Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto mnie zabierze :kox:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja jak bym miał tak blisko jak Wy to napewno co tydzień bym śmigał na spota:kwasny:Śmigam co tydzien, ale co z tego jak sa 2-3 osoby i Olo:grin: No dobra ostatnio nie co tydzien
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Juz dawno umarl
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wyelimonowalem wszystko, zostal sterownik. Na podmiane nie ma nikt zalatwic, a za 300 z allegro to wole przejsc na nowszy typ Jutro z Zoltarem bede rozmawial o jeszcze jednym patencie, to moze w srode odpale
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi tam obojetne gdzie i tak nie mam czym przyjechac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie mogles uderzyc w 240 Colo opisywal na forum jak to ugryzc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niecale 400nm i jeczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Konwersja na jednomas
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
Chodzi, samego ciśnienia nie sprawdzałem Coraz bardziej się zastanawiam, czy ecu nie "zgubił" mapy zapłonu
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
Rozwiń, jak możesz
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
Odpalałby i po 1-2sek gasł
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
Bezpieczniki sprawdzone, zapomniałem dodać Tak Sprawdzałem
- 1.8T Nie odpala, brak iskry
-
1.8T Nie odpala, brak iskry
Problem jak w temacie. Rozrusznik kręci, paliwo dochodzi i nic. Żadnej reakcji, prychnięcia, kaszlnięcia, nic. Na VAGu nic, łączy się, w blokach pomiarowych wartości zmieniają się, więc sterownik wykluczam. Moduł zapłonowy też odpada - w sumie podmieniałem 3 różne. Czujnik położenia wału sygnał daje, sprawdzone VAGiem. Napięcie do cewek dochodzi, przewody od modułu do cewek całe. Gdyby przeskoczył rozrząd, to chyba czujnik położenia wałka rozrządu coś by wypluł :facepalm: Jakieś pomysły A najlepiej pewniaki Edit: Bezpieczniki całe No i odcięcia żadnego nie posiadam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
k**wa, dzisiaj sroda
-
Diablo 3 (PC) - gra ktos ? :)
Na drugiej stronie tego dzialu http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/diablo-3-juz-wtorek-234917/
-
Windows 8 - z czym to sie je?
ekhm...wyszly i juz nie wroca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ano wlasnie, kto jutro sie wybiera
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jebac zime, mam webasto :banan:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzisiaj u Ola- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ano- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko jednego i to nie bylem ja :kox:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jak- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Black madafaka :jerk: - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia