Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak pobrać plik z wrzuty na dysk ???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś wie jak pobrać plik ze strony www.wrzuta.pl na dysk twardy.

Wiem,że trzeba wkleić link z konkretnym utworem na http://podobne.pl/streemowrzuta/ ale jak to zrobię i dam pobierz to zamiast włączyć się jakiś menadzer pobierania na dysk automatycznie włącza mi się Windows Media Player i można utwór tylko odtwarzać.

Opublikowano
  • Autor

To samo - jak wkleję link i dam pobierz odrazu włancza mi się Media Player i odtwarza dany utwór.

Opublikowano

u mnie na FireFoxie 3.0 jest ok...

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Cały czas włancza się ten pieprzony Media Player , a nie da się go usunąć z komputera.

Opublikowano

panowie jest owiele prostszy sposób pokaże na przykładzie

http://paolczak.wrzuta.pl/audio/ydcjHPlJfq/dyor_-_emotions_second_emotion_rmx <-- to jest normalny link do jakiegos pliku audio

http://paolczak.wrzuta.pl/aud/file/ydcjHPlJfq/dyor_-_emotions_second_emotion_rmx <-- a tak wyglada po edycji

Wiec trzeba w tym linku zmienić adres strony z .../audio/.... na .../aud/file/.... i enter powinno wyskoczyć okienko zapisywania pliku do nazwy pliku dopisujemy .mp3 i mamy gotową mp3 na dysku juz :good: nie wiem jak to sie sprawdza z video ale jesli sie ściaga z youtube np to kazde video ma rozszerzenie .flv i trzeba konwertować :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogę sobie z tym dać radę, bo cały czas wyskakuje mi ten Media Player. A nie ma jednego dobrego,prostego programu-downlandera do którego bym wkleił link z wrzuty i otrzymałbym plik audio ???

Opublikowano

jak ci sie pojawia ten link co go wciskasz i odpala Ci sie wmp to daj prawym na link wybierz zapisz element docelowy czy cos takiego i wyswietla Cie sie okno podajesz nazwe piosenki i na koncu .mp3 np xxxx.mp3

Opublikowano

FireFox rulez :)

Opublikowano

http://www.sciagnik.net/

To jest strona do pobierania ze wrzuty. Wchodzisz na nią. Wklejasz linka do pliku ze wrzuty i klikasz pobierz. Potem wybierasz tylko gdzie ma Ci zapisać i zasysa. Czasami jest tak że Ci ściągnie bez rozszerzenia (system nie wie przez co plik otworzyć) wtedy dajesz na ten plik i zmiana nazwy (lub F2) i dopisujesz rozszerzenie takie jakie on ma np .mp3 To chyba najprostszy sposób do ściągania :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie ma takiej opcji - pobierz element docelowy.[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2008, 19:35_________________________________________________

http://www.sciagnik.net/

To jest strona do pobierania ze wrzuty. Wchodzisz na nią. Wklejasz linka do pliku ze wrzuty i klikasz pobierz. Potem wybierasz tylko gdzie ma Ci zapisać i zasysa. Czasami jest tak że Ci ściągnie bez rozszerzenia (system nie wie przez co plik otworzyć) wtedy dajesz na ten plik i zmiana nazwy (lub F2) i dopisujesz rozszerzenie takie jakie on ma np .mp3 To chyba najprostszy sposób do ściągania :wink4:

Niestety takich ściągników na internecie jest kilkanaście ale jak pisałem wyżej gdy klikam POBIERZ uruchamia mi się pieprzony Windows Media Player i tylko odtwarza wybrany utwór, a nie zapisuje go na dysku.

Opublikowano

z tego, co pamiętam WMP potrafił zapisywać odtwarzane audio, musisz poklikać po przyciskach i gdzieś tam będzie opcja.

Opublikowano

A ja ci mówie zrób ten manewr z linkiem wystarczy zastąpić audio na aud/file i po kłopocie i enter

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

A ja ci mówie zrób ten manewr z linkiem wystarczy zastąpić audio na aud/file i po kłopocie i enter

:wink4:

Też próbowałem tego sposobu i tak samiutko wyskakuje odtwarzacz Media Player :wallbash:

Opublikowano

a ten mediaplayer ci sie otwiera jako normalny program czy jako pasek odtwarzania na srodku okna przeglądarki bo jeśli tak to bieresz z menu przegladarki plik i zapisz strone jako bądź zapisz jako i bedzie w nazwie dopisujesz .mp3 i moze wtedy ci sie zapisze :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie sukces - jednak da się ściągnąć . Podzielę się wieścią jak to zrobiłem:

A więc wchodzimy tutaj http://www.sciagnijto.ocom.pl/ wyszukujemy jakiś utwór, klikamy na niego, a póżniej naciskamy na ten obrazek z dyskietką i powinien załączyć się jakiś menadzer pobierań na dysk. :oklaski: :drunk::thumbup::banan1:

Opublikowano

panowie jest owiele prostszy sposób pokaże na przykładzie

http://paolczak.wrzuta.pl/audio/ydcjHPlJfq/dyor_-_emotions_second_emotion_rmx <-- to jest normalny link do jakiegos pliku audio

http://paolczak.wrzuta.pl/aud/file/ydcjHPlJfq/dyor_-_emotions_second_emotion_rmx <-- a tak wyglada po edycji

Wiec trzeba w tym linku zmienić adres strony z .../audio/.... na .../aud/file/.... i enter powinno wyskoczyć okienko zapisywania pliku do nazwy pliku dopisujemy .mp3 i mamy gotową mp3 na dysku juz :good: nie wiem jak to sie sprawdza z video ale jesli sie ściaga z youtube np to kazde video ma rozszerzenie .flv i trzeba konwertować :kwasny:

tez polecam ten sposob

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.