Treść opublikowana przez boberek
-
nowe Q w klubie
no to na spocie sie zobaczymy
-
[B6 AWT]Niesprawne poziomowanie świateł.
mam kabelek z allegro razem z programem VAG 311.2 i nie moge sie połaczyć z Xenonami kabelek mam z filmy TELEWIS reszte opcji moge przestawiać znaczy bynajmniej te co potrzebuje a co do kontrolki to jak go denerwuje i do momentu kiedy nie znajdzie kogos z VAGiem zeby mu to skasować dobra koniec OT to trzeba byjac bezpiecznik sam tak jezdziłem przez 3 dni
-
[B6 AVF] VAG a lejacy wtrysk?
no u mnie tez jest róznie jak kupiłem to miałem 0,2 - 0,3 - potem na 3 miałem 1,1 a na 4 miałem 0,9 nie pamietam gdzi ebyły plusy czy minusy ale jakos za specjaknie sie nie przejłałem mam przejechane 250 tys /km ale zorbiłem taki myk zalałem, STP koncentrat czarna butelka potem za zaleceniami mechanika i róznymi opiniami wypróbowałem MIXOL tylko nie żaned syntetyk tylko zwykły mixol jak do motorynki i teraz tak wlałem po 250 ml na zbiornik paliwa wyjezdziłem 4 zbiorniki i 1 cyl. 2 cyl. 3 cyl. 4 cyl. 0,2 0,2 0,7 0,6 wiec troche pomogło rózne opinie słyszałem na temat mixolu ale hmm u mnie pomogło
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
tak dokładnie ja taki zabieg przeprowadze na wiosne jak bede zmianiał komplet cena jarzma w ASO 297 zł szt
-
[B6 AWT]Niesprawne poziomowanie świateł.
no ja tez si enie moge płączyć z XENONAMI mam vaga 311 i 409 obie zarejestrowane i nie moge PS jak chcesz zeby przestała ci sie świecic kontrolka to wyjmij bezpiecznik
-
[B6 AWX] sprzęgło od alternatora
no to dobrze wiedziec tez mnie to czeka a bałem sie ze to jakies okropne koszta
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
alvaro no ja wpisałem login 31001 taki jak podał pre_pl i sie pojawiło nie resetowałem zegarów ani nic zrobiłem save i sie pokazało
-
[B6 AVK] Glowny bezpiecznik silnika - gdzie sie znajduje ?
tam znajduje sie prawdopodobnie komputer a gdzie sa bezpieniczniki główne no są pod maska napewno pod którąs z pokrywek musisz poszukac
-
Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
Witam dziś zmieniałem rączkę od strony pasażera myślę ze mój opis się przyda.. Więc tak, co nam będzie potrzebne Wkrętak krzyżakowy I torx 20 Trochę sprytu i siły Wiec zaczynamy od zdjęcia listwy ozdobnej Pod nią znajdują się 4 śrubki na krzyżak wiec je odkręcamy Potem jedna śruba jest na dole boczka tez na krzyżak jest strasznie długa i ciężko idzie (bo to jakiś wkręt) No i ostatnia śruba przy uchwycie jest tam dziura potrzebujemy dość długiego śrubokręta I próbujemy odkręcić mi się udało po 2 minutach trafić na nią Śruby na fotce zaznaczyłem na czerwono Gdy odkręcimy wszystkie to czas zdjąć boczek Staramy się od doły włożyć palce miedzy uszczelkę a boczek gdy się to uda Trzeba energicznie szarpnąć bo spinki trzymają dość mocno Od razu proponuje zakupić sobie takie spinki w serwisie cenę około 80 gr. Ale na bank wam któraś pęknie A wygląda to tak potem wypinamy kostkę od głośnika oraz od silniczka szyby elektrycznej oraz klamkę (linkę od klamki) jest wciśnięta w uchwyt staramy się ją wypiąć aby nic nie połamać no to teraz trzeba odkręcić uchwyt potrzebujemy do tego torxa 20 śruby zaznaczam na czerwono gdy już odkręcimy wszystkie zdejmujemy uchwyt przekładamy przycisk od szyb do nowej rączki koszt rączki w ASO 40 zł Myślę ze wszystko jasno opisałem Pozdrawiam
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ja wczoraj zakodowałem zeby miec dwie funkcje komputerea wpisałem 31001 i ostatnia to jest włąsnie zegar i mi sie antenka pojawiła
-
[ALL B6] Komputer pokładowy
jak bedziechesz chciał manatke do kompa tylko bede miał do sedana ale to za jakies 3 dni wiec jak cos to sie dogadamy [br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 14:52 _________________________________________________no to ja powiem tak miałem okrojony komputer ze nie miałem 1 i 2 nic nie miałem ale komp działał w jednej funkcji dzis podpiąłem VAGa wpisałem login 31001 i odrazu pojawiło sie 1 i 2 do tego pojawiła mi sie antenka obok zegara na wskaznikach ;P Pre_pl dzieki za info
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jakos tak mi sie za duzo dzis w oczy trafia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://wiadomosci.onet.pl/1462177,2678,wyspy_na_haju,kioskart.html dobre podejscie ;P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/2099279,28378,0,0,1,wideo.html
-
Nasza Klasa - profil klubu
wyluzuj stary jak ja bym sie przejmował takimy rzeczami to nigdy bym nigdzie nie podał swojego imienia i nazwiska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.ilekosztuje.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nawzajem no nawzajebm Jako nowego uzytkownika Twoim interesem jest sie przedstawić TEGO WYMAGA KULTURA OSOBISTA PS.jak idziesz na spotkanie gdzie jest 10 ludzi kórych nie znasz to wchodzisz do pokoju nic nie mówisz tylko siadasz i sie nie odzywasz ??? tylko czekasz az wszystcy wstana i powiedzą dzien dobry ?? * boberku, jeszcze jeden post na ten temat i naprawdę nie powstrzymam się z ostrzeżeniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jestem spokojny jak nigdy i jak zawsze poprostu jak mi cos nie lezy to o tym mówie (pisze) ale uwazam ze miałem racje. moze koledzy na nastepmym spocie sie poproawią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uważam ze Prosze czy możecie a nie MUSICIE łukasz chyba nic nie musi jak chce to zorbi jak nie to nie po drugie jak przyjerzdzacie na spot i widzicie kogos to wypada sie przywitać a nie jak wy ostatnio wyszliscie i ani czesc ani spierrr poczułem sie jak powietrze a moze poporstu byłem niewidoczny wasze zachowanie nie tylko mnie poraziło pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no rzeczywiscie kiepski dzień :polew:
-
[B6 AWA] zadna rewelacja ale Wlasna
ładna furka gratuluje i czekamy na wiecej fotek
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ja juz nie chce słyszec na temat tego samochodu ani słowa był i nima i nie bedzie [br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 22:33 _________________________________________________no i tempomacik zakupiony trafiła sie całośc wiec wziąlem a swoje manatki sprzedam i sie zwróci troche do sprzednia mam tez nową manetke do tempomatu prosto z ASO nie rozpakowana wiec jak ktos chce to prosze pisac
-
[B6 AWT]Niesprawne poziomowanie świateł.
u mnie tez tak było łukasz podłaczył Vaga i stasowąl błedy i działa
-
[B6 AWX] Punkty A i B albo X i Y
no i gitara cenna informacja
-
[B6 AWX] Punkty A i B albo X i Y
no to chetnie posłucham jak sie to robi