Treść opublikowana przez asis
-
Spoty Puławskie
Hej, ja bym mogła w czwartek, weekend odpada bo praca
-
Spoty Puławskie
Paput Wszystkiego Najlepszego
-
Spoty Puławskie
no Warszawską, jedziesz z nami? no jade z Wami, chyba ze nie chcecie tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze a no moze bo nawet blizej mam to na pożowskiej czekaj przy tym ciągu sklepów ok
-
Spoty Puławskie
no Warszawską, jedziesz z nami? no jade z Wami, chyba ze nie chcecie tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie ja się z michałem umówiłem w Końskwoli bo on tam mieszka więc może być i w końskowoli bo to po drodze a no moze bo nawet blizej mam
-
Spoty Puławskie
no Warszawską, jedziesz z nami? no jade z Wami, chyba ze nie chcecie tylko tak myśle gdzie do Was dołaczyc, ale to podjade do Puław pewnie
-
Spoty Puławskie
no pewnie razem, poczekamy na Ciebie Paput [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 21:03_________________________________________________a któredy planujecie jechać?
-
Spoty Puławskie
norbertdriver spoko nie przejmuj się nic się nie stało, zdarza się
-
Spoty Puławskie
Paput ja mogę jeszcze pojechać z wami
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
[quote name=Sebek () ] ja mogę Ci wziąć, daleko do Ciebie nie mam to nawet mogę Ci je podrzucić jak Paweł nie będzie jechał to dam Ci znac i jeśli będziesz mogła to odbierzesz ok
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
coś się wymyśli :>
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
[quote name=Sebek () ] weźmie mi ktoś 2 breloki audi? bo mnie na spocie nie będzie ja mogę Ci wziąć, daleko do Ciebie nie mam to nawet mogę Ci je podrzucić
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
_________________________________________________ Kto Ile szt jaki brelok _________________________________________________ 1 Pastaldo 2 znaczek audi 2 rafalekx 4 dope 3 asis 2+2 znaczek audi + dope 4 . .
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
muszą, bo lublinian mało to może i ja się wybiorę
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dziękuje
-
Spoty Puławskie
[quote name=Sebek () ] daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19 Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła Wy odjechaliście a my uderzyliśmy do zielonej :> Ach Wy, ja sobie to zapamietam
-
Spoty Puławskie
daj w ori rozmiarze bo to małe, my jeszczę trochę w Galerii posiedzieliśmy do 19 Było mówić wczesniej to i ja bym z wami poszła
- Spoty Puławskie
-
Spoty Puławskie
ja pojawię się nie wcześniej jak na 16.30
-
Spoty Puławskie
kupiłam zderzak pod kraśnikiem, pomaluje się go i będzie dobrze
-
Spoty Puławskie
A no problem jest ze znalezieniem, dziś jeszcze dzwoniłam do kilkunastu szrotów i nigdzie nie ma. Tylko w Spławach kolo Kraśnika co Sebek dał namiary, i właśnie niedługo będę jechać niestety nie ma w kolorze, ale to się pomaluje
-
Spoty Puławskie
[quote name=Sebek () ] AUTORYNIEK - Używane czesci do Volkswagen & Audi Spławy k/Kraśnika nr kom : 601378890 mail : [email protected] może tu będzie chyba tu było sprawdzane, ale jeszcze zobacze. dzięki
-
Spoty Puławskie
tak w okolicy to wszędzie było dzwonione
-
Spoty Puławskie
no własnie nie ma w markuszowie
-
Spoty Puławskie
no daleko, znalazłam nr do szrota pod radomiem a dokładniej w lasowicach, to jutro zadzwonie[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 22:56_________________________________________________to może ten co byłeś
-
Spoty Puławskie
no niby lepiej,no w niedziele na Słomczyn mamy jechać