Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. nie mam takich aktualnych zdjec srodka a auto juz zimuje w garażu
  2. No to moja mała zabawka włożyłem w nią kupe kasy i pracy wszstko jest prawie nowe Dach Lakier Środek Koła Zawieszenie Silnik a tu moje auto w GT http://img170.imageshack.us/img170/7076/mk1cabrio1tf3.jpg duze skany http://img170.imageshack.us/img170/3830/mk1cabrio2ke7.jpg
  3. ja tez postaram sie wpaść
  4. gleby nie bedzie na 100% mam juz dosc zawieszeń miałem gwint w Clio miałem gwint w golfie i teraz nie bedzie żadnego zawieszenia chce mieć wkoncu miekko felgi będa ale chyba 18 ale to sie jeszcze zastanowie ale 17 bedzie na bank od Sline Xenony będą jutro i radio bedzie w najbliższym czasie oczywiscie na CD
  5. no stronka spoko naprawde duzo przydatnych informacji ;P
  6. a kto bedzie diagnozował nam auta
  7. w samochodzie sa pod tylną kanapą http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/ tu wpisałem vin i wszystko pokazało
  8. no to oczywiste ze jak ja jeżdze na rowerze to zazwyczaj nie po drodze tylko po lesie i po ścieżkach rowerowych jak są oczywiscie ale tacy co jada drogą bez świateł i wogule to jest tragedia a co do dziadków to jest juz jakas plaga wystawia dziadek poloneza Borewika z garażu z przebiebiem 30 tys/km bo w niedziele do koscioła trzeba jechac i robi razem 4 km
  9. No rowerzysci to podnoszą cisnienie,zwłaszcza gdy jadą we dwoch obok siebie no to musicie pojezdzić na rowerze i zobaczyć jacy kierowcy to hamy ja jezdze samochodem i rowerem i jak jade rowerem denerwuje sie na samochody a jak jade samchodem denerwuje si ena rowerzystów ale duzo mniej niz kiedyś bo sam jezdze i wiem jakie ja mam odczucia autobusy ZTM których kierowcy nie patrza na nic rajdowcy w lanosach dziury w asfalcie koleiny roboty drogowe korki koparki jezdzące w godzinach szczytu po warszawie niedielni kierowcy stare dziadki jadące 30 km/h
  10. nie ma mowy zeby to pasowało ja miałem gwinty w 3 samochodach i powiem tak tam jest wszystko inne jesli chodzi o zawieszenia to moge duzo na ten temat pisać wiec jak ktos ma problem z wyborem zawieszenia to chętnie doradze
  11. na bank łozysko mam dokładnie tak samo nie ma sie czym martwić jak miałem golfa stukało tak samo przy 100 tys km jak i potem po 190 tys
  12. moze to dwumas albo jakas poduszka
  13. wszytsko potrochu mysle ze do wiosny sie z wszystkim wyrobie
  14. A podlaczales Vag'a po podlaczeniu bezpiecznika? Wczesniej uklad byl wylaczony, wiec samopoziomowanie nie uaktywnilo bledu. Mozliwe ze blad bedzie pojawial sie permanentnie, bo nie bedzie sygnalu z silniczkow i sygnalizacja awarii bedzie sie powtarzac. to ide powalcze ;P moze sie uda
  15. a i tu jest mały haczyk otworzyłem puszke z bezpiecznikami i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa i świeci sie kontrolka czyli samopoziomowanie nie działa moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na a i tu jest mały haczyk otworzyłem puszke z bezpiecznikami i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa i świeci sie kontrolka czyli samopoziomowanie nie działa moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na zwykle:( zwykle:( no dokładnie własnie taka a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało [br]Dopisany: 17 Październik 2007, 11:17 _________________________________________________ Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem. no to skoro tak jest to nie mam tylko xenonów
  16. własnie tak mi sie wydaje
  17. no to git trzymaj te xenonki i tak bo ja je wezme od ciebie
  18. a i co jest śmieszne http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/index.php?vin=WAUZZZ8E74A043068&lang=en-GB według tego powminiem miec to wszystko a według naklejki nie mam z tymi xenonami pomyslimy moze na nastepny spoocik i wtedy zobaczymy bo rozumiem ze ty masz cały komplet lampy palniki i przetwornice czyli wkładamy i ma działać
  19. a i tu jest mały haczyk otworzyłem puszke z bezpiecznikami i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa i świeci sie kontrolka czyli samopoziomowanie nie działa moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji
  20. wczoraj wszyscy sie zastanawiali dlaczego ja w aucie nie mam xenonów a mam spryskiwacze i układ samopoziomujący wiec dzis po karteczce i po kodach okazuje sie ze nie ma xenonów E0A = no special edition 1KD = disc brakes, rerar 3FA = without roof insert (standard roof) F0A = no special purpose vehicle, standard equipment T9A = components for, base engine, unit 036.H 1MR = leather steering wheel 7Q9 = navigation system 3L3 = manual height adjustment for front seats 1SA = without additional engine guard 7A0 = without CD changer/CD player J0R = battery 380 A (80 Ah) 3N2 = stowage box with cover in luggage boot side panel 3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding CB1 = alloy wheels 7J x 16 Alu-4, offset 42 4UE = airbag for driver and front seat passenger 1LB = disc brakes, front 8GU = alternator 140A 8JG = headlight with gas discharge lamp for driving on the right 8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving) 7K0 = without tire pressure warning light 4KC = side and rear windows tinted 0GZ = emissions concept EU 3 6XC = outer rear view mirrors: powered 5MA = decorative inserts 0G1 = gearshift lever U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer 9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control 4X3 = side airbag front with curtain airbag 3Y0 = without roll-up sun screen Q1A = standard front seats 5SL = outer left rear view mirror: non-spherical 7X0 = without park distance control 0YK = weight category rear axle weight range 10 X0A = national sales program Germany 8Z5 = engine cooling system, type 1 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) 1BA = standard suspension/shock absorption 4R4 = power windows with comfort operation andcircuit breaker 0JK = weight category front axle weight range 10 1N1 = power steering D3E = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system, EU 3, base engine is T9J/TG0 6R2 = leather gearshift boot 5D1 = carrier frequency 433.92 MHz 4GH = windshield tinted with windshield sunshield 4K4 radio remote controlled central locking VJ1 reinforced bumpers
  21. hmm no to moze sie jakos dogadmy bo ja narazie nie mam juz kasy ale za jakis miesiąc czemu nie to w takim razie jak bedziesz sprzedawał to czekam na cene [br]Dopisany: 14 Październik 2007, 13:02 _________________________________________________jako ze sprawdziłem wszystkie kody i okazuje sie ze jednak auto nie było wyposażone w Xenon E0A = no special edition 1KD = disc brakes, rerar 3FA = without roof insert (standard roof) F0A = no special purpose vehicle, standard equipment T9A = components for, base engine, unit 036.H 1MR = leather steering wheel 7Q9 = navigation system 3L3 = manual height adjustment for front seats 1SA = without additional engine guard 7A0 = without CD changer/CD player J0R = battery 380 A (80 Ah) 3N2 = stowage box with cover in luggage boot side panel 3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding CB1 = alloy wheels 7J x 16 Alu-4, offset 42 4UE = airbag for driver and front seat passenger 1LB = disc brakes, front 8GU = alternator 140A 8JG = headlight with gas discharge lamp for driving on the right 8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving) 7K0 = without tire pressure warning light 4KC = side and rear windows tinted 0GZ = emissions concept EU 3 6XC = outer rear view mirrors: powered 5MA = decorative inserts 0G1 = gearshift lever U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer 9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control 4X3 = side airbag front with curtain airbag 3Y0 = without roll-up sun screen Q1A = standard front seats 5SL = outer left rear view mirror: non-spherical 7X0 = without park distance control 0YK = weight category rear axle weight range 10 X0A = national sales program Germany 8Z5 = engine cooling system, type 1 5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field) 1BA = standard suspension/shock absorption 4R4 = power windows with comfort operation andcircuit breaker 0JK = weight category front axle weight range 10 1N1 = power steering D3E = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system, EU 3, base engine is T9J/TG0 6R2 = leather gearshift boot 5D1 = carrier frequency 433.92 MHz 4GH = windshield tinted with windshield sunshield 4K4 radio remote controlled central locking VJ1 reinforced bumpers
  22. No ja byłem i powiem tak: byłem po raz pierwszy i dziekuje wszystkim za miłe przywitanie było bardzo sympatycznie nastepnym razem tez sie napewno pojawie dziekuje Łukszowi o ile dobrze zapamiętałem za diagnoze auta ciesze sie ze wszystko jest z nim OK Dziekuje ze koledze letallec ze odsprzedał mi smyczke pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia
  23. Ja mam, bede mial na spocie. to ja rezerwuje jedną [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 14:04 _________________________________________________a naklejeczki kto ma albo kto bedzie miał lucas mówi ze bedą dopiero pod choinke
  24. czy ktos co bedzie na spociku bedzie miał do sprzedania naklejeczki albo smycze ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.