Treść opublikowana przez marcin120383
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Jednak chyba wykrakałeś dziś zwaliłem koła i tak półoś jedna ma minimalny luz naprawdę minimalny ale już to tej stronie zmieniałem cała półoś a po drugiej stronie dosyć że jest luz wydaje mi się że nawet większy to jeszcze w każdym kierunku słychać stuk góra dół i przód tył też to chyba padnie na nią żeby ją wymienic chyba że tak ma być w co wątpię
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
no wolnych delikatnie czuć ale naprawdę delikatnie jak był dwumas wywalony to było gorzej ale jak odpalam na zimnym to 5 10 sekund czuć mocniej
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
poważnie wróciłem do seri
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
zostały tylko poduszki bo reszta była już ruszana
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam mam problem z drganiem całego nadwozia a dokładniej auto jest po mapie i zauważyłem że auto zaczęło dziwnie się zachowywać właśnie przy przyśpieszaniu niesie na cały samochód takie drobne drgania zdecydowałem się na powrót softu na serie ale drgania zostały najgorzej jest na pierwszych biegach odpuszczenie gazu od razu wszystko ustępuje ruszenie z miejsca też słychać taki dziwny rezonans Teraz pytanie jak właściwie zdiagnozować poduszki silnika żeby nie wydać 1000 zł bez sensu
-
Gdzie zrobię soft
Ktoś coś może powiedzieć po tych logach LOG-01-008-003-vsvdfxxx.CSV Lavf paliwo v3 ham.CSV avf v4 dol ham.CSV
-
Gdzie zrobię soft
tak wyszło finalnie
-
Gdzie zrobię soft
A drugie auto AVG w serii wypluło 114 km Lukasz powiedział że zdrowe auta przyjechały i trzeba rezac dalej
-
Gdzie zrobię soft
Witam byłem właśnie u Łukasza i powiem całkiem sympatycznie auto w serii wypluło 134 km po mapie jest 161 km i 360 Nm jutro będą kreski
-
Gdzie zrobię soft
Nie no lecę raczej do Gdyni zaznaczymy Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie zrobię soft
Dzwoniłem wstępnie jesteśmy już umuwieni na niedzielę Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie zrobię soft
Dziś zadzwonię i spróbuje się umówić bo ogólnie chcę zrobić dwa auta Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Gdzie zrobię soft
No właśnie daleko ja też ustawiałem się z Sparky ale też lecieć trzeba do Otwocka Mam też magika w Koszalinie ale po rozmowie ze Sparky boje się oddać auto to takich ludzi bez polecenia bo można więcej krzywdy zrobić niż
-
Gdzie zrobię soft
Witam czy może ktoś polecić jakiegoś speca z okolic zachodniopomorskie lub pomorskie gdzie robił i soft Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin pw poleciało pilne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Mati
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ktoś chętny na 11 listopada Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż listew progowych
Jeszcze nie montowałem Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż listew progowych
Na Forum ktoś miał do sprzedania Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
wymiana uszkodzonego łożyska PRZOD
Niestety u mnie nie pomogło skończyło się na wymianie skrzyni
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Może jakaś Niedziela Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Może spot Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż listew progowych
Dojdą listwy może jutro to trzeba będzie przy atakować [emoji3] Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż listew progowych
Mówimy o tych czarnych osłonach na progach Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Demontaż listew progowych
Witam potrzebuję zdemontować listwy progowe bo chcę zmienić na inne od S line Tylko jak to zdemontować żeby nic nie połamać i nie uszkodzić progu lakieru. Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka