Treść opublikowana przez gucioslaw
-
Nr czujnika parkowania
Super, dzięki
-
Nr czujnika parkowania
Cześć Panowie Ma ktoś możliwość sprawdzić jaki numer części ma lewy środkowy czujnik parkowania w B7 sedan? One się w ogóle różnią od siebie? Narożne wyglądają tak samo jak środkowe? Dodam że na komputerze wyszło że chodzi o czujnik G204. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pzdr
-
Czujniki parkowania - trzeba to malować?
Że można to wiem, pytanie czy trzeba Chodzi mi o to czy mogę wykorzystać coś ze starego czujnika po zakupie zwykłego czarnego, unikając w ten sposób malowania
-
Czujniki parkowania - trzeba to malować?
Cześć Panowie. Padł mi jeden z czujników parkowania i muszę go wymienić. Zastanawia mnie tylko jedna kwestia - da się to jakoś zrobić bez malowania? Czy z poprzedniego mogę coś wyjąć i przełożyć do nowego, czy jest to po prostu zespolona część? Mam niezbyt popularny kolor lakieru i używki raczej nie dostanę. Przy okazji może ktoś ma nr takiego czujnika z ETKI - lewy tył, narożny. Pzdr
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Gwarantuje Ci, że to wynik z bazy InfoEkspert
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Co Ty gadasz? Moje na 17k wycenili w PZU.. Raczej wszystkie firmy ubezpieczeniowe korzystają z bazy InfoEkspert. To ile Wam powie konsultant przez telefon nie jest zależne od niego, tylko wyposażenia, przebiegu itd.
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Dzięki Piotrek. Co prawda zdarzyło mi się to tylko 3 razy ale tak połączyłem te dwa fakty. Najbardziej denerwująca jest ta czkawka. No nic, trzeba to w końcu wyczyścić.
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Panowie, z tego co czytam to mam podobne objawy jak Wy - delikatne szarpnięcia przy przyspieszaniu pojawiające się w zakresie 1800-2400 obrotów. Silnik BPW, dosyć już spory przebieg. Dobrze by było jeśli mój problem faktycznie stanowił zabrudzony EGR ale czy ktoś miał taką sytuację, że w czasie jazdy powyżej 140 km/h wyłączyło całkiem turbinę? Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu działała normalnie. Czy EGR mógł do tego doprowadzić? Pzdr
-
Jak to jest naprawdę z tą awaryjnością 2.0 TDI?
BPW 2006 rok, u mnie od 2010. Kupiłem przy przebiegu 200 000 km (potwierdzony), zaraz po tym wyciąłem DPF. Obecnie czeka mnie niestety wymiana turbiny przy przebiegu 235 000 km. Wcześniej wymieniony rozrząd i tylko sprawy eksploatacyjny. Swoją drogą to całkiem nie tak źle prezentują się silniki BPW z tego co piszecie
-
Wbudowany zestaw głośnomówiący w B8
Rozumiem. W przypadku MMI 2G i 3G występowały zawsze, czy też trafiają się kwiatki i trzeba dokładać moduł? Domyślam się że ciężko to zweryfikować
-
Wbudowany zestaw głośnomówiący w B8
Cześć. Przymierzam się do przesiadki do B8 i mam pytanie do właścicieli tych modeli. Jak jest z zestawem głośnomówiącym. Jeśli na konsoli środkowej albo na tunelu (zależenie od wersji) znajduje się przycisk "TEL" mogę uznać że samochód ma wbudowany bluetooth? Zauważyłem że pomimo tych przycisków w wielu samochodach jest zamontowany dodatkowy zestaw głośnomówiący. Nie wiem czy ktoś po prostu nie jest w stanie sparować swojego telefonu z samochodem, czy to przycisk widmo Przykład poniżej:
-
Który to bezpiecznik? - podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Witam. Przeszukałem forum, przetłumaczyłem sobie wszystko z instrukcji z niemieckiego na nasze ale nie znalazłem. Wie ktoś może który z bezpieczników odpowiada za podświetlenie tablicy rejestracyjnej? Za nic nie mogę dojść który to bezpiecznik. Z góry dzięki.
-
Problem z czujnikami parkowania
Ja zauważyłem to pewien czas temu jak złapał chyba trochę wilgoci po wjechaniu w bardzo głęboką kałużę. Nie wiem czy to może być powiązane ale właśnie teraz przy odwilży przytrafiło mi się to samo. Pozdrawiam
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Jeszcze nie gratulowałe furki - a więc gratuluję Jak dla mnie bajka. Złote koła mogą wyglądać grubo. Mi się kiedyś spodobały takie jak na tym filmiku (mowa o kolorze). Fajnie wyglądają na cczarnym samochodzie. LINK
-
Nie uruchamia się turbo?
Witam. Ostatnio 2 razy miałem sytuację kiedy przyszło mi jechać bez turbiny i zastanawiam się czy to już koniec jej żywota czy może coś innego. Sytuacja wygląda następująco: dojeżdżam na miejsce, nic nie wróży problemów. Wracam i okazuje się że turbina w ogóle nie pracuje. Pomaga zgaszenie silnika i ponowne uruchomienie. Czy to oznacza że turbina jest już do wyrzucenia? Po pierwszej takiej sytuacji zadzwoniłem do mojego mechanika i powiedział że może zacięła się zmienna geometria i że ponowne uruchomienie silnika pomaga w takim przypadku. Ja łączyłem to jeszcze z jedną sprawą. Półtora roku temu miałem wycinany DPF w firmie "Kreator mocy" i magicy nawet samochodu nie wpuścili na hamownię pomimo że tak było umówione. Może być tak że z ECU jest coś nie tak? W zasadzie z programem. Sam czułem takie przycięcia przy przyspieszaniu w okolicach 2k obrotów i sam nie wiem z czym to wiązać. Przez pewien czas myślałem że to pomki, ale teraz zaczęły się te akcje z turbiną. Jakieś sugestie? Sam nie mam jak zrobić logów póki co. Pozdrawiam
-
[ALL B6] BNS 5 czy potrzebna zmieniarka?
Masz normalnie możliwość odtwarzania CD/MP3 - oczywiście w momencie gdy w napędzie nie ma płyty z mapami
-
[B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
Konkret, gratulacje! Niech dobrze służy Pasuje mu ten czarny mat.
-
[B7 BRB] Język PL BNS 5.0
A jesteś przekonany że masz bluetooth? Jeśli tak to przy włączonym BT w telefonie powinien Ci wykryć urządzenie w typie "Audi UHV 4cyfry" . Pozostaje wtedy jedynie sparować oba urządzenia. W samym BNS nic się nie uruchamia - ja przynajmniej nie uruchamiałem i nie spotkałem się z taką opcją.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
SZOK!! Będzie tutorial w dziale "Warsztat - zrób to sam"?
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Mi sie w ogole nie udalo.
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
Hehe, pewnie tak jest. I ja muszę w końcu zerwać z seryjną mocą
-
[ALL] Grupowy chiptuning MR Motors -czyli Rogalotti -1000zł- VI tura
I jak panowie, ktoś od nas się zapisał?
-
Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E
Panowie, może ktoś z was wie czy taki adapter pasuje też do BNS 5.0? wrclaguna miał wątpliwości (dzięki za odpowiedź ). Trochę poczytałem i zgłupiałem: 1. Czy adapter dla BNS i RNS-E jest taki sam? (nr 8E0857925B ?) 2. Czy to prawda że jest jakieś ograniczenie w ilości utworów - tzn wyświetla tylko tracki do numeru 99 i potem leci od nowa?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Jest ogień Co z felgami od Lambo?
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Super wygląda, ja bym dał tylko czarne logo OOOO. Fura za***ista!