Treść opublikowana przez kubos83
-
kontrolka air bag
A czy odłączenie kostki i podłączenie to kontrolka zgasienie czy trzeba ją wykasować
-
kontrolka air bag
witam mam problem jak w temacie wczoraj wracając z pracy ni z gruchy ni z pietruchy zaświeciła się kontrolka AIR BAG czym to jest spowodowane proszę o pomoc bo coraz częściej się coś psuje w mojej b6 i mam tego dość (chyba będzie zmiana autka) pozdrawiam wszystkich
-
Brak tempomatu
czyli muszę się trochę po gimnastykować bo chyba dostęp do czujników jest nie ciekawy ---------- Post dopisany 22-06-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 15:00 ---------- zrobiłem jak mówiliście ruszyłem ten czujnik sprzęgła i co się okazało że dalej nie mam tempomatu ale co jest dla mnie naj dziwniejsze że zdemontowałem caly ten czujnik jeżdze bez a tempomat działa dlaczego tak się dzieje skoro nie ma czujnika a tempomat działa no to po co jest ten czujnik skoro ja go zdemontowałem a sie nic nie dzieje z autem
-
Obniżenie
Witam wszystkich mam pytanko odnośnie obniżenia samochodu. czy do obniżenia potrzebuje całego zestawu obniżającego czyli amortyzatory+sprężyny czy wystarcza same sprężyny wymienić a jeżeli same sprężyny to jakiej firmy polecacie a może nie ma to żadnego znaczenia czy z allegro np. sparco za ok. 350 zł to się opłaca a może jakieś używki kupić tylko czy będą dobre z góry wielkie DZIĘKI
- Egr
-
Egr
<br /><br /> Witam wszystkich mam kilka pytań odnośnie zaworu EGR co to jest przy zaworze czy to sie da wymienić czy trzeba cały zawór kupować czy może się da same uczelki wymienić Problem tkwi w tym ze pojawił się tam olej jakiś czas temu jak zrobić żeby nie ciekło prosze o pomoc pozdrawiam
-
Brak tempomatu
a gdzie się znajdują te czujniki światła stopu i czujnik sprzęgła
-
Zawór egr
witam wszystkich mam pytanko przy zaworze egr znajduje się takie plastikowe urządzenie co to jest czy to się wymienia bo od jakiegoś czasu wycieka z niego olej i troche mnie to martwi a widze że są tam jakieś śrubki więc napewno się to odkręca dzięki pozdro
-
Brak tempomatu
jak kupiłem audi to tempomat był i działał bo jeździłem ale od jakiegoś czasu nie używałem i nagle nie ma
-
Wahacze DELPHi
witam wszystkich co sądzicie o wahaczach firmy DELPHI czy ktoś używa jaka jest opinie o tej firmie
-
Brak tempomatu
czyli coś bardziej skomplikowanego od bezpiecznika ok to dzięki ja sobie poszukam na forum co to może być i jak to naprawić
-
Brak tempomatu
witam wszystkich czy brak tempomatu audi a4 b6 1.9 tdi może byc spowodowany spalonym bezpiecznikiem czy raczej nie jezeli tak to ktory to bezpiecznik bo od jakiegos czasu nie mam tempomatu a wiem że był pozdrawiam
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam a powiedzcie o ile się zwiekszy moc (tyle ile będe chciał np 180km) czy to jest ograniczone max 30km wiecej mam b6 130km pozdro
-
[B6 AWX] Zabezpieczenie zaworu zwrotnego filtra paliwa
ok dokładnie tak wielkie dzięki pozdro :>
-
[INNE] Utrata mocy 2.0 tdi
być może się mylę ale miałem taki przypadek u siebie że zamulało go a nic nie wykryto na VAG-u ktoś mądry podpowiedział o filtrze wymieniłem i jest ok
-
[B6 AWX] zabezpieczenie(spinka)
witam poszukuje zabezpieczenia(spinki) do zaworu zwrotnego przy filtrze paliwa jak ktoś ma to proszę dać znać dzięki i pozdrawiam
-
[INNE] Utrata mocy 2.0 tdi
witam może wystarczy wymienić filtr paliwa
-
[B6 AWX] Zabezpieczenie zaworu zwrotnego filtra paliwa
witam wszystkich mam takie jedno pytanko bo wymieniałem ostatnio filtr paliwa i zginęło mi zabezpieczenie od zaworu zwrotnego filtra czy nie ma ktoś takiego na zbyciu odkupie ewentualnie gdzie mogę takie coś dostać dzięki i pozdrawiam
-
[ALL B6] Dolać czy wymienić
Witam wszystkich proszę o poradę w sprawie oleju do wspomagania lepiej dolać czy wymienić auto posiadam od roku tak że nie wiem kiedy ostatni razy i czy w ogóle był wymieniany
-
[B6 AWX] Długie odpalanie przy wyższych temperaturach
czy to może być spowodowane popsutym egr-em
-
[B6 AWX] Długie odpalanie przy wyższych temperaturach
witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalenie i zauważyłem że tylko jak jest wysoka temperatura na dworze przy pierwszym odpalaniu i jak jest zimny to jest OK czy ktoś miał taki problem proszę o porady w tej sprawie z góry wielkie dzięki
-
[B6 AWX] Olej przy turbinie
witam dzisiaj zauważyłem olej przy turbinie ale działa niema z nią żadnych problemów tylko zaniepokoił mnie ten olej czy to coś poważnego czy tylko niewielka usterka czy tak ma być proszę o pomoc i wasze opinie pozdrowienia ;(
-
[ALL B6] [ALL B6] koszt sprzęgła
OK wielkie dzięki na pewno do niego napisze
-
[ALL B6] [ALL B6] koszt sprzęgła
witam wiecie ile kosztuje sprzęgło wis-kontowe (dyskontowe) lub coś takiego z góry wielkie dzięki
-
[B6 AWX] Prawidłowe odpowietrzenie układu - termostat?
witaj kolego miałem podobny problem nie dawno przyczyny bardzo podobne możesz sobie przeczytać w moim wątku który jest jeszcze na głównej stronie forum klimatyzacje okazało się że to właśnie pompa wody jest tam jakiś wirnik i łopatki z tego wirnika się rozsypały a kolega wrclaguna to niech się rozezna w temacie a nie wszystkim będzie przesyłał tego samego linka którego i tak wszyscy czytali pzdr