Treść opublikowana przez boberek
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no nie jestes do wymiany obudowy nie trzeba sciągać kierownicy ale trzeba raczej odkrecic dolna półke bo ciezko bedzie ją zdjąc
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
wystarczy odkrecic dwie śrubki i bedzie napisane jaki to kolor trzeba zdjac obudowe ale macie racje swing to jest ciemno szary letallec nastepnym razem porównamy albo podjedz sobie do ASO i niech wpisza twój VIN i powiedza ci jaki masz kolor
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
mozna wyrwac taniej ja kupiłem za 280 zł trzeba szukać moze sie trafi
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
swing to jest swing jest to ciemnnoszary tak twierdzi alvaro ;P oraz szarobeżowy ;P
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ten sam problem ma Lucas ze tempomat mu nie dziąła błędu nie ma i tez mi sie wydaje ze to czujnik albo od hamulca albo od sprzęgła Adam ty masz kiere Multi ?? mozesz powiedziec jaki kabelek idzie z moduliku w kierownicy zeby ta kierownica działała no bo musi to byc gdzies podpiete albo przemek sprawdził bys gdzie sie podłacza kabel od tego moduliku i on gdzies tam wchodzi tylko gdzie ??[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 12:27 _________________________________________________dobra juz ogarnąłem kabelek z modułu w kieronicy idzie do radia w jedna z małych kostek jedna jest od zmieniarki druga od fisa a trzecia jest od sterowania w kierwonicy trzeba zobaczyc w etce taki ma numer i taka trzeba zamowić
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
musisz poszukac w jakis sklepach specjalistycznych nie ma u ciebie tam jakiegos prakritera obi castoramy tam zazwyczaj sa takie torxy jak mi sie uda to wam odmaluje ta obudowe w sobote ale to bedzie typowe druciarstwo
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
a ni widzisz bo ja mam ta kiere z A6 i z 2000 roku poduszke tez no wiec teraz rozumem ale pytanie gdzie podłacza sie ten kabelek co wychodzi z modułu z kiedownicy
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
ehh nie znasz albo jestes starej daty ;P pojezdziłbys na Gwincie i niskiej naciagnietej oponie to bys zobaczył ze to nic niebezpiecznego ja nigdy nie mialem problemu 7,5J 205-225 to musisz napisać do audi ze robią bład bo wszytskie ori 17 to 7 albo 7,5 cala i zakładaja opone 235 ja rozumiem o co ci chodzi ale tak naprawde ja mam na 7,5 cala załozona 185 /45 /15 i wcale nie jest naciągnieta 165/50 na 7 calach jest naciagnieta na 8 calach w 17 to moze byc naciagnieta 205/40 moge dyskutowac z toba na temat opon do widziałem tego wiele i na wielu jezdziłem ;P
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
musi sie udac pokaz mu pierwszą strone zeby zakodował moduł ze jest tempomat i potem w engine i uaktywnił go nic prostrzego
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
bardzo mozliwe nie mówie ze tak nie jest ale ciekawe gdzie ja mam podłaczyć ta druga kostke znajac mojego pecha bede szukał modułu bo ten nie bedzie pasował
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
musi działać moze nie umiał zakodowac tego bo tzreba wpisać kod aby zakodowac tempomat i do tego jeszcze kod zeby go aktywawac masz wszytko napisane w tym temacie ja zrobiłem to sam i działa pieknie
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no ok zrobie wieczorem fote to zobaczycie mam wejscie na kostke z poduszki tą 14 czy tam 17 pinów i nie mam wejscia na kostke taka niebieska jak pokazał pre_pl [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 13:58 _________________________________________________
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
no nie przesadzaj
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
ale wiesz ze 16 cali to zazwyczj były 6 i 8 cala albo 7 i 9 cala kozak to jest mieć 8 i 9 cali pieknie to wyglada na feldze C2
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
no ja jezdziłem w clio na 8 calowych i na 195/45 i było super jak złapąłem kapcia to nawet o tym nie wiedziąłem zeby naciągnieta opona fajnie wygldała to trzeba miec auto zdrowo na glebie i najlepiej na gwincie ;P [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 15:54 _________________________________________________tylko 17 zeby ładnie naciągnąc opone to musi miec z 9 cali zeby naciagną 225/35/17
-
[B6 AWX] srebrna a4
no pieknie si eprezentuje dokładki w kolor i bedzie pięknie PS tez kupiłem takie koła i wcale nie żałuje wygldaja bardzo fajnie
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
ej guma 17 i 205/40/17 idze założyć bez wspomagaczy problemów torch ejest z 195/40/17 na 8 cali ciezko juz załozyc ale idzie jak na 9 cali kolega załozył 175/50 po co z rantem naciagnięcie wyglada dobrze na kazdej feldze tylko musi byc niska opona
-
Szerokość felgi, a rozmiar opony
spokojnie 205 na 7,5 cala to norma jakby miała z 9 to moze trocheby sie naciagnęła ale na 7,5 cala i tylko oby opona miała rant ochraniajacy felge to sie ładnie ułoźy [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 14:04 _________________________________________________i nie palnik do naciagania tylko inflator czy jakos tak zakładałem tak opony bo na 7,5 claa nie chciała najsc 185/45 trzeba było dmuchnac
-
[B6 AWX] Mała navi Dx
tak potwierdzam ENGLISH METRIC i ładnie polski lektor działa
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
no jak chłopaki robiliszcie cos z multifunkcją ?? i ja mam jeszcze inny moduł to tej kierownicy niz pre_pl pokzał na fotach i albo mam szczęscie i bedzie działał albo jak zawsze pecha i bede musiał szukac innego moduliku
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
hmm pre_pl no ja nie mówie ze mamy zakodować jak w RS ale przydało by sie znalesc wartosc która za to odpowiada i spróbowac poszukac czy w TDI da rwade to zorbic ja jeszcze na tyle nie ogarniam tego az tak strasznie wiec licze na ciebie i innych
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
nie tylko ty szukasz ja tez buszuje ale jakos narazie bez skutku [br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 14:23 _________________________________________________no a moze ktos kto ma RS4 albo S4 i ma taka funkcje moze poporstu podepnie vaga i odczyta kodowanie to bedzie chyba duzo łatwiejsze
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
no ładne masz kubki wiec wiesz nie wiem czym sie martwisz jakis teraz ładny kurnik dokupisz i bedzie pieknie ;P
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
dokładnie tak samo mysle
-
[B6 AVF] Czy da sie zrobic cos takiego (temperatura OIL)
no włałaśnie w AUTOMATACH są tam wyswietlane biegi a w B6 i B7 z kolorowym FISem jest wolne miejsce a czujnik temperatury jest chyba pod miską bo tak podłaczałem zegar w golfie to brałem sygnał z dołu miski