Treść opublikowana przez marcin120383
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Jakie ET i ile cali felga 18 przy zawieszeniu -30 mm chcę żeby felga nie wystawała tylko żeby była minimalnie schowane lub na zero z rantem
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
jakiej firmy amory brałeś
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Witam czy listwy s line z b9 będą pasowały do b8 i czy sedan a avant jest różnica pozdrawiam
-
Problem z wyłączeniem systemu Start/Stop w Audi A4 B8
Zrobiłem to samo było 4 jest 0 działanie odwrócone 2010 rok
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Witam podrzuci ktoś fotkę jak auto stoi na 1ba i po zmianie na amor i sprężyna 1be ja mam teraz przy 17 70 cm od podłoża do rantu docelowo będzie 18
-
Zawieszenie 1BE
Wolę się upewnić może ktoś zakładał taki zestaw
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Co za koło
-
Zawieszenie 1BE
Witam jak w temacie mam u siebie 1ba 2.0 TDI ta pierwsza fota to moje kategorie wagowe a na drugim zdjęciu są wagi podane od dawcy 1.8 tfsi 1be czy mogę założyć te sprężyny i jak nisko siądzie może ktoś ma zdjęcie pozdro
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
- Wakacje w Chorwacji
Daj znać jak droga- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale te auto jest sztos- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
dokładnie- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Poszło PW- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ja też- A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Ryj wygląda- Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
Witam a jak odczytam kod tapicerki daję sam sufit do oklejenia i nie chcę żeby różniło się od słupków- Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Witam mam pytanie czy przy fotelach skórzanych swing z alkantatra jak wyglądają boczki drzwi też są w skórze czy zwykły materiał szary czy alkantara może ktoś posiada takie zdjęcia- Fmic z Fmotors
Nie mam wymiarów- Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
Siema czujnik był ok okazało się że winy był bezpiecznik a objawy brak klimy nie mogłem włączyć na auto jak chcesz to mam czujnik sprawny bo kupiłem z B7i on już został na aucie ale numeru nie pamiętam- Fmic z Fmotors
Ok dzięki a jest może jakiś zestaw p&p- Fmic z Fmotors
- kodowanie klima 08
Ok dzięki ?- Problemy z klimatyzacją – błąd 00819 - czujnik G65
Czujnik wymieniony i jest ok ale to nie to było przyczyną tylko bezpiecznik numer 6- kodowanie klima 08
A mógł byś mi podać jaką wartość ty masz wpisaną w tym 08 bloku- kodowanie klima 08
Witam mam prośbę potrzebuje żeby ktoś podłączył VAGA i odczytał mi wartości Klimatyzacja 08 Adaptacja 10 i kanał 08 jaka tam jest wartość kodowania bo nie chcący na grzebałem z góry dzięki za pomoc - Wakacje w Chorwacji