Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BWT] Farenhajty-celsjusze


powertrain

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam autko z USA nie wiem jak zmienić farenhajty na celsjusze,wiem że nie potrzebany jest komp tylko jakaś kombinacja guzików na panelu klimy......klima dwu strefowa

pomoże ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dziadostwo, bylem 100% pewien ze mozna. I co teraz ? Panel trzeba rwac?

jest na pewno jakis sposób-wiem,że na sto procent nie zrobisz tego przyciskami,jak w B5 :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawa jest bardzo prosta.Zmianę jednostki temperatury na Celsjusze masz w opcjach komputera.Sterowanie masz w prawej manetce (tej od wycieraczek).Przy kolejnych naciśnięciach pokazują się na wyświetlaczu Fis różne opcje do ustawienia, między innymi prędkość w mph//km/h ;przebieg mile/km ;temperatura F/C i inne.Informacja na 100% pewna-kilka dni temu bawiłem się tymi parametrami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawa jest bardzo prosta.Zmianę jednostki temperatury na Celsjusze masz w opcjach komputera.Sterowanie masz w prawej manetce (tej od wycieraczek).Przy kolejnych naciśnięciach pokazują się na wyświetlaczu Fis różne opcje do ustawienia, między innymi prędkość w mph//km/h ;przebieg mile/km ;temperatura F/C i inne.Informacja na 100% pewna-kilka dni temu bawiłem się tymi parametrami.

i używasz tylko tego przycisku na manetce? dziwne,bo mam taki,ale temperatury tym nie moge zmienić-powiesz jak to zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domejnick , normlanie możesz zmienic w B7 na kolorowym FISie wchodzisz w menu po naciśnieciu przycisku RESET na manetce i wyświetla Ci sie MENU, i tam wchodzisz w funkcję typu: speed warning ( gdzie sobie ustawiasz dozwoloną predkość) , zmiana jezyka, zmiena stopni celsjusza na farenhajty, zmiana spalania z litrów/kilometry na kilometry/litry :kox: no i jeszcze parę innych gadzetów typu co ma Ci pokazywac FIS ( zasieg, czas, spalanie, dystans , spalanie chwilowe ) itd :cool1:

Nie mam już B7 bo bym Ci fotki popstrykał :kox:

tutaj masz przykład jak wygląda takie MENU i opcja zmiana języka

fisa4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzy0 to prawdopodobnie instrukcja do B5 .W B7 i na 99% w B6 nie można tego zrobić za pomocą przycisków klimy a jedynie za pomocą manetki , jak opisał to Cuber.Pozdrawiam.

PS:Dwukrotnie należy przycisnąć RESET a następnie (o ile dobrze pamiętam) wybrać UNITS .Pod tą pozycją powinna być zamiana km na mile i Farenheitów na Celsjusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo ci o to

bez_nazwy.jpg

To jest instrukcja od B6 i na 100% można w sposób w niej wskazany zamienić wskazanie temperatury ze oC na oF i odwrotnie.

Sprawdziłem w swojej B6-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzilo ci o to

bez_nazwy.jpg

To jest instrukcja od B6 i na 100% można w sposób w niej wskazany zamienić wskazanie temperatury ze oC na oF i odwrotnie.

Sprawdziłem w swojej B6-ce.

Potwierdzam.W B6 tak sie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że mówimy o dwóch różnych rzeczach.Panowie Bieniek i yoda jeśli macie na myśli temperaturę na wyświetlaczu klimatronika, to pewnie macie rację skoro sprawdzaliście.Ja odnosiłem sie do temperatury zewnętrznej wyświetlanej na FIS (i co do tego jestem pewien, że mój opis jest trafny;chyba że obydwie metody dają ten sam efekt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając wskazanie temperatury ze oC na oF w sposób opisany w instrukcji efekt widoczny jest także na FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko od siebie dodam,że w B6-przycisk plus z lewej strony-od kierowcy,należy przytrzymać conajmniej 2 sekundy-w autach ,pochodzących z Wysp-też należy zrobić to plusem z lewej strony...dzisiaj testowane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...