Jestem nowy, więc oprócz przywitania się w odpowiednim dziale wypada zaprezentować moje autko.
To już 12-letnia Niunka, która przyjechała z Niemiec w zeszłym roku - i od razu wpadła w moje łapki.
Ciemne lampy
Tył
Przód (obecnie auto niestety ma srebrny grill - ale zmienię na taki jak był wcześniej)
Po prysznicu
Brudna fela
No i silniczek
Co w planach - jak już wspominałem czarny grill. Możliwe że ciemniejsze szyby. Z zewnątrz chyba nie będę jej krzywdził, zmiany prawdopodobnie zajdą pod maską