Treść opublikowana przez Łepski
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Myslisz ze to takie latwe z pomaranczowo bialego zapierdalatora krzyczec:?:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Apropo ludzi widmo ... Kocky'go widzialem dzisiaj na obwodnicy cwaniak milczal na cb jak grob
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wezmie sie ze 4 aut po lewarku i damy rade
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NI CHU JA :decayed:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale dzisiaj na matarni tlumy :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Obowiazkowo tylko mozna jeszcze ta luke czasowa pomiedzy zapelnic, a wlasnie zauwazylem ze devastation cos tam w Ustce planuje :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kaletka <a href=http://www.a4-klub.pl/smf/all_propozycja_zlotu_79_maj_ustka-t114240.0.html>"Ustka" </a> Piła :?:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
gdzie to? dzielnica gdzie mieszka Tomeks? Wlasnie dziwnym trafem tam mieszka Gili gili- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byle nie przez TNT- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki Tomeks- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A czemu nie :?: :gwizdanie:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:- Ślisko
Z tego co pamietam, wiekszosc rond w UK (przynajmniej w Londynie) jest namalowanych albo maja porobione malutkie wysepki "w centrum skrzyzowania" A tutaj bardzo fajne rondo w pomorskim, miejscowosc Pelplin: Przejezdzam przez nie prawie codziennie, jeszcze nie udalo mi sie go przejachac busem tak, by skrecajac w lewo nie musiec sie zatrzymac na srodku, ludzie bija tam na chama, dwa auta na rondzie to juz bardzo czesto zablokowane skrzyzowanie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jesli chodzi o kalendarz to tak- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja odpadam, wczesniej niz 18 wolny nie bede A jezdzic po nocy tez mi sie niechce, zwlaszcza ze spedze w tych okolicach caly dzien- E- papierosy ?? probowal ktos??
Ogolnie te "e-fajki" maja jedna wielka wade ... nie mozna ich "zarzucic na ware" sa ciezkie i trzeba trzymac je w reku Pare razy siedzialem i cmilem takiego przez ~20min ale jakos specjalnie mnie nie zachwycil :gwizdanie:- Szukam diesla z dużym bakiem
Bmw E23 ma 100l w baczku, bodajże A8 także- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kuba moze byc :?: Forum nie lubi PL znakow- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiem juz pisalem do Lukasza- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie pokazuj- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znowu operacja :?:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pewnie jak sie wieszosc zmyla- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Poza 635 stronami spamu to marnie - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia