Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. To Ci odstąpię kawałek
  2. Nie ma obawy, fachura pełną gębą podłączałes pod kompa ?? moze bląd jest jakis w panelu sterowania klimą Nie da rady, do London daleko
  3. Pany z B6 pytanie za dyszkę, szwagrowi nie działa nawiew na przednia szybę co to może być ?? Probowałem z niego głupka zrobić, że niby nie umie się klamotyzacją obsługiwać ale nie daje się
  4. Oczywiscie Przemas stawia przelot ??
  5. Tomek i Pszczółko () podziękował za przywitanie szwagra Skubaniec nawet mi nie powiedział że się rejestruje
  6. Podziekował Pany
  7. Dobra Panie i Pany, do juterka. Przed snem po setce "syropku" i jutro zdrowym byc
  8. Skąd wiesz :gwizdanie: tutaj chyba wszystko możliwe :gwizdanie:
  9. Może być herbatka bo Gili i Mydło chorzy
  10. Jesli coś ze soba przywieziesz to zawsze
  11. :polew: nie ogarniam
  12. Bartek jeżeli będziesz miał nadzieje takie jak ja miałem, to szybko Ci się tam znudzi jak mi
  13. Tomek tak się ucieszył że Gili wpadł na spota, że aż sobie zdjęcie zrobił. Mając oczywiście inne zamiary Panie i Pany jak tak dalej pójdzie to na jednym sektorze przestaniemy się mieścić
  14. A mi się niepodoba, bo nie mam halogenów w zderzaku na wiosnę można jakieś zdjątka walnąć bo nie lubię pokazywać stalówek Co do polarów, ja odpadam bo sie wyczyściłem z siana na garaż
  15. Dziesiątka na grzechotke i heja :gwizdanie:
  16. Kurna Wy tu spamujecie a ja z dyplomatami musze naginac ;(
  17. Drążek nie jest w skrzyni, jest połączony z wybierakiem ( o ile dobrze pamiętam). Aby zdjąć skrzynie musisz odkręcić i wyjąć półosie (da rade bez ściągania wachaczy), w/w wybierak, wyjąć rozrusznik oraz właściwie wszystko co będzie Ci przeszkadzać w odkręceniu skrzyni (bodajże mocowana jest sześcioma śrubami).
  18. Łepski odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Miałem podobna sytuacje, z tym ze nie gadał pierwszy gar. Sprawdzianie cewek, modułu zapłonowego, czujników i nic, winnym okazał sie ECU. Jak masz możliwość to podmień na inny (o takich samych numerach!).
  19. mlodosc nie wiecznosc Rowniez przylaczam sie do zyczen
  20. Panowie może tylko nie zapodajmy Alonie wszystkiego na jeden raz, bo od króla marchewki, przez fotografa, czarusia i CWeLa, to może być za wiele na pierwszy raz
  21. Są auta i są wymysły np: -wymysł francuskiej lub włoskiej inżynierii wojskowej, No i poza kategoriami POLISH ENGENERING
  22. Nikt nie mówił ze będzie lekko
  23. Cii ja już z Rumii
  24. Mateo jak byś wziął wagulca to możemy walnąć te logi z przepływki jutro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.