Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łepski

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łepski

  1. Myslisz ze to takie latwe z pomaranczowo bialego zapierdalatora krzyczec:?:
  2. Apropo ludzi widmo ... Kocky'go widzialem dzisiaj na obwodnicy cwaniak milczal na cb jak grob
  3. wezmie sie ze 4 aut po lewarku i damy rade
  4. NI CHU JA :decayed:
  5. Ale dzisiaj na matarni tlumy :polew:
  6. Obowiazkowo tylko mozna jeszcze ta luke czasowa pomiedzy zapelnic, a wlasnie zauwazylem ze devastation cos tam w Ustce planuje :gwizdanie:
  7. Kaletka <a href=http://www.a4-klub.pl/smf/all_propozycja_zlotu_79_maj_ustka-t114240.0.html>"Ustka" </a> Piła :?:
  8. gdzie to? dzielnica gdzie mieszka Tomeks? Wlasnie dziwnym trafem tam mieszka Gili gili
  9. Byle nie przez TNT
  10. A czemu nie :?: :gwizdanie:
  11. Łepski odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    Z tego co pamietam, wiekszosc rond w UK (przynajmniej w Londynie) jest namalowanych albo maja porobione malutkie wysepki "w centrum skrzyzowania" A tutaj bardzo fajne rondo w pomorskim, miejscowosc Pelplin: Przejezdzam przez nie prawie codziennie, jeszcze nie udalo mi sie go przejachac busem tak, by skrecajac w lewo nie musiec sie zatrzymac na srodku, ludzie bija tam na chama, dwa auta na rondzie to juz bardzo czesto zablokowane skrzyzowanie
  12. Jesli chodzi o kalendarz to tak
  13. Ja odpadam, wczesniej niz 18 wolny nie bede A jezdzic po nocy tez mi sie niechce, zwlaszcza ze spedze w tych okolicach caly dzien
  14. Ogolnie te "e-fajki" maja jedna wielka wade ... nie mozna ich "zarzucic na ware" sa ciezkie i trzeba trzymac je w reku Pare razy siedzialem i cmilem takiego przez ~20min ale jakos specjalnie mnie nie zachwycil :gwizdanie:
  15. Bmw E23 ma 100l w baczku, bodajże A8 także
  16. Kuba moze byc :?: Forum nie lubi PL znakow
  17. Wiem juz pisalem do Lukasza
  18. Znowu operacja :?:
  19. Pewnie jak sie wieszosc zmyla
  20. Poza 635 stronami spamu to marnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.