Treść opublikowana przez Łepski
-
[B5 ABC] Klimatyzacja - tylko cieple powietrze
A moglbys napisac jak zrobic te nastawy VAGiem?? Bo mam ten sam problem co kolega stefko2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To w sobote na skwerze o 17??
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
Sa zgloszone na policji, nie wszystkie ale sa :gwizdanie: Mam cicha nadzieje, ze zobacze je na gieldzie, nawet zlane w to czy je odzyskam byle by dziada udupic
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja takze bylbym chetny
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
Mam akurat dwie giedy w poblizu i w niedziele sie na nie przejade A swoj stary felunek na bank poznam bo pare znakow szczegolnych mialy te felcie
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
No w aucie raczej nie szukaja, bo u mnie nawet nie dobierali sie do zamkow. Sruby mialem jakies z allegro, dawno kupowane. Poza zniknieciem felg pozostawili mi dwa wgniecenia w progach i podejrzewam, ze podniesli auto na dwie zaby. Szczescie w nieszczesciu-mam nowy felunek :naughty: i mysle ze za dobra cene :gwizdanie: , szkoda tylko ze nie moglem zostawic swoich RIALi w rozliczeniu ;( Ale coz, trzeba zyc dalej i auto idzie na strzezony parking
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
Najlepszy motyw byl jak tuz po godzinie 6 dzwonie na psiarnie: -chcialem zglosic kradziez felg -pan przypakiem od Audi -dolkadnie -wiemy ze panu ukradli kola kolo godz 4 ale niestety nie udalo nam sie ich zlapac Nosz kurfa jego mac to poco oni sa?? Najchetniej to bym mu wsadzil leb miedzy drzwi i walil dopoki mozg nie wyplynie... Ech mam cicha nadzieje ze jakos sie dowiem co to za cwaniaczki byly :gwizdanie:
-
[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...
Do dnia wczorajszego moje auto wygladalo tak: Czyli ladny, zwykly, 6-scio ramienny felunek. Niestety dziasiaj skoro swit obudzil mnie telefon, a gdy zbieglem na dol ujrzalem taki widok: I jak w tym kraju zostawic cos bezpiecznie przed domem?? Zaluje tylko ze podczas zdejmowania kol, auto przypadkiem nie spadlo i temu cwaniaczkowi lapy albo lba nie ucielo, przynajmniej by sie nawrocil
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Problem juz zostal rozwiazany-winny byl sterownik silnika. Problem polegal na tym, ze na VAGu zadnego bledu nie pokazywalo, co zbijalo z tropu. Po wymianie sterownika wszystko dziala pieknie :th: Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za pomoc
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Winowajcą okazał się sterownik silnika :gwizdanie: Szybka podmianka + przekodowanie immo i hula az milo :th:
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Żeczywiście problem chyba tkwi w module zapłonowym, znajomy go sprawdził i mówi, że jest do wywalenia. Zamówiłem nowy, zobaczymy w poniedziałek cena w ASO 1k pln naszczęście są inne źródła :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bym bardzo chętnie wpadł i zapoznał się, ale autko odmawia posłuszeństwa ;( Jednak mam nadzieję, że uda się jutro naprawić i w sobotę zawitam :th:
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Spróbuje sprawdzić jeszcze dokładnie te przewody. Może się myle ale chyba nie odwaliło ECU tak żeby odciąć 2 lub 3 cewki
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
czyli padnięty kompuer??
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Jakaś wskazówka gdzie go szukać i jak sprawdzić??
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Prubowałem pozamieniać cewki i niezależnie od tego iskra byla tylko na czwartym cylindrze już pomysły mi się kończą a silnik dalej nie gada ;(
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Z tego co wiem, to są 4 cewki i podobno niemożliwe jest aby padły dwie naraz Podskocze dzisiaj do ASO może naprowadzą mnie na jakiś trop Dodam, że także próbowałem resetowac kompa za pomocą klem Zapomniałem napisać, że wczoraj wyskoczył mi jeden błąd na VAGu nr: 18010
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Pompe paliwa slychac, normalnie podaje wache tylko iskry nie ma Wczoraj udalo sie uruchomic silnik, ale dzialal tylko na 2 gary
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Kable rownież sprawdzone. Znajomy powiedział, że może to być czujnik położenia wału ale nie wiem jak to sprawdzić
-
[B5 AEB] Problem z uruchomieniem silnika
Witam mam problem z Wczoraj po krótkiej trasie postawiłem auto i po jakiejś godzinie chciałem jechać dalej, ale działało tylko na jeden gar. Sprawdziłem świece ale wszystkie były dobre. VAG nie pokazuje żadnych błedów. Dzisiaj rano chcialem spróbować odpalić auto i w ogóle nie chciało już zapalić. * nazywaj wątki dokładnie, proszę ( temat poprawiony) [Musashi]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od prawie trzech tygodni ciesze sie z posiadania 1.8T w sedanie Witam i pozdrawiam wszytkich! :>