Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Akurat tu jest wszystko ok, powinien być opór - takie zabezpieczenie przed wrzuceniem jedynki przy wyższych prędkościach. Kończmy już lepiej OT, bo dostaniemy po kropku
  2. Jeżeli była serwisowana - Tak. W mojej po 240tyś nic nie zgrzyta i wszystko chodzi płynnie, czy silnik zimny czy rozgrzany. Mało tego posiadam 30letnie BMW i jest tak samo To nie jest "normalne" tylko dlatego, że to 14-letnie auto.
  3. Do tego niestety potrzeba wyjąć skrzynię, a to już koszta się robią VAG nic nie wypluwa :?:
  4. Herezje Ci ten mechanik opowiada... Radek sprawdzałeś wkońcu olej w tej skrzyni :?:
  5. Rozładowany aku
  6. I tu się mylisz drogi Watsonie
  7. Dzięki, jak coś to dawaj cynę (najlepiej 225/45/17) Lodówa o tym mówiłem: http://audizine.com/forum/showthread.php?t=16714
  8. A jak poniszcze monitor :?:
  9. Ku*wa teraz muszę z monitora flamaster zmywać
  10. Zabrzmiało groźnie zielono
  11. Mue culpa Przemas jak tam z oponen :?:
  12. W sumie można pomyśleć, żeby Hugo prawde powiedzieć na temat tego konta :gwizdanie:
  13. Z Tobą Fuso, to już prawie jak z Pre...niegdyś Certo
  14. A zawiecha się ułożyła :?: Czy od razu po opuszczeniu auta takie wnioski :?: Sprężyna sprężynie nie równa, a raczej dane producentów. Tak jak kolega Peterka wspomniał, najlepiej wymienić na coś renomowanego Po prostu ten typ tak ma...
  15. Wszystko można, tylko z wolna i ostrożna Ja bym jednak wymieniał kompletem, bo stare klocki na pewno są ułożone do starej tarczy. W rezultacie pewnie niedługo i tak będziesz je musiał wymienić...
  16. Się szukają na mieście:?:
  17. Ok 200 z wstawieniem rury w puszkę katalizatora
  18. Przewody w stalowym oplocie :?: :gwizdanie:
  19. Generalnie w półosiach chodzi chyba o wytrzymałość (nigdy nie porównywałem) , jeżeli chodzi o skrzynie to głównie rozchodzi się o przełożenia i ich długość.
  20. Tak, będzie dobre. Jednak najpierw zainteresuj się tematem hydrauliki sprzęgła, czyli tak jak kolega mily radzi, a dopiero później wyrzutka skrzyni i ocena sprzęgła lub samej skrzyni.
  21. Ale i tak już podskoczyłeś Przemas oponki dalej aktualne :?:
  22. Jak się nie pali, to wziąłbym je pod koniec miesiąca
  23. Jaki rozmiar :?:
  24. A jak się uda jutro wypolerować to będzie kolejna sprawa
  25. Jak to nie :?: Mamy ich 40

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.