Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie przejmuj się w środę się wszystkiego dowiesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydło w środę bierz Ducato na spota :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak sie tak wstydzisz to mogę podjechać Transitem coby było Ci raźniej PySy: Jak wysoki kontenerek :?: żebyś się zmieścił bo tam chyba 2.1m jest
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rejestracji mamy bez liku my nie gryziemy...chyba
-
Spoty Kościerzyna
A ja i tak jednak z Rumuni ruszam, a nie z Danzigu
-
Spoty Kościerzyna
Ja się chyba zabiore z Bienkiem Bieniek mogę :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ta jasne :gwizdanie: Alona a mówiłem umyj silnik tylko najwyraźniej do cieńkiego gościa podjechałaś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde cała ekipa na wycieczce
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A nawet wybierz się do nas na wycieczkę
-
Spoty Kościerzyna
Dopisał dopisał :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
Tak będzie najlepiej GiliGili jak tam u was z pogodą :?: Znika ten śnieg :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze mało widziałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ja też na podium
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
BARON Agnieszka Lendas ul. Morska 306 81--006 Gdynia 504 75 60 27 516 18 45 60 Osobiście nigdy od nich nie pożyczałem ale kumpel mówił że mają niedrogo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jednak :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
Podobno w sobotę ma dotrzeć wiosna
-
[B5 AAH] Pisk z pod maski ?
Któryś z pasków, jak jesteś pewien rozrządu to pozostaje ci wspomaganie/alternator/klima... Może wystarczy napiąć, być może wymienić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapraszamy w pierwszym poście masz informację gdzie dokładnie nas znajdziesz Edyta: Podium moje teraz trzeba całą stronę zapełnić PySy: Tylko nie Łebski- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrzcie do napędowego juz ponad ćwiarę mam- [B5 AFN] Znów problem ze sprzęgłem
Niestety chyba dwumas zaczyna się blokować Przyjżyj się uważnie lewarkowi zmiany biegów na jałowym. Jeżeli są widoczne drgania to prawdopodobnie dwumas, chociaż bez wyciągnięcia skrzyni nie dowiesz się na 100%. U mnie przygoda z dwumasem też zaczęła się od dziwnych metalicznych dźwięków po wciśnięciu sprzęgła, później zauważyłem że trzęsie lewarkiem i delikatnie nadwoziem .- [B5 AJM] Przegub zewnętrzny
Tak jak koledzy wyżej, SPIDAN lub LOBRO. Niczego innego nie polecałbym zakładać- [B5 AFN] Ile można jeździc na slizgającym sie sprzęgle.
Nikt Ci nie da gwarancji na coś czego nie montował A bez wyciągnięcia skrzyni nie dowiesz się w jakiej kondycji jest dwumas.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To idę spamować do technicznych- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Yyy nie da rady - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia