Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubos83

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kubos83

  1. A czy odłączenie kostki i podłączenie to kontrolka zgasienie czy trzeba ją wykasować
  2. witam mam problem jak w temacie wczoraj wracając z pracy ni z gruchy ni z pietruchy zaświeciła się kontrolka AIR BAG czym to jest spowodowane proszę o pomoc bo coraz częściej się coś psuje w mojej b6 i mam tego dość (chyba będzie zmiana autka) pozdrawiam wszystkich
  3. czyli muszę się trochę po gimnastykować bo chyba dostęp do czujników jest nie ciekawy ---------- Post dopisany 22-06-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 15:00 ---------- zrobiłem jak mówiliście ruszyłem ten czujnik sprzęgła i co się okazało że dalej nie mam tempomatu ale co jest dla mnie naj dziwniejsze że zdemontowałem caly ten czujnik jeżdze bez a tempomat działa dlaczego tak się dzieje skoro nie ma czujnika a tempomat działa no to po co jest ten czujnik skoro ja go zdemontowałem a sie nic nie dzieje z autem
  4. kubos83 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam wszystkich mam pytanko odnośnie obniżenia samochodu. czy do obniżenia potrzebuje całego zestawu obniżającego czyli amortyzatory+sprężyny czy wystarcza same sprężyny wymienić a jeżeli same sprężyny to jakiej firmy polecacie a może nie ma to żadnego znaczenia czy z allegro np. sparco za ok. 350 zł to się opłaca a może jakieś używki kupić tylko czy będą dobre z góry wielkie DZIĘKI
  5. Egr

    kubos83 odpowiedział(a) na kubos83 temat w 1.9TDI
    można dokupić jakiś zestaw uszczelniaczy do tego czy muszę dokupić każdą osobno
  6. Egr

    kubos83 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    <br /><br /> Witam wszystkich mam kilka pytań odnośnie zaworu EGR co to jest przy zaworze czy to sie da wymienić czy trzeba cały zawór kupować czy może się da same uczelki wymienić Problem tkwi w tym ze pojawił się tam olej jakiś czas temu jak zrobić żeby nie ciekło prosze o pomoc pozdrawiam
  7. a gdzie się znajdują te czujniki światła stopu i czujnik sprzęgła
  8. witam wszystkich mam pytanko przy zaworze egr znajduje się takie plastikowe urządzenie co to jest czy to się wymienia bo od jakiegoś czasu wycieka z niego olej i troche mnie to martwi a widze że są tam jakieś śrubki więc napewno się to odkręca dzięki pozdro
  9. jak kupiłem audi to tempomat był i działał bo jeździłem ale od jakiegoś czasu nie używałem i nagle nie ma
  10. kubos83 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam wszystkich co sądzicie o wahaczach firmy DELPHI czy ktoś używa jaka jest opinie o tej firmie
  11. czyli coś bardziej skomplikowanego od bezpiecznika ok to dzięki ja sobie poszukam na forum co to może być i jak to naprawić
  12. witam wszystkich czy brak tempomatu audi a4 b6 1.9 tdi może byc spowodowany spalonym bezpiecznikiem czy raczej nie jezeli tak to ktory to bezpiecznik bo od jakiegos czasu nie mam tempomatu a wiem że był pozdrawiam
  13. witam a powiedzcie o ile się zwiekszy moc (tyle ile będe chciał np 180km) czy to jest ograniczone max 30km wiecej mam b6 130km pozdro
  14. ok dokładnie tak wielkie dzięki pozdro :>
  15. być może się mylę ale miałem taki przypadek u siebie że zamulało go a nic nie wykryto na VAG-u ktoś mądry podpowiedział o filtrze wymieniłem i jest ok
  16. witam poszukuje zabezpieczenia(spinki) do zaworu zwrotnego przy filtrze paliwa jak ktoś ma to proszę dać znać dzięki i pozdrawiam
  17. witam może wystarczy wymienić filtr paliwa
  18. witam wszystkich mam takie jedno pytanko bo wymieniałem ostatnio filtr paliwa i zginęło mi zabezpieczenie od zaworu zwrotnego filtra czy nie ma ktoś takiego na zbyciu odkupie ewentualnie gdzie mogę takie coś dostać dzięki i pozdrawiam
  19. Witam wszystkich proszę o poradę w sprawie oleju do wspomagania lepiej dolać czy wymienić auto posiadam od roku tak że nie wiem kiedy ostatni razy i czy w ogóle był wymieniany
  20. czy to może być spowodowane popsutym egr-em
  21. witam od jakiegoś czasu mam problem z odpalenie i zauważyłem że tylko jak jest wysoka temperatura na dworze przy pierwszym odpalaniu i jak jest zimny to jest OK czy ktoś miał taki problem proszę o porady w tej sprawie z góry wielkie dzięki
  22. kubos83 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam dzisiaj zauważyłem olej przy turbinie ale działa niema z nią żadnych problemów tylko zaniepokoił mnie ten olej czy to coś poważnego czy tylko niewielka usterka czy tak ma być proszę o pomoc i wasze opinie pozdrowienia ;(
  23. OK wielkie dzięki na pewno do niego napisze
  24. witam wiecie ile kosztuje sprzęgło wis-kontowe (dyskontowe) lub coś takiego z góry wielkie dzięki
  25. witaj kolego miałem podobny problem nie dawno przyczyny bardzo podobne możesz sobie przeczytać w moim wątku który jest jeszcze na głównej stronie forum klimatyzacje okazało się że to właśnie pompa wody jest tam jakiś wirnik i łopatki z tego wirnika się rozsypały a kolega wrclaguna to niech się rozezna w temacie a nie wszystkim będzie przesyłał tego samego linka którego i tak wszyscy czytali pzdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.