Treść opublikowana przez powertrain
-
Nie odpalił
Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Trzeba wsadzić nową i tyle
- Nie odpalił
-
Nie odpalił
No właśnie nie miałem żadnych błędów zgasiLem auto i juz nie odpalilo ...
-
Nie odpalił
Nie chce odpalić . Włączając i wyłączając gaz nic nie pomaga...kręci i tak jakby na pół sek odpala ale nie całkowicie.
-
Nie odpalił
Witam.. Problem taki mi się pojawił że zaparkowalem auto i chciałem za chwile przeparkować i auto nie zapaliło? ???????????kręci rozrusznik i tak jakby w zaraz po przekreceniu chciał zapalić,na sekundę coś zaiskrzy ale nie odpali. Mam 2 kluczyki . Próbowałem dwoma i nie da rady. Po przekreceniu stacyjki wydaje mi się ze nie gasną wszystkie kontrolki jak to było normalnie. ... nie miałem żadnych problemów do tej pory. .mam LPG ale przełączenie na benz czy gaz nie ma różnicy. Proszę o podpowiedź
-
Wibracje karoserii A4B6 Q
Bardzo podobnie ale nie tak bardzo
-
Wibracje karoserii A4B6 Q
Witam. Przerabial ktoś temat wibracji buczenia auta na postoju np dojazd do świateł tryb D i na wciśniętym hamulcu drży auto tak jakby układ wydechowy był przyspawany do budy. Takie odczucie. Jak auto zimne to drgania są mniejsze. Jak się zagrzeje a do tego wł klime jest dużo gorzej. Obroty są normalne na postoju,podczas jazdy nic nie trzęsie. Wszystko gra. Tylko na postoju. Jak włączę np P albo N odrazu cichutko i nic nie słychać. Ktoś przerabiał takie zachowania maszyny?
-
Szarpniecie po hamowaniu silnikem
Co to znaczy cut off?gdzieś w programie muszą coś zmienić?
-
Szarpniecie po hamowaniu silnikem
Reduktor KMG GOLD STAG 300 ISA WTRYSKI HANA Na instalacji przejechane 14tys km...po wymianie filtrów w STAG service i jakimś delikatnym strojeniu
-
Szarpniecie po hamowaniu silnikem
Witam Problem się pokazał taki .... okresowo jadąc na LPG nie ważne z jaką prędkością i hamując silnikiem np z 150 do 90 i kiedy delikatnie chcem dodać gazu jest takie pół sekundowe Szarpniecie jakby ktoś wyłączył i włączył silnik. Taka sama sytuacja ale już wciskając gaz z impetem problem nie występuje. ? Miał ktoś podobne fazy?
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Dziś dopiero udało się wjechać na kanał. Sprawdziłem poducha ta o której pisaliśmy jest nie ruszona w stanie idealnym bym powiedział ale podpora wału do wymiany. Wał w rękach goni góra dół widać pękniętą gumę choć ciężko tam głowę wsadzić bo katy strzelały jeszcze z gorąca . Zobaczymy po wymianie czy się uspokoi. Robił ktoś kiedyś podporę? Jakieś wskazówki?
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Jeszcze nie ogarnąłem tematu. Na pewno napisze jak juz zacznę się kręcić kolo tego.
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Ok dzięki. . Jak zwolni się kanał u kumpla to ogarnę. . Wstępnie pytałem o ta poduszkę nr 7 .k....a 10 dni czekania i 300zł OEM
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Tak zrobię i poinformuje o operacji
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Dokladnie tak jest. Czekamy na jakąś mądra podpowiedź.
-
Qatrro szarpnięcie po odpuszczeniu gazu i dodadaniu
Witam Problem mały ale jest i nie znalazłem tu podobnego. Nie mam żadnych szumów Stuków przy ruszaniu,hamowaniu itd. Skrzynia pięknie zmienia biegi żadnych uwag ale okresowo w momencie np zwalniania przed skrętem kiedy odpuszczę nogę z gazu i po wejściu w zakręt kiedy chce dodać gazu czuć delikatne szarpnięcie z tak jakby z tyłu napędu. Gdyby to był manual i nie Qatrro szukał bym jakis poduszek przy skrzyni itp. Jak jest tu ?mogły się jakieś łączenia wału od napedu wyrobić ?czy na dyfrze są jakieś poduchy których zużycie mogło by dawać takie szarpanie? ? Miał ktoś coś podobnego ?
-
[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
jestem nowy i cięzko mi sie tu porusza jeszcze
-
[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze
witam mam autko z USA nie wiem jak zmienić farenhajty na celsjusze,wiem że nie potrzebany jest komp tylko jakaś kombinacja guzików na panelu klimy......klima dwu strefowa pomoże ktoś??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka A czwóraki