Treść opublikowana przez powertrain
-
fis -nie wyświetla danych na 1
witam od jakiegoś czasu nie pokazuje mi tripa 1 komp. przełączając na tym guziku od dołu na manetce,przełącza sie miedzy 1 a 2 ale brak danych na 1. to są te które powinny się same resetować przy nowym uruchomieniu. jest czarny ekran plus chyba, jaka stacja gra obecnie w radio.2 działa normalnie-wszystkie średnie,chyba ze sam skasuje. miał ktoś podobny problem?
-
Quattro ..czy pojedzie bez wału
Siema Co się stanie jak odepnę wał żeby pojeździć chwilę bez. Mam mega problem z dziwnym piszczeniem i chce wyeliminować tył... Da radę tak chwilę się przejechać? Problem opisywałem w innych swoich postach
-
Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Pojedzie furmanka jak odepne wał? Na samy przodzie? Można by tak spróbować żeby wyeliminować samą getribe
-
Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Torsen wymieniony, problem pozostał..brak słów.
-
Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
dziś nabłyłem nowy używany torsen .....w pn biore sie za to... rozwala mnie to...cały czas to samo..teraz temperatura spada do 12 15 stopni rano i zaczyna się k......a piszczenie jw. ręce opadają
-
regeneracja przekladni typu torsen
- regeneracja przekladni typu torsen
Cześć. Dev Zajmujesz się jeszcze regeneracją torsenow... Mam mega problem u siebie ,coś mi wyje piszczy jak jest niska temperatura ,podam link, może będziesz mieć chwilę żeby zobaczyć,przeczytać wymieniłem już dyfer wszystkie łożyska w kołach, oleje ,podpore i dalej ten sam problem... został torsen ..- A4 B7 2.0TDI Quattro dziwny dźwięk podczas hamowania silnikiem
Olej, oczywiście filtr wymieniony .nawet nowe magnesy były w zestawie. Wszystko czyste . Olej do dyfrów też nowy wlany . W torsenie też wymieniłem i nad nim bym sie bardzjej skupił bo wylal sie najbardziej zanieczyszczony. Taka ciekawostka. Z dyfrów olej zszedł czysty Ale wlałem z ciekawości do butelki i zostawiłem na mrozie może-3 było. Rano jego konsystencja była jak miód . Warto sobie wymienić taki olej . Koszty nie duże- A4 B7 2.0TDI Quattro dziwny dźwięk podczas hamowania silnikiem
Ciekawe czy Ci się uspokoi jak będzie cieplej- Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Nìe blokował się Ale miał luzy na flanszach delikatne i na głównym . Okresowo po dopuszczeniu gazu i przy przyspieszeniu było takie szarpniecie przez ten luz na głównym.o- Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Na razie zbieram informacje jak się za to zabrać. I ciężko z tego co się zorientowałem kupić sam torsen ,raczej cała skrzynia jest bo są tam 3 walki i wybiegi łożysk zostają w skrzyni... Tak Lipnie wsadzić coś innego w miejsce starych wybiegów.....Tak mi się wydaje przynajmniej..- Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Nagram nowy i zapodam- A4 B7 2.0TDI Quattro dziwny dźwięk podczas hamowania silnikiem
Zobacz proszę czy masz podobne objawy- Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
dyfer wymieniony jest duża poprawa ale czasem przy hamowaniu miedzy 70 a 30 jest dalej ten gwizd- Tylny most B6 Avant
dyfer wymieniony jest 80%lepiej ale czasami mu odjebie i dalej zapiszczy- Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
- Tylny most B6 Avant
Dzięki już kupiłem. Czekam na pusty warsztat u kumpla i ruszam z wymianą- Tylny most B6 Avant
Tych ETS było kilka rodzai? Bo teraz przeglądam i po ETS są różne nr. Jak się do tego odnosić? Większość z góry ma nadruk 34/31- Tylny most B6 Avant
Już próbowałem wszystkiego.. został dyfer ew torsen... muszę po kolei- Tylny most B6 Avant
Witam Po nr Vin wyszło mi że mam tylny most o takim nr. 01R500044A 35/9 Pytanie. Czy wiecie jaki to jest most ,jakie ma oznaczenie od góry ,chodzi mi o to oznaczenie 34/29np. Pytam bo większość sprzedawców tym oznaczeniem się ogłasza a mój most mówi pomału pa pa i muszę szukać. Dodam że to 3.0 ASN Q Tiptronic z 2002r- Wycie huczenie z tylu podczas jazdy quattro
Obejrzyj proszę mój filmik i daj znać czy podobnie to wyło. I co poradziless- Dziwny dzwięk z prawej storny (przód)
Było to samo?- WYJE Przy odpuszczeniu gazu powyżej +/- 60 km/h S4 B6
Mam to samo. Wyje coś piszczy jakby łożysko ale w kołach wymieniłem wszytskie 4 ,oleje dyfer, torsen, przedni dyfer, na nowy i nic nie pomogło. Problem mam właśnie w zimę jak jest poniżej 10 st jak auto postoi np po nocy kilka godzin wtedy wyje piszczy . Po przejechaniu kilku km przestaje i dopóki ciepły problemu nie ma- Coś wyje .. B6 3.0 Q filmik
Jest nowe. Może 1000km zrobione . Wykluczone . W tamta zimę miałem to samo na starej podporze.- Chrubotanie podczas przyspieszania quattro 1.8t
Miałem podobnie. Przegub wew z przodu był rozsypany..jak jeszcze nie ogarnięte to masz to bym zaczął od sprawdzenia tego. - regeneracja przekladni typu torsen