Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem za bo w promce juz piździ
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
fajna sztuka co znaczy wersja le mans
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Co do s-line Ja mam wewnętrzny pełny ale zawieszenie mam 1BE + koła 18 cali miałem takie jak w s-line a zwernetrznego s-line nie miałem a auto w 100% bezwypadkowe Forum Audi A6 PL to ja nie wiem skąd Ci ludzie sie uwali chyba z kosmosu albo bardzo ubogiej polskiej wsi w podkarpackim Wiekszośc z nich pisze który przez U, i może przez RZ to chyba wiele wyjasnia ich pojęcie na temat Audi A6 kończy sie jedz do ASO tam są fachowcy Są bardziej niż żenujacy
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
Na forum A6 pisali, że bardzo dobry do silników bez DPF i jak słychać na początku napinacz :-P nasze polskie forum Audi A6 to jest banda idiotów bez szkoły
-
---> Audi A6 C6 3.0TDI V6 quattro S-line <---
5w40 z normą 505.01 do CR hmm fajne audi
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
nie gadaj ze z niego też trzeba zdjąć ochrone ??
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
a OK rozumiem a masz gdzieś pod reką numer modułu ?? bo nie moge znaleść ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ---------- dobra mam juz
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
aha czyli masz ledy podłaczone jak oryginał po lifcie ?? czyli kupuje lampy z ledami i moduł ten co działa z ledami po lifcie przepinam tak jak ktos pisał kilka kabelków i działa ?? bo sie tak przymierzam do tych lamp ale nie wiem czy kupic poporstu przerobione pod mój moduł czy wsadzic moduł ten od polifta
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
stifii od czego te listwy boczne są S4 czy co ?? a co to za rozpórka i w kórym miejscu sie ją montuje ?? LEDy gdzie kupowałeś ?? jak masz podłączone ?? jak ori czy tak żeby działało jak ORI a co do shadow to ja mam fabryczne
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no nie wiem czy niemoze miał to zrobić ale nic nie napisał on strasznie oszczedza w słowach co robi w aucie mozesz podytac kolegi bo bym sam u siebie ogarnał temat
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
czy wymienił ze zwykłego na bose
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Młody ogarnąłes temat wzmacniacza BOSE ??
-
Pompa Vacum - problem czarnej ropy w baku i filtrze paliwa.
za 250 zl używka jak nowa w IC 450 zł miałem taki sam objaw wynieniłem na nówke i problem zniknał
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Rozmawiałem z Olem przez telefon ale on to tylko jedno powtarzał PUDROWANIE PROBLEMU i nic wiecej przyjedz zrobimy. Mając warsztat samochodowy nie chciałem jezdizc do gdańska na lawecie po to zeby mi Olo to zrobił bo po co, potrzebowałem pomocy zeby ktos mi to wytłumaczył pokdał numery cześci które trzeba kupić itp. Dostalem odpowied ze nie mamy numeru częsci ze przeabaimy i już, prosze moze byscie wysłali mi taki komlet czesci zapapłace więcej bo zalezało mi na czasie ale odpwioedz a wiesz bo my nie mamy bo tak trzeba poprzerabiać ja Ci tego nie wytłumacze i to taka gadka. Piero bardzo fajnie opisał modyfikacje itp, ale nie napisał rozwiazania wymiany wałka nie wiem czemu skoro seryjny wałek wychodził u mnie 200 kkm, i ktos kto ma silniki które pompe mają napędzaną kołami to nie opłaca sie integrować w silnik wystarczy zmienić wałek. roboty jest połowe mniej. i cenowo jest to akceprowalne. Najbardziej pomógł mi jaro444, przyanjmniej on był szczery i pomocny gdy do niego zadzwoniłem zrobił wszytsko co mógł wytłumaczył mi co i jak, dał pare kontaktów do ludzi którzy mogli pomóc w tej sprawie. dla mnie priorytetem było nie integorwać w konstrukcje silnika, bo nie miałem czasu na to. Zregenerowałem wałek kótry wytrzymał 200kkm jesli ten zredenerowaney wytrzyma tyle samo to nie bedzie to juz za mojej kadencji tego samochodu tym bardziej ze rocznie robie około 15 kkm a 10 lat tym autem jezdził nie bede Jesli ktos z was będzie chciał porade co i jak zorbić chetnie pomogę, pierszy raz jest zawsze straszny potem to juz nie jest takie trudne po rozebraniu silnika i złozeniu tego ustrojstwa wszytsko działa jak działo. jest przy tym troche pracy ale nie jest to trudne zeby wymienić ten wałek. jesli kogś uraziłem to przepraszam.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
No to teraz ja coś napisze w sprawie wałków i regeneracji wałka Tak jak Piero pisze ze warto moze przerobić silnik BLB na normalna pompe z 1.9 TDI ale jesli ktoś ma silnik BRE albo pochodne gdzie napęd jest kołami zebatymi to nie ma sensu rozbierać samochodu. Olo i Piero nie za bardzo chciali mi pomóc bo zawsze był problem bo to trzeba przerobić bo cos tam i ot tak włąsnie zrobiłem regeneracje wałka. W moim A6 BRE zapaliła sie kontorlka oil pressure oczywiscie wiadomo co sie stało zgasiłem auto, zadzwoniłem do lawete. Zawizłem auto do ojca do warsztatu (odazu mówie nic sie nie zatarło turbo całe wtryski całe wszytsko tak jak powinno być) Zdjąłem miskę wyjałem wałek wysłałem do pana Tomka do rumii i mi ten walek zregenerował za 700 zł, jest to tak zrobione ze nie ma opcji ze coś sie teraz z tym stanie. Nie trzeba rozbierać cąlego silnika żeby to zrobić wystarczy opuścic zawieszenie odkrecic miskę wyjąc moduł pompy wyjąc z niej wałek i odesłać i poczekać 3 dni. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/320160_3141954807658_531634627_n.jpg tak to wygląda https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539265_3141953407623_1198618994_n.jpg naprawde polecam bo mniej roboty mniej pieniedzy. Podziekowania dla JARO4444 i dla speca który pomógł mi to poskładać no i dla Pana Tomka za szybka regenerację
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
ja zamontowałem te lampki wczoraj w A6C6 świecą aż miło koszt w ASO po znizkach śmieszny co do wkąłdania diód w oryginalne lampki to tez nie polecam spaliło mi sie kilka sztuk rózne modele i wersje wiec jak mam znowu płacic za diode 20 zł zeby znowu się spaliła to mam to w nosie załozyłem i działa nie ma błedów na fisie a co wy macie z ta biegunowościa to nie mam pojęcia
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No to musze podejechac i sie zapytać bo nie chce mi sie tego sammeu robić A czy DPFy wywalał i robił spawacz ?? (Paweł) czy chłopaki od Witka I to ze trzeba wyłaczyć obsługe DFPa w kompie to wiem
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
malik gdzie wywalałeś DPFa tez na mineralnej ??
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
siemian jeszcze silnik zmień i Q i bedzie ok
-
Rozrząd przestawiony o pół ząbka.
napewno nie przez to co to jest pół ząbka zreszta chyba nawet nie da sie tak
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
oj tam oj tam
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Daj na bułkę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
vagiem mozna jeszcze 2 cm nizej podobno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem rozczarowany nowym forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gratulacje Poziu Cieszymy sie razem z Tobą Gratuluje jeszcze raz