Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no to na spocie sie zobaczymy
  2. mam kabelek z allegro razem z programem VAG 311.2 i nie moge sie połaczyć z Xenonami kabelek mam z filmy TELEWIS reszte opcji moge przestawiać znaczy bynajmniej te co potrzebuje a co do kontrolki to jak go denerwuje i do momentu kiedy nie znajdzie kogos z VAGiem zeby mu to skasować dobra koniec OT to trzeba byjac bezpiecznik sam tak jezdziłem przez 3 dni
  3. no u mnie tez jest róznie jak kupiłem to miałem 0,2 - 0,3 - potem na 3 miałem 1,1 a na 4 miałem 0,9 nie pamietam gdzi ebyły plusy czy minusy ale jakos za specjaknie sie nie przejłałem mam przejechane 250 tys /km ale zorbiłem taki myk zalałem, STP koncentrat czarna butelka potem za zaleceniami mechanika i róznymi opiniami wypróbowałem MIXOL tylko nie żaned syntetyk tylko zwykły mixol jak do motorynki i teraz tak wlałem po 250 ml na zbiornik paliwa wyjezdziłem 4 zbiorniki i 1 cyl. 2 cyl. 3 cyl. 4 cyl. 0,2 0,2 0,7 0,6 wiec troche pomogło rózne opinie słyszałem na temat mixolu ale hmm u mnie pomogło
  4. tak dokładnie ja taki zabieg przeprowadze na wiosne jak bede zmianiał komplet cena jarzma w ASO 297 zł szt
  5. no ja tez si enie moge płączyć z XENONAMI mam vaga 311 i 409 obie zarejestrowane i nie moge PS jak chcesz zeby przestała ci sie świecic kontrolka to wyjmij bezpiecznik
  6. no to dobrze wiedziec tez mnie to czeka a bałem sie ze to jakies okropne koszta
  7. alvaro no ja wpisałem login 31001 taki jak podał pre_pl i sie pojawiło nie resetowałem zegarów ani nic zrobiłem save i sie pokazało
  8. tam znajduje sie prawdopodobnie komputer a gdzie sa bezpieniczniki główne no są pod maska napewno pod którąs z pokrywek musisz poszukac
  9. Witam dziś zmieniałem rączkę od strony pasażera myślę ze mój opis się przyda.. Więc tak, co nam będzie potrzebne Wkrętak krzyżakowy I torx 20 Trochę sprytu i siły  Wiec zaczynamy od zdjęcia listwy ozdobnej Pod nią znajdują się 4 śrubki na krzyżak wiec je odkręcamy Potem jedna śruba jest na dole boczka tez na krzyżak jest strasznie długa i ciężko idzie (bo to jakiś wkręt) No i ostatnia śruba przy uchwycie jest tam dziura potrzebujemy dość długiego śrubokręta I próbujemy odkręcić mi się udało po 2 minutach trafić na nią  Śruby na fotce zaznaczyłem na czerwono Gdy odkręcimy wszystkie to czas zdjąć boczek  Staramy się od doły włożyć palce miedzy uszczelkę a boczek gdy się to uda  Trzeba energicznie szarpnąć bo spinki trzymają dość mocno Od razu proponuje zakupić sobie takie spinki w serwisie  cenę około 80 gr. Ale na bank wam któraś pęknie  A wygląda to tak potem wypinamy kostkę od głośnika oraz od silniczka szyby elektrycznej oraz klamkę (linkę od klamki) jest wciśnięta w uchwyt staramy się ją wypiąć aby nic nie połamać no to teraz trzeba odkręcić uchwyt potrzebujemy do tego torxa 20 śruby zaznaczam na czerwono gdy już odkręcimy wszystkie zdejmujemy uchwyt przekładamy przycisk od szyb do nowej rączki koszt rączki w ASO 40 zł Myślę ze wszystko jasno opisałem Pozdrawiam
  10. ja wczoraj zakodowałem zeby miec dwie funkcje komputerea wpisałem 31001 i ostatnia to jest włąsnie zegar i mi sie antenka pojawiła
  11. jak bedziechesz chciał manatke do kompa tylko bede miał do sedana ale to za jakies 3 dni wiec jak cos to sie dogadamy [br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 14:52 _________________________________________________no to ja powiem tak miałem okrojony komputer ze nie miałem 1 i 2 nic nie miałem ale komp działał w jednej funkcji dzis podpiąłem VAGa wpisałem login 31001 i odrazu pojawiło sie 1 i 2 do tego pojawiła mi sie antenka obok zegara na wskaznikach ;P Pre_pl dzieki za info
  12. a jakos tak mi sie za duzo dzis w oczy trafia
  13. http://wiadomosci.onet.pl/1462177,2678,wyspy_na_haju,kioskart.html dobre podejscie ;P
  14. http://www.tvn24.pl/2099279,28378,0,0,1,wideo.html
  15. wyluzuj stary jak ja bym sie przejmował takimy rzeczami to nigdy bym nigdzie nie podał swojego imienia i nazwiska
  16. http://www.ilekosztuje.pl/
  17. nawzajem no nawzajebm Jako nowego uzytkownika Twoim interesem jest sie przedstawić TEGO WYMAGA KULTURA OSOBISTA PS.jak idziesz na spotkanie gdzie jest 10 ludzi kórych nie znasz to wchodzisz do pokoju nic nie mówisz tylko siadasz i sie nie odzywasz ??? tylko czekasz az wszystcy wstana i powiedzą dzien dobry ?? * boberku, jeszcze jeden post na ten temat i naprawdę nie powstrzymam się z ostrzeżeniem
  18. ja jestem spokojny jak nigdy i jak zawsze poprostu jak mi cos nie lezy to o tym mówie (pisze) ale uwazam ze miałem racje. moze koledzy na nastepmym spocie sie poproawią
  19. uważam ze Prosze czy możecie a nie MUSICIE łukasz chyba nic nie musi jak chce to zorbi jak nie to nie po drugie jak przyjerzdzacie na spot i widzicie kogos to wypada sie przywitać a nie jak wy ostatnio wyszliscie i ani czesc ani spierrr poczułem sie jak powietrze a moze poporstu byłem niewidoczny wasze zachowanie nie tylko mnie poraziło pozdrawiam
  20. no rzeczywiscie kiepski dzień :polew:
  21. ładna furka gratuluje i czekamy na wiecej fotek
  22. ja juz nie chce słyszec na temat tego samochodu ani słowa był i nima i nie bedzie [br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 22:33 _________________________________________________no i tempomacik zakupiony trafiła sie całośc wiec wziąlem a swoje manatki sprzedam i sie zwróci troche do sprzednia mam tez nową manetke do tempomatu prosto z ASO nie rozpakowana wiec jak ktos chce to prosze pisac
  23. u mnie tez tak było łukasz podłaczył Vaga i stasowąl błedy i działa
  24. no to chetnie posłucham jak sie to robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.