witam mam problem ze swoją a4 a dokładnie z ogrzewaniem. ustawiam ogrzewanie tak aby leciało ciepłe powietrze a tu nic (leci chłodne). u mechanika został wymieniony termostat i został odpowietrzony. po podłączeniu komputera nic nie wykazało. bardzo proszę o pomoc. pozdrawiam
Witam wszystkich użytkowników "czterech kółek" od niedawna posiadam audi a4 b6 1.9 tdi 2001 nie znam jeszcze tego autka za dobrze ale mogę powiedzieć że jestem zadowolony pozdrowionka dal wszystkich