Treść opublikowana przez boberek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
czekam do wiosny bo jakbym je teraz załozył to już bym nie zdjał
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
za tą cene co je kupiłem to chyba mi to nie będzie przeszkadzać
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Zapraszam do mnie z gratami i porezamy Garaż zawsze w soboty dostępny ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- Poskładane wszystkie koła oby do wiosny !!!!! poler śrubek poskładane wszystkie
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nuda mnie zabija więc musze działac
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie wiem z jakiej to palety oddawałem do chłopaków renowacjafelg.pl można by ich zapytać będe u nich w poniedziałek to zapytam co do felg do A5 to są takie do A5 9x19 ET33
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
zobaczymy jak wyjdzie z wypolerowanymi śrubkami i rantami strasznie jestem ciekawy efektu
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
jeszcze nie nie mam jakoś weny sie za to zabrać ale i na to przyjdzie pora ---------- Post dopisany 14-02-2014 at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 08:09 ---------- no torche nowości przybyło BBS RS 861 Nowa opona Uniroyal Rainsport 1 245/35/19 Koła rozebrane i oddane do malowania Eibach Pro Kit (nie usiadł za bardzo ale mając sline to czego sie spodziewać) ale jest ciut niżej niż sline wiec jest OK No i nowy kolor środków (shadow) ranty poler i śrubki poler Jutro skręcam koła
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ok napewno zrobie opis ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 10:46 ---------- już bahahahahaaaa ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 08:37 ----------
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
najgorsze jest to ze na fotelach z pamięcia jest ochrona komponentu
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
no ja tez mam na opakski dobra to teraz IC Już wszystko wiem co będzie potrzebne zamowiłem reszte gratów, więc w sobote montuję, będziesz miał co robić jak u mnie wszytsko będzie pasować
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
git jak narazie to chyba tylko ja końcówki mam pod kątem do zderzaka
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Ic 300 zł a reszta nie wiem dopiero bede kompletowal
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ok ---------- Post dopisany 11-01-2014 at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2014 at 11:24 ---------- Nuda nie pozwala mi siedzieć
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
najłatwiejsze mody są najtrudniejsze
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no to git ze pasuje faktycznie odcień masz taki sam hmm kurde ja nie wiem skąd ta moja kratka była i ciesze się ze wszystko się udało
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
a tego to już nie wiem ja nawet nie wiem jak mam to odróżnić więc się decyduj bo jeszcze nie wysłałem żeby potem nie było ale ze coś jest nie tak
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
diody z przedniej lampki
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
brico leds plafon trasero - Audi A6 / Allroad C6 (2005 - 2011) - Audisport Iberica można coś takiego
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Niby powinno ale..
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
o gites wyciągne diody z lampki przedniej i zaraz wyrezam ---------- Post dopisany 02-01-2014 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 01-01-2014 at 22:36 ---------- nie ma kodowania żadnego jeśli chodzi o homelink w żadnym module
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
spoko ale bez pokręteł oczywiście będziesz musiał swoje przełożyć razem potencjometrami raczej dasz sobie radę
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no właśnie nie wiem jak to zrobić
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
chcesz to za 200 zł odsprzedam Ci swój przerobiony panel a sobie kupie jeszcze jeden
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
lipa wyszła z kratką środkową ma inny odcień czarnego niż klimatronik muszę szukać innej no trudno znajdzie się narazie przełożyłem dół na szary ze starych kratek dziwne bo kolory od 06.2006 do 07.2009 niby są takie same w etce a tu d*pa a panel klimatronika mam 08.2009 no nic trudno się znajdzie albo zostanie tak jak jest ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- jeszcze dziś coś takiego przyjechało
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
reszta do kompletu