Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Parking podziemny w C.H. Matarnia sektor B8
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W pierwszym poscie masz info:decayed: Jesli bedzie inaczej np. na Matarni dajemy znac w tym watku wczesniej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja atakuje do Ola
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyrezana ale jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie ponawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Matarnia dzisiaj bo Ola niema podobno- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak Nie- przeplywomierz pierburga na boscha
Na 99% twoj sterownik tego nie ogarnie.- Brak komunikacji z sterownikiem centralnego
W przedlifcie nie polaczysz sie z centralnym Dopiero w polifcie pompka ma wbudowany "modol komfortu"- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czy adaptacja w kanałach 60,61,62 jest tylko w licznikach poliftowych Bo drze ryja Alladyn i nie działa obrotek, a na powyższych kanałach mam error A i licznik jest na 2x32pin:wink:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
19- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie przypominam sobie tego auta kiedykolwiek na spocie Ale mogę się mylić- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja chyba koło 17 powinienem być- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nasadki udarowe Ewentualnie jeszcze pneumatig.pl w Gdyni- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To czwartek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzy osoby były bez- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zaraz petycje wyśle- Spoty Kościerzyna
Wtorek popołudniu Albo czwartek też popołudnie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Standard Tomeks, Bieniek, Ja Fuso , Mateo , Mydło- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To dawaj do Ola, ja później muszę i tak do Pruszcza vwink: j**ana estakada, obym zdążył do optyka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja i tak mogę być kolo 19- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To u Olka, czy Matarnia- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:evil: https://picasaweb.google.com/113462054205243674841/5Kwi2013#5863383264552858530 https://picasaweb.google.com/113462054205243674841/5Kwi2013#5863383187140921154- System operacyjny Android
http://forum.xda-developers.com Ja mam w HD2:kox: ło kutwa Telefon zadziwia jak na takiego staruszka - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia