Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AVF] moje a4 :):) tylko moje :)
ładne auto ale chyba nie lubisz swojego auta zycze powodzenia ze spotrowym filtrem powietrza bedziesz wymieniał przepływke czesciej niz ustawa przewiduje do tego dojdzie jeszcze turbo ale ogólnie plany super
-
[B6 AVB] Zmieniarka do B6 gdzie montować??
ja kupiłem taka jak pierwszej focie a fabryccznie nie miałem zmieniarki jestem ciekawy cz bedzie rzeżba czy nie
-
[B6 AVF] blow off w dieslu???
ale fajnie by było jak by psichał [br]Dopisany: 06 Grudzień 2007, 08:46 _________________________________________________http://allegro.pl/item278649377_zawor_upustowy_blow_off_do_tdi_vw_audi.html tu masz jakis pogadaj z gosciem jak go załozył i po problemie
-
[B6 AVF] moje a4
no wkoncu piekna furka
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
nie wiem czy było to juz pisane ale przedstawicielem jest Czarek z galerii tonów ma na miejscu takie preperaty jak cos www.galeriatonow.pl powołac sie na Boberka moze bedzie zniżka
-
[B6 AVF] Wkłady FOTOCHROM do lusterek
no to ja nie mam i ściemniania nie bedzie moze chce sie ktos podmienić bedzie miał koleny bajer bo ja chce tylko podgrzewanie
-
[B6 AVF] Wkłady FOTOCHROM do lusterek
Mam pytanko Kupiłem wczoraj wkłady fotochrom do zewnętrznych lusterek bo były tanio i podgrzewane chodziło mi ogółnie o podgrzewanie ale są takie i juz teraz moje pytanie do wkładu jest kostka zeby ją podłaczyc zeby lusterko sie sciemniało i teraz moje pytanie jak to zorbić skoro ni emam kostki w kusterku czy musze w takim razie miec sciemniane lusterko wsteczne zeby to działało ?? nie przeszkadza mi to ze sie nie sciemniaja tylko pytam jesli ktos ma kostki i chcie sie zamienić bo nie ma fotochromów a ma podgrzewane wkłady to sie chetnie zamienie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
własnie dlatego nie kupiłem 2.5 bo mnie wymiana kosztowała komplet z pompą wody + pasek wielklinowy + rolki klocki przód + robote = 1350 zł
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
łukasz doszełes z tym zamykaniem sie zamka po ruszeniu
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
powiem ci tak wymienial mi to mój mechanik u niego to jest zawsze komplet do rozrządu moze pójde później do auta i spisze numer paska ale on dopierał po roczniku i kodzie silnika wiec ty tez nie powinienes miec porblemu [br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 13:29 _________________________________________________ no ale jednak jest też kolosalna różnica w tych gałkach... a skóre można nawet podbarwić za grosze jak komuś przeszkadzałby kolor... no własnie ja chciałem taka jak mam ale w ASO powiedzili ze koszt to 390 zł poniewaz to jest skóra i dlatego to jest takie drogie wiec spróbuje z ta alumoiniowa jak to wyjdzie auto ma troche akcentów chromu i aluminium to moze bedzie pasowac wiesz zebym miał czarny srodek to by nie było problemu bo tego na allegro jest w pyte a ja mam jakis szaro beżowy i dlatego jest problem
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
a w czym ona jest taka tragiczna ?? moze cos sie uda z tego zrobić bo nie zapłace 390 zł w ASO za mieszek i gałke
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
http://www.allegro.pl/item274711892__audi_ekskluzywna_galka_do_samochodu_marki_audi.html od tego gościa kupiłem chce przełożyc samą gałke bo mieszek chce zostawić mam nadzieje ze sie uda
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no i auto po przeglądzie wymieniony rozrządzik ;P + wszystkie roki + pompa wody filtr paliwa pasek wielo klinowy (rowkowy + rolki) płyn w chłodnicy zawieszonko tez przeglądniete do tego klocki przód cena takiej przyjemności to 1350 zł z gratami i robotą u zaufanego mechanika czyli nie jst tak źle [br]Dopisany: 27 Listopad 2007, 21:10 _________________________________________________jutro zamawiam podgrzewane wkłady lustereczek bo kabelki mam wiec podłącze i bede miał juz chyba wszystko co chciałem aha i zamówiłem Gałke oryginalna aluminiową do audi wiec juz wszystko bedzie piekne ładnie i pomojemu
-
[B6 AVF] Podgrzewane lusterka
no ja tez mam kablem własnie byłem i sprawdziąłem więc nie pozostaje mi nic innego jak kupic grzane wkłady ;P
-
[B6 AVF] Podgrzewane lusterka
jak właczysz ogrzewanie tylnej szyby to powinny dziąłac PS powaznie są kabelki ??? bo ja tez nie mam podgrzewanych a bym bardzo chciał [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:27 _________________________________________________polej wodą niech zostana klopelki i włącz i zobacz czy wyschną albo jezykiem dotknij jak beda ciepłe to poczujesz [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:29 _________________________________________________aha PS kupiłes same wkłady podgrzewane ??
-
[all] Navigation Plus - kto mi powie jaki to model DX czy nie??!
ja zmarnowąłem z 10 CD zanim mi sie udało a udało sie dopiero na nagrywarce LG z predkoscia 1x
-
Wybór CB radia :)
wiesz łukasz jakbym wiedział to pewnie bym dołożył ale kazdy zawsze chwali tego hustrela wiec dlatego kupiłem zreszta kiedys juz mialem i bylem zadowolony jak sie popsuje to sie kupi inną
-
Wybór CB radia :)
ja powiem tak kupiłem ostatnio http://www.allegro.pl/item266008850_alan_100_antena_hustler_ic100_sklep_warszawa.html i jestem zadowolony za takie pieniądze ujdzie taki zestawik a anlene ML kupie sobie moze poźniej zastanawiałem sie ale nie miałem tyle pieniędzy przy sobie [br]Dopisany: 20 Listopad 2007, 09:01 _________________________________________________aha i jesli ktos używa anten magnetycznych proponuje kupic sobie cos takiego zeby nie porysowac lakieru mało kosztuje a warto http://www.allegro.pl/item268948449_podkladka_magnetyczna_pod_antene_cb_hustler_95mm.html albo taka http://www.allegro.pl/item266475103_bezbarwna_naklejka_pod_antene_cb_.html nprawde super sprawa w clio miałem cos takiego i sprawdziło sie super po antenie nie było śladu
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ona była wytarta w jednym miejscu jezdziła nim kobieta z duzymi pazurami chyba przebieg licznikowy 150 tyś a rzeczywisty troche wiekszy ;P wiec miała prawo
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no kierownica skórzana i mniej wytarta znaczy wcale nie wytarta stan prawie jak nowy bo moja stara to była wytarta
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
niestety do trójramiennej musiałbym dokupić poduszke i koszt automatycznie wzrasta do około 600 a 800 zł
-
[B6 AVB] wyjęcie tylnego siedzenia pilne
do góry to siedzisko wyciągnąlem bez problemu tam sa takie dwie tulejki mi sie połamały w serwisie jedna kosztuje 2 zł trzeba złapać przy końcu i szarpnąć
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
no i udało mi sie dostać kierownice do mojego udało mi sie kupic na allegro za 150 zł + przesyłkę zrobie jutro fote ja to sie ciesze sie ze udało mi sie znaleść w takim kolorze jak mam środek bo mysłąem ze sie nie uda a kierownica w serwisie kosztuje 768 zł wiec udało mi sie troche zaoszczędzić
-
[B6 AVF] podświetlenie uchwytu na kubek i szufladki na monety B6
no to u mnie jest tak nawiewy świecą podłokietnik mam podswietlany podsufitka tez ale kubek i szufladka na monety sie nie świeci zdjałem przedni panel z szufladki i nie ma tam zadnej diody czyli jak napisał przedmówa nowe wyzwanie ;P
-
Wybór CB radia :)
ja kupiłem ostatnio ALANA 100+ z HUSTLEREM za 289 zł miałem kiedys UNIDENA i powiem ze ALAN wydaje mi sie jakie taki lepszy no i ma modulacje FM