Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. w okolicy matarni będziemy sie wołać
  2. To co panowie, w środe matarnia :?:
  3. ewentualnie Alfa centrum, tam wiem ze na 100% grzeja :
  4. Praciem: http://img505.imageshack.us/my.php?image=hpim2928cl9.jpg http://img505.imageshack.us/img505/368/hpim2928cl9.jpg http://img505.imageshack.us/my.php?image=hpim2930dc1.jpg Lipnie wyszly musze sie dziada pozbyc bo juz w ciemnosciach nie daje rady
  5. spoko spoko za tydzien tez moge zabrac
  6. moge wziasc dziada , ale czy jest dobry to sami powiecie
  7. lub też - Polska Zjednoczona Partia Nierobów
  8. Ja za to mam kostke zbita po dzwonie z bienkiem zabawa przednia za tydzien mozna powtorzyc
  9. Ja rowniez bede ale z kartami moze byc kiepko, sie zobaczy jeszcze
  10. A w tygodniu wtedy kiedy ?? :gwizdanie:
  11. Panowie pogoda zapowiada sie dobra na weekend, moze ustawka na upalanie kartow??
  12. Ja rowniez bede daleko w koncu nie mam
  13. To moze http://www.pobierajka.pl ??
  14. Przestaw date na czas instalacji o rok wstecz
  15. Jest jeszcze http://dotsis.com/mobile_phone/
  16. Ja odpadam szprzeglo padlo i nie ma kiedy zrobic ;(
  17. A zgadza sie to bylem ja Na kolibkach sie widzielismy i leciales pozniej na Wielkopolska
  18. Jesli w sobote po 16 to ja sie pisze
  19. W nocy wyglada elegancko te przyciski nabieraja fajnego czerwonego koloru Co do obslugi radia to zgadzam sie z tym ze jest banalna, a samo radio gra pieknie
  20. Ja puściłem prawym progiem -15min roboty i masz pewność że nie będzie zakłuceń :th:
  21. A jednak Musisz odkręcić sam dekiel :gwizdanie: Jak go odkręcisz i podniesiesz ecu to widzisz naprawdę dużą dziurę
  22. Ja poprowadziłem kabel 20mm2 przez obudowę ecu :th: pod maska odkręcasz obudowę ecu, potem idziesz do kabiny i odkręcasz ten plastik z półeczka co jest nad nogami kierowcy, następnie jak podniesiesz ecu to widzisz taką wielką dziurę którą pościsz kabel Na koniec puszczasz kabelek sobie elegancko progiem :th:
  23. Bede sie staral Jeszcze raz dzieki za rameczki i do nastepnego razu :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.