-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
maaaa Q7 :tongue4: ok ok jezdze i SMAX- em (firmowy nowy nabytek) i swoim poczciwym A4 jak w sygnie, kazde z tych aut ma swoje + i - .... ford - miejsca w hu.... duzo, 140 KM tez jest dobrze, komfort jazdy (duze i ciezkie autko) ok, siedzisz wysoko i dobra widocznosc ( o dziwo przy tych gabarytach ) w kolo calego auta .... no tyl ale to norma , co do A4 ... kazdy wie :> :>
-
[ALL B7] Temperatura bezpieczenstwa w radiu
Mam w ustawieniach w radiu BNS 5 temp, ktora pozwala na odpalenie tegoz radia ustawiona na 15 stopni (sprw. VCDS 10.6) JAK .. w jaki sposob zmienic mozna te nastawy na ... np. na 5 stopni ?????????? ps. faktycznie mi 'radelko' wlacza sie dopiero jak mam juz odczuwalne ciepelko w kokpicie, bez roznicy na to czy to jest navi, cd, telefon pomozcie chopy i Panie :>
-
[B6 BDG] Nie działa kontrolka niezapiętych pasów
nie bede sie wymadrzal ale wlasnie 2 h przesiedzialem w garazu i ..... w audi B7 xxx?1 --- to jest rodzaj ostrzezenia o nie zapietych pasach (do wyboru 0-brak;1-norma -- kontrolka nonstop, sygnal dzwiekowy dlugo; 2-tylko po wlaczeniu zaplonu;3-kontrolka wlaczona kilka min a sygnal dzwiekowy co jakis czas, po 6 'pikniec' do zgasniecia kontrolki;;;;;od 4 do 6 to samo tylko, ze z uwzglednieniem fotela pasazera) ostatnia cyfra xxxx? to wskazania (ustawienia) spryskiwacza
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
witam pany/panie? ok do sedna nie bralem dotad udzialu w Waszych 'spotkaniach' ale .... pol .... audi czas zaczac .. jakies namiary naaaa po 6 stycznia ? pozdro all
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ok THX tylko nie wiem czy bede w stanie w poniedzialek pozdro all aaa i jeszcze 1 sprawa : podczas jazdy czasami zapala mi sie kontrolka od siwec, autko w tym momencie traci moc (turbina ?), dopiero po zatrzymaniu i ponownym uruchomieniu jest OK. Nie ma zadnych bledow i sygnalow na kompie. jeszcze raz pozdro all i wesolych swiat
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam pany WIEEELKA prosba: (cos sie stalo y moja klawiatura ;( wiec sorz ya *bledy*) po swietach moye ktos y Was bardyiej obeynanzch pomoye mi w ymianie jeyzka y niemieckiego na angielski w telefonie w moim pierwsyzm w yzciu audi i ya rayem 1 diesel ???? bede bardyo wdyiecynz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dwa miesiące temu zakupiłem swoje pierwsze audi i to na dodatek też pierwszy diesel w mojej karierze kierowcy , obym nie miał wielu pytań ... w sensie : 'mam problem' czego i Wam życzę pozdrawiam Robert
cox5
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta