Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w okolicy matarni będziemy sie wołać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To co panowie, w środe matarnia :?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ewentualnie Alfa centrum, tam wiem ze na 100% grzeja :
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Praciem: http://img505.imageshack.us/my.php?image=hpim2928cl9.jpg http://img505.imageshack.us/img505/368/hpim2928cl9.jpg http://img505.imageshack.us/my.php?image=hpim2930dc1.jpg Lipnie wyszly musze sie dziada pozbyc bo juz w ciemnosciach nie daje rady
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko spoko za tydzien tez moge zabrac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moge wziasc dziada , ale czy jest dobry to sami powiecie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wlasnie
-
Strefa Śmiechu
lub też - Polska Zjednoczona Partia Nierobów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja za to mam kostke zbita po dzwonie z bienkiem zabawa przednia za tydzien mozna powtorzyc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja rowniez bede ale z kartami moze byc kiepko, sie zobaczy jeszcze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A w tygodniu wtedy kiedy ?? :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie pogoda zapowiada sie dobra na weekend, moze ustawka na upalanie kartow??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i ja wpadne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja rowniez bede daleko w koncu nie mam
-
Jak pobrać plik z wrzuty na dysk ???
To moze http://www.pobierajka.pl ??
-
Telefon z Symbianem ..jakie programy?
Przestaw date na czas instalacji o rok wstecz
-
Telefon z Symbianem ..jakie programy?
Jest jeszcze http://dotsis.com/mobile_phone/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja odpadam szprzeglo padlo i nie ma kiedy zrobic ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A zgadza sie to bylem ja Na kolibkach sie widzielismy i leciales pozniej na Wielkopolska
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jesli w sobote po 16 to ja sie pisze
-
[ALL B5] alpine cda-9885r
W nocy wyglada elegancko te przyciski nabieraja fajnego czerwonego koloru Co do obslugi radia to zgadzam sie z tym ze jest banalna, a samo radio gra pieknie
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
Ja puściłem prawym progiem -15min roboty i masz pewność że nie będzie zakłuceń :th:
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
A jednak Musisz odkręcić sam dekiel :gwizdanie: Jak go odkręcisz i podniesiesz ecu to widzisz naprawdę dużą dziurę
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
Ja poprowadziłem kabel 20mm2 przez obudowę ecu :th: pod maska odkręcasz obudowę ecu, potem idziesz do kabiny i odkręcasz ten plastik z półeczka co jest nad nogami kierowcy, następnie jak podniesiesz ecu to widzisz taką wielką dziurę którą pościsz kabel Na koniec puszczasz kabelek sobie elegancko progiem :th:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bede sie staral Jeszcze raz dzieki za rameczki i do nastepnego razu :th: