Treść opublikowana przez hajper
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
Mówię o prawym przednim błotniku - jakoś nie zgrywa się z maską.
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
Szkoda że auto miało małe kuku - ale tak bardzo ładne (a4 to chyba jest ładne w każdym kolorze ).
-
[B5 AEB] Pierwsza miłość :)
No na tej drugiej fotce jest grill od S Tyle, że bez znaczka. /edit No w sumie tak Tak czy tak - mi się podoba ten na 2 zdjęciu.
-
[B5 AEB] Pierwsza miłość :)
Auto obecnie wygląda tak: A tak (mam nadzieję) będzie wyglądało :
-
[B5 AEB] Pierwsza miłość :)
Było małe kuku na pupie Konkretnie w tym miejscu dostała lewa lampa (całe szczęście dorwałem taką na allegro) - tyle że blacharz znaczek źle nakleił
-
fajna kompilacja crash testów
Te chińskie auta to tragedia... Może jakby szybera nie było to nie złamałby się tak (mowa o tym brillance).
-
Użytkownicy pokażcie sie..
- Spotkania na drodze
Dzisiaj na Pulawskíej w kierunku P-na widzialem PRZEsliczne a4 na blachach wpi. Oczywiscie logo klubowe i ramki byly.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Umiejętność czytania....... Widać kuleje u mnie. Następnym razem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie staliście?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojechałem, kręciłem się w kółko (na parkingu na zewnątrz i wewnątrz - zielonym tym co w podpisie)... I nikogo nie znalazłem No nic, do trzech razy sztuka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie musi być konretny. Starczy że ma odpowiednio beznadziejny kształt. Pod blokiem mam w miarę niskie garby - tyle że bardzo krótkie i często zdarza mi się uderzyć (auto siedzi trochę niżej z przodu niż na zdjęciach). A ja wolę oszczędzić mojej Niuni takich męczarni- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dokładnie o to.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A takie pytanie mam - na tym parkingu FW są jakieś garby ? Jeśli tak to czy wysokie ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mowa o Fort Wola ? /edit Już doczytałem, że tak. Mam nadzieję, że uda mi się pierwszy raz dotrzeć- [B6 AVJ] Huczenie przy skręcaniu kierownicą
No ale nie powinno się do samego końca skręcać kierownicy (do oporu)... Co do dźwięku - to tak jak koledzy napisali, może brakować płynu.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powinni przywrócić karę śmierci.- [B5 1Z] Oto mój nowy nabytek ...
Mi się autko podoba, jednak wg. mnie starszy zderzak jest ładniejszy.- [B5 AFN] Za duży prąd ładowania
Mam takie pytanko (nie chcę nowego tematu zakładać) - jaki aku do mojego auta (jak przyjechało z Niemiec to znalazłem 43A...) ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde, chciałem przyjechać, ale jak zawsze II zmiana I nie dało się wcześniej wyrwać. Mam nadzieję, że za tydzień uda mi się przyjechać- Pod akumulatorem stoi woda, da się otwór przeczyścić bez odłączania aku ?
U mnie swojego czasu wody było do połowy akumulatora (!). Z tego co pamiętam pod akumulatorem jest otwór - wystarczyło przepchać i po krzyku.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przeczytałem na początku tematu, że się spotykaliście na Promenadzie - dalej tak jest?- Strefa Śmiechu
Mam nadzieję, że nie było: Mąż budzi się którejś nocy i słyszy jak żona mówi przez sen "Rysiek, ale Ty jesteś za***isty". Ten oczywiście - "niech ja dorwę tego Ryśka...". Następnego dnia zamiast pójść do pracy schował się w szafie - no i koło godz. 14.00 do mieszkania wchodzi gość - 190cm, blond włosy, niebieskie oczy - no jak z obrazka. Mąż mówi "o kur... ale zaje***** ten Rysiek". Rysiu zdejmuje marynarkę, tam złoty kajdan, zegarek z brylantami - "o kur, ale zaje***** ten Rysiek". Rysiu zdejmuje koszulę - tam klata jak u kingkonga, buła 50cm i znowu "ale zaje*****ten Rysiek". Na koniec Rysiu ściąga gacie, murzyński rozmiar - mąż "nie no, ten Rysiek to najbardziej za***isty gość na świecie". Nagle jego żona wstaje z łóżka, ściąga koszulę - a tam bez rewelacji, zwisy do pasa. Mąż na to - "o ku***... ale wstyd przed Ryśkiem...".- [B5 AEB] Pierwsza miłość :)
A jakie miałem dać odblaski ? Burzyli mi się na przeglądzie, to są takie. A spoilerex mnie się podoba :> Nie wiem, czy będę zmieniać lampy z przodu - te surowe mi się podobają- Najgorsze alumy - Mięciochy
15, ale w temacie nie ma przecież mowy o wielkości. - Spotkania na drodze