Treść opublikowana przez boberek
-
XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
Boberek + Docia
-
Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
czy będzie jakas aktualizacja kto jest zapisany ? bo nie wiem czy jestem na liście czy nie wiec nie wiem czy mam wpłącać kase czy nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak coś to mam ostatnie dwa dni dobrych cen na SKF-a (łożyska rozrządy pompy wody)
-
Zapaszki do auta
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295115-zapachy-california-scents-prawie-kazdy-zapach/ zapraszam dostepne cherry new car melon mango malubu melon route 66 pinaple guma proszę pytać o dostępność
-
Wymiana rozrządu i swap pompy oleju 2.0 blb
ja montuje takie zestawy w warszatacie od dłuższego czasu i nie ma z nimi problemów Zakłdam zestawy SKF lub INA bo żeby zapłacić 400 zł więcej po to żeby miec pudełka z ASO to bez sensu
-
Zapaszki do auta
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295115-zapachy-california-scents-prawie-kazdy-zapach/ Nadal mam zapaszki prosto od przdstawiciela nowa dostawa była 3 dni temu zapraszam
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
A powiedz ile zdjęcie ochrony ?? bo ja już chyba nie wytrzymam i zaczne intensywnie szukac takich zegarów
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Też szukam ale jak są to cena zabija !!!
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Jakbyś miał tez do kompletu ramkę zegarów to bym sie może skusił po warunkiem ze bedą w dobrym stanie bo na allegro tego jest w pyte ale stan slaby
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
no fajnie teraz rezaj bo ja już nie mam co robić a nie mam pomysłów
-
Warsztat Pomiechówek blisko Wa-Wa (BVR Garage)
Zapraszam chętnych na naprawy w Warsztacie w Pomiechówku tylko 45 km od centrum Warszawy Jest to warsztat mojego taty prowadzony od 5 lat, teraz ja również w nim pracuję ponieważ po 13 latach siedzenia za biurkiem stwierdziłem ze to nie jest to co chce w życiu robić, może nie ja ale moja firma W końcu spełnię swoje marzenia i będę robił to co lubię, a przy okazji chciałbym aby każdy klient który do mnie przyjedzie zawsze wracał. Zapraszam na FUN Page na FB można zobaczyć co się u nas dzieje https://www.facebook.com/bvrgarage Wszelkie informacje uzyskać pod numerem 501-18-24-84 Piotr (Boberek) -wymieniamy rozrządy -wymieniamy olej -wymieniamy pompy oleju -przekładamy kierownice -modyfikujemy układy hamulcowe ze słabszych na mocniejsze -montujemy tempomaty -wkładamy RNS-e -montujemy komputery pokładowe -zakładamy zawieszenia sportowe -montujemy nawet Quattro do B6 lub B7 -zakładamy bixenony -światła do jazdy dziennej -prowadzimy wulkanizację -współpracujemy z firmą regenerującą felgi -podejmujemy się większości modyfikacji opisanych na forum -zajmujemy się też polerowaniem, sprzątaniem, praniem tapicerek. Zapewniamy miłą atmosferę Używamy tylko części najlepszych znanych marek INA SKF MOTUL CASTROL BREMBO TRW ZAMMRMANN SPIDAN MANN KNECHT BOSCH nie wsadzamy nigdy badziewia !!!!! Ceny są zawsze do uzgodnienia na pewno nie są wysokie. Każde naprawy przeprowadzamy z należytą starannością jakby to było Nasze auto, nie naciągamy klientów i nie zarabiamy na częściach. Istnieje możliwość załatwienia wszystkich części do modyfikacji którą chce klient przeprowadzić Zapraszam
-
Regeneracja pomp olejowych w silnikach 2.0 TDI Audi VW Seat Skoda
Polecam firmę Biore od nich pompy i wałki do 2.0 TDI I sam jeżdze na ich wałku od 2 lat i zero problemu Jeśli ktoś chce mogę też przeprowadzić taka naprawę u siebie w Warsztacie na częściach z tej firmy Zapraszam zainteresowanych z Mazowieckiego Czas modyfikacji BLB około 8 godzin Czas modyfikacji BRE około 5 godzin chodzi o wymianę wałka przerobionego na gruby imbus Ceny do uzgodznia 501182484
-
Kto Jest Z Przemyśla I Miałby Chwilę Żeby Coś Zerknąć ?
jwt kto jest z przemyśla i miałby chwilę żeby zobaczyć jeden rowerek http://allegro.pl/specialized-epic-comp-carbon-fsr-26-l-i4475038487.html jak uda mi się wkońcu zdobyć numer do osoby która go sprzedaje
-
Zapaszki do auta
barra berry fajny cherry mocny La Jolla Lemon wydaje sie fajny ale nie otwierałęm jak będziesz chciał zapaszki to pisz mam tego trochę ---------- Post dopisany 09-07-2014 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2014 at 13:45 ---------- http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/ zbieram nowe zamówienia dostawa za chwilę
-
Zapaszki do auta
nikt już nie chce zapachów jeszcze mi troche zostało
-
Zapaszki do auta
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/ mam jakies nowe
-
Zapaszki do auta
Jutro kolejna dostawa zapachów ZAPRASZAM
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
koła poskładałeś ?
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
to co mam wpisać
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
klimatronik jakoś mi nie po drodze, jak znajdę tunel srebrny i ramke to pomysle mój przerowbiony klimatronik jeździ u młodego a w między czasie wyrezałem już ze 4 szt
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Taki ostatni mod Dzięki Reggi
-
Zapaszki do auta
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/ Zbieram zamówienia na kolejny tydzień zapraszam
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
o szczurze a tak naprawde chodzi o przycisk do szaber dachu
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ale moda dzis zrobiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gdzie spot dziś Komuś zapaszki zabrać na spota pisać PW