Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Wszystko masz napisane w pierwszym poscie tego tematu nawet pogrubione zostalo :gwizdanie:
  2. Troszke oliwy do cylindrow i bedzie cacy
  3. Ta Toshiba taka przecietna raczej Osobiscie polecam tzw. "kadłubki", pod <a href="http://forum.purepc.pl/Laptopy-notebooki-urzadzenia-przenosne-f60/Kadlubek-Vs-Markowy-Laptop-t231099.html">TYM</a> linkiem mozesz troszke poczytac na ich temat. :gwizdanie:
  4. Madzia, Tolek, Eustachy
  5. Problem w tym, ze chyba jeszcze nikt nie dopasowal zestawu jednomas+sprzeglo pod wzdluzne 1.8T
  6. Ogólnie z przejściem na jednomas we wzdłużnym 1.8t jest problem podobno Valeo zaczęło produkować jakiś zestaw do konwersji na jednomas, ale nie widzialem tego na oczy jeszcze
  7. A to zabierales go ze skrzynki :?:
  8. Jutro prowiant trzeba zabrac bo do 22 siedziec czeba
  9. No to naprawde szkoda chlopaka
  10. Ano znam kogoś, a oso chosi :?:
  11. Ja strzelam że płyn wchłonął za dużo wilgoci A kto się pytał :?:
  12. Tweetery trzyma taki drucik powyginany, wystarczy go wyjąć. A z wymiarami dystansów to ciężko, musisz tak pociąć mdf żeby trzymał głośnik i nie sprawiał problemów przy składaniu do kupy.
  13. Jak będziesz płacił to zamknij oczy i zatkaj uszy
  14. Czaki u mnie sytuacja była identyczna, z tym że podpoiłem VAGa a tam cisza Winowajcą był ECU Seba 1980 najlepiej znajdź drugie Audi z AEB i po kolei podmieniaj: cewki, moduł zapłonowy i ECU. :gwizdanie:
  15. A wymianiali Ci płyn :?: Czy tylko odpowietrzali :?:
  16. 3 deski Kiedyś tych dwóch stojących baranów nie miało tak łatwo musieli być bardzo skoczni
  17. ale w momencie puszczenia sprzęgła czy podczas wrzucania np z 2 na 3? tak i tak ... i na jałowych tez może :gwizdanie: 100% pewności jest po wyjęciu skrzyni
  18. Zależy jak duże są same zwrotnice i jak duży masz stelaż dla nich zasada jest jedna, ma siedzieć sztywno Ja montowałem tak samo jak w pierwszym poście
  19. Alvaro zająłeś moje 120 miejsce :evil:
  20. Trzeba VAGiem przepustnice zaadaptować
  21. pwlodkow, i co zrobiłeś z tym fantem? i jakie koszty i czy to faktycznie to? bo ja mam podobnie Wymiana i tyle co do kosztów 1.5 tysiąca najmniej (jeżeli ze sprzęgłem będzie wymieniał)
  22. i do plastików Zmatować powierzchnie papierem 800 wodnym i heya
  23. kox :decayed: :polew:
  24. http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag-b24.0/ Ogólnie chodzi o to czy nie ma żadnych błędów w sterowniku silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.