Treść opublikowana przez Łepski
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Akurat tu jest wszystko ok, powinien być opór - takie zabezpieczenie przed wrzuceniem jedynki przy wyższych prędkościach. Kończmy już lepiej OT, bo dostaniemy po kropku
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Jeżeli była serwisowana - Tak. W mojej po 240tyś nic nie zgrzyta i wszystko chodzi płynnie, czy silnik zimny czy rozgrzany. Mało tego posiadam 30letnie BMW i jest tak samo To nie jest "normalne" tylko dlatego, że to 14-letnie auto.
-
[B5 AFN] Wibracje w zakresie 1800 do 2000 obrotów
Do tego niestety potrzeba wyjąć skrzynię, a to już koszta się robią VAG nic nie wypluwa :?:
-
[ALL B5] Ciężko wchodzi wsteczny i jedynka
Herezje Ci ten mechanik opowiada... Radek sprawdzałeś wkońcu olej w tej skrzyni :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rozładowany aku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I tu się mylisz drogi Watsonie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki, jak coś to dawaj cynę (najlepiej 225/45/17) Lodówa o tym mówiłem: http://audizine.com/forum/showthread.php?t=16714
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jak poniszcze monitor :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ku*wa teraz muszę z monitora flamaster zmywać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zabrzmiało groźnie zielono
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mue culpa Przemas jak tam z oponen :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W sumie można pomyśleć, żeby Hugo prawde powiedzieć na temat tego konta :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z Tobą Fuso, to już prawie jak z Pre...niegdyś Certo
-
[B5 ADP] Po założeniu springów -35/-35mm coś jest nie tak
A zawiecha się ułożyła :?: Czy od razu po opuszczeniu auta takie wnioski :?: Sprężyna sprężynie nie równa, a raczej dane producentów. Tak jak kolega Peterka wspomniał, najlepiej wymienić na coś renomowanego Po prostu ten typ tak ma...
-
[B5 AFN] Mocniejsze hamulce - co doradzicie ?
Wszystko można, tylko z wolna i ostrożna Ja bym jednak wymieniał kompletem, bo stare klocki na pewno są ułożone do starej tarczy. W rezultacie pewnie niedługo i tak będziesz je musiał wymienić...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Się szukają na mieście:?:
-
[B5 AHU] Ile kosztuje wymiana plecionki ?
Ok 200 z wstawieniem rury w puszkę katalizatora
-
[B5 AFN] Mocniejsze hamulce - co doradzicie ?
Przewody w stalowym oplocie :?: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Czy te skrzynie są takie same - jeśli nie to w jakich wersjach się różnią ?
Generalnie w półosiach chodzi chyba o wytrzymałość (nigdy nie porównywałem) , jeżeli chodzi o skrzynie to głównie rozchodzi się o przełożenia i ich długość.
-
[B5 AEB] Nie wchodzą biegi - czy to wina sprzęgła ?
Tak, będzie dobre. Jednak najpierw zainteresuj się tematem hydrauliki sprzęgła, czyli tak jak kolega mily radzi, a dopiero później wyrzutka skrzyni i ocena sprzęgła lub samej skrzyni.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale i tak już podskoczyłeś Przemas oponki dalej aktualne :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się nie pali, to wziąłbym je pod koniec miesiąca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jaki rozmiar :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jak się uda jutro wypolerować to będzie kolejna sprawa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak to nie :?: Mamy ich 40