Treść opublikowana przez marcin120383
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
http://allegro.pl/zbiorniczek-odmy-oil-tank-catch-separator-odmy-tdi-i6686217264.html#thumb/4 coś takiego zda egzamin
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Zrobiłem 8 tyś i wlałem może 100 ml Ale niepokoi mnie ten olej na dole od strony pasażera to jaka przyczyna mam założy separator oct czy wymienić pokrywę
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Nagram i wrzuce
-
[ALL TDI] Oil catch tank - zakładać czy nie ???
Witam to jaki najlepiej OCT żeby średnica węzy pasowała proszę o konkrety link pozdro
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Kamil dodam tylko że po zdjęciu węża ten który idzie od puszki filtra oleju i łączy się z odmom jest na dole olej to może by wina turbiny a mokro mam na dole po stronie pasażera jak zdemontowałem kratkę halo to jest tam taka czarna puszka i ona jest mokra od oleju co to jest Zawartość dodana 1 minute later A jeszcze jedno czy po wymianie cieknącego EGR będzie mniej oleju w układzie dolotowym
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Zawartość dodana 16 minutes later Ale mogli coś spiepszyc z tym turbo bo tak jak pisałem przed wyjęciem nie miałem mokrego ic tylko lekko zapocony egr czy po prostu zbieg okoliczności że tak leje do icka
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Witam czyściłem w ostatnim czasie tubo (zapieczone kierowniczki) robił to spec od turbo i przed tym zabiegiem egr był trochę zapocony ale teraz po tym czyszczeniu jest bardziej czy ten fachowiec mógł coś źle uszczelnić że turbina przepuszcza olej bo mam cały dolot zawalony olejem włącznie z ic przed wyjęciem turbiny ic był suchy . I teraz gdzie jest winna tego oleju w dolocie naprawy turbiny czy może gościa który to składał Czy wymiana na nowy egr usunie problem oleju w dolocie czy niech wyciąga jeszcze raz turbo
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Kamil napisz mi jeszcze ta śruba dłusza co ma być to jedna tak i ma byc 12 na 95 mm ale trox imbus czy na kluczyk Zawartość dodana 7 minutes later skrzynia jem nie wypaliła ale mam na miejscu skrzynie GYX podejdzie z tymi gratami od JEM czyli drążki i łapa
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Łapa jest w komplecie ze skrzynią powiedz mi jeszcze ta ława szeroka zostaje moja
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Mam już drążki całe z wybierakiem teraz czekam na info odnośnie skrzyni JEM i chyba się uda Sorry panowie za marudzenie ale jestem zielony w tym temacie dlatego tak pisałem
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
A co powiecie na skrzynie HXS
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Panowie krótkie pytanie czy podejdzie w końcu jakaś inna skrzynia niż GBA ROK PRODUKCJI auta maj 2003 Tak albo nie
-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
Witam to co w końcu pasuje zamiast GBA tak żeby tylko przełożyć bez rezania
-
Wymiana skrzyni GBA
rozmawiałeś skrzynie masz tylko łapa i drążki
-
Wymiana skrzyni GBA
nie rozmawiałeś dziś czasem z gościem z koszalina
-
Wymiana skrzyni GBA
a z kąt jesteś
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Też tak myśle 3 koła to przesada Jak taka suma to wolę Gba za 1800 plus 300 przekładka i bez kombinacji Zawartość dodana 44 minutes later A jak to jest z łapom poduszki bo mam na miejscu w Koszalinie ale końcówka jest R zamiast P to ma znaczenie Zawartość dodana 21 minutes later ma znaczenie Zawartość dodana 36 minutes later http://allegro.pl/audi-a4-b7-2-0-tdi-wybierak-8e0711271h-8e0711151f-i6716628882.html#thumb/3 i te drążki jeden jest z końcówką taką jak po wina być czyli 271 H ale drugi jest z końcówką 151 F a po wino być L to ma znaczenie czy będzie pasowało
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
Ten drugi link z pomorskiego bliżej mnie koleś krzyknoł minimum 3000 zł Chyba ciut za dużo
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
http://allegro.pl/skrzynia-biegow-audi-a4-b6-b7-1-9-2-0-tdi-6b-jem-i6013608538.html mam jeszcze coś takiego
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
jutro dzwonię a co ori przecież nie pojadę b7 ha ha Zawartość dodana 4 minutes later ale to co na zdjęciu to już wszystko czy jeszcze coś potrzebne i czy po montażu jest potrzebna jakaś regulacja i np. może zostac mój stary lewarek
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
no tylko Puławy a ja z Koszalina szukam coś bliżej i też tylko z przekładką na miejscu czy w takiej sytuacji wymieni od razu olej
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
http://allegro.pl/skrzynia-a4-b6-b7-jem-hcf-6-biegow-2-0-1-9-tdi-i6713798130.html#thumb/4 coś takiego mogło by być
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
No tak ale nie mam możliwości na taki swap jak wy piszecie a ceny znam 1800 zł ale jest w sumie nowa skrzynia Zawartość dodana 2 minutes later Ale też nie wiesz co kupisz
-
Regeneracja - skrzynia biegów GBA 1.9tdi 130 km 2003r. AVF
To co jak bym załorzył GBA po regeneracji to co nie opłacalne
-
Wymiana skrzyni GBA
i która z tych skrzyń była by najmłodsza i najlepszą alternatywą