-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Warto kupić zestawy Boscha na tył i przód?
-
Fiat 126p w Ameryce.
Trucker wrzuć jeszcze opis M3!
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wiem, że nie ładnie tak podglądać ale widziałem na fb ze jest kupiec na ese;p
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Elegancko się prezentuje!
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Piękny Avant kolego. Buda b6 się nie starzeje. Skąd jesteś bo widzę żeś też z Sgl ale jakoś nie mogę sobie doszukać niczego znajomego na zdjęciach.pzdr
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Patryś - na razie jeszcze w pl, ale szukuję się do poworotu do DE.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Jak będe w pl w styczniu to nie widzę problemu. zawsze można się na pit stop wybrać.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Twoja fura przekonuje mnie że dobra gleba, fela i b6 może wyglądać naprawde dobrze
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Może się powtarzam, ale jaram się tym autem. Trza jakiegoś spota w OP ogarnać kiedyś Paco z A3club
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Sporo się zmieniło od czasu jak kupiłem fele od Ciebie. Oczywiście mody in plus, wygląda niesamowicie! pzdr
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
KAMILUS, witaj stary kolego z PLMCFu ładna b5! Trza się kiedyś ustawić pzdr PAKUS
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki stanley!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, ponawiam pytanie o pomoc, nikt nie pomoże?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka. Sorki, że pisże tutaj, ale licze na odzew.Mianowicie pacjent to ajm z 1/2 fis, liczniki zwariowały i trzeba je wymienić. odezwał sie do mnie user KrzyDG, który posiada komplet full fis z manetką. Czy jest ktoś na sląsku, najlepiej w okolicach gliwic, żeby wymienić stare zegary na nowe? Niestety, auto będzie w pl dopiero 22 grudnia. Z góry dzieki za pomoc! pzdr
-
[B5 AJM] Wariujące wskaźniki
Ok. Dzieki za pomoc chłopaki
PatrykA3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta