Treść opublikowana przez marcin120383
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja też zalałem teraz Varvoline Wcześniej lałem Mobila Jak dla mnie motor pracuje bardziej surowo na tym Varvoline ale zobacze może to tylko złudzenie Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina po regeneracji
Turbina na aucie wszystko skręcone pomyte jest sucho Teraz jak najszybciej będzie można zobaczyć czy turbina jest ok np.nie puszcza oleju który wąż trzeba zdjąć gdzie obserwować i po jakim czasie zaglądać Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina po regeneracji
Zamówiłem w aso Tylko pytanie czy musze zdjąć kolektor wydechowy do czyszczenia Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
Turbina po regeneracji
Witam turbina trafiła na stół jest po regeneracji moje pytanie jest takie jaki zestaw uszczelek potrzebuje do ponownego montażu jak by ktoś posiadał numery był bym wdzięczny kolektor dolotowy zdemontowany ale czy kolektor wydechowy też muszę zdjąc no i wiadomo cały dolot do mycia może niech wypowie się ktoś kto kupował taki zestaw z góry dzięki
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam jestem po regeneracji turbiny auto ma 260 tyś przelotu Do tej pory był lany Varvoline 5w40 Zostać przy tej oliwie czy zalać coś innego Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
Niech wypowie się ktoś kto to robił Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
A więc tak turbo padło leje już na całego dymu za mną że ho ho sam wyciągam turbinę i teraz pytanie czy po takim zabiegu też trzeba zdjąć kolektor wydechowy czy nie muszę bo dolot wiadomo że do czyszczenia
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kamil wycieraczka tył jeszcze wywal ja po założeniu lotki tak zrobiłem jest o wiele lepiej
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
Ok dzięki jutro ich atakuje jak się z nimi nie dogadam to spalę ten kurnik
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
A dlaczego jest mokry może być przyczynom moich problemów
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
a to co za element jest to pod turbiną i ten gruby wąż od turo jest połączony z tym elementem króćcem a on jest trochę spocony
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
ale co turbina puszcza bo przecież może by filtr olejowy a nie że tam kapie olej po dwóch tygodniach
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
Witam a więc tak dziś po dwóch tygodniach jak ostatnio czyściłem cały dolot z ojeju odpinam wąż od IC a tam znów około 100 ml oleju wyleciało odpinam wąż o turbo ten dolny i tam też olej nie tyle co przy IC ale też parę kropel poleciało i jaka diagnoza turbo puszcza dodam tylko że odma cały czas odłączona do butelki
-
[B6 AVF] Dymi na zimnym na niebiesko
Witam jak w temacie po odpaleniu auta na zimnym puszcza bąki niebieskiego dymu była regenerowana turbina (zapieczona geometria ) i po wyjęcu turbiny tak się zaczęło po przejechaniu kilometra dym ustaje wymieniłem już świece żarowe ale dalej to samo odma odłączona do butelki i coś tam pluje olejem EGR wyczyszczony i cały dolot też po zdjęciu węża tego dolnego od turbo był tam olej nie wiem czy powinien tam byc czy nie to jest kluczowe jak nie powinno byc to znakiem tego turbina puszcza jeżeli źle myślę to proszę o odpowiedź dodam jeszcze że ojeju też ubywa bo po wymianie zrobiłem około 1500 km i ze stanu prawie max zrobiło się na połowie stanu proszę o pomoc bo nie wiem czy atakowac tych speców od turbiny bo kosztowało mnie to 1500 zł auto moc odzyskało ale dymi na zimnym dramat mnie zastanawia czy na dole turbiny powinien byc olej pozdro
-
prawidłowe odpowietrzenie wysprzęglika
Daj znać jak prawidłowo odpowietrzyć wysprzęglik Bo ja zrobiłem to tak że na wyłączonym zapłonie wciskałem sprzęgło i odkręcałem odpowietrznik i nie wiem czy dobrze to zrobiłem Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Pełna profeska polecam
-
Wymiana skrzyni GBA
i ten element jest zamontowany na skrzyni jeżeli tak to ten
-
Wymiana skrzyni GBA
żebyśmy się zrozumieli wysprzęglik to jest ten czarny mały element przy skrzyni to zamieniał
-
Wymiana skrzyni GBA
No przekładał z GBA wsadził do HCF
-
prawidłowe odpowietrzenie wysprzęglika
Ja jestem po wymianie skrzyni i po tym zabiegu sprzęgło bierze bardzo wysoko a tak nie było i teraz pytanie czy po tej wymianie muszę odpowietrzyć sprzęgło czy to raczej nie ma nic wspólnego
-
Wymiana skrzyni GBA
Panowie jedno pytanie czy jest coś takiego jak odpowietrzanie sprzęgła i czy przy takim zabiegu wymiany skrzyni coś takiego się robi po powiem tak po paru tygodniach jazdy sprzęgło bierze wysoko a tak nie było
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zrobimy sobie sopt w dwóch ha ha
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A ty co lejesz
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kamil powiedz mi ja teraz lałem znaczy stary właściciel lał mobila 5w30 ale z tego co tu czytam 5w40 był by lepszy tak to powiedz jaki mam zalać teraz bo wymiana się zbliża a przebieg 260 tyś
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
A jak długo trzymać na niej obciążenie ile godzin dałem klej do szyb i taśma 3M klejone 2 godziny temu