Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bezpiecznik już wymieniłem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spęd roku się szykuje- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A narzędzia oddałeś :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie się nie pytaj- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Baaa Już widzę tego grilla przy -20- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To już wiem Jakieś inne sugestie Liczniki z a6 po 02 wzwyz przewaznie crypto byly. Na pewno z 2.5 tdi automat w wersji high takie jak mialem ja czy Kaju byly crypto.. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Czyli S6 2000r powinien spasować- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To już wiem Jakieś inne sugestie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak rozpoznać licznik crypto- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zobaczymy następnym razem :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
My tylko boimy się na trzeźwo jeździć! Tyle teraz wariatów na drogach...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziemny parking CH Matarnia (nie ikeowski) sektor B10- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Się nie zastanawiaj, tylko grzej turbo burbo- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak myślałem Szukam odpowiedniego budzika wtedy- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Inaczej mam licznik 2x32 z fisem(ok 98r), chce wgrac wsad z licznika 3x32(2000r?)- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Da rade do licznika 2x32 wgrac wsad od polifta- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zalatw imbus 7ke do hebli i cos do wkrecenia tloczka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Klapa- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na 19- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2 lata go męczyłeś :grin:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:grin:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak chyba jest poprawnie, po tym co dzisiaj opowiadałeś :grin:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziadek zlaz na dol - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia