Treść opublikowana przez boberek
-
Zapaszki do auta
no ja winogrona jeszcze nie wąchałem sam jestem ciekawy jak to funia berry jest całkiem spoko dziś miałem okazje powąchać mi bardzo podpasiły melon mango i malibu melon oraz cynamon jabłko ---------- Post dopisany 21-04-2014 at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 19:44 ---------- http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/index4.html Zbieram kolejne zamównienia zapraszam
-
Zapaszki do auta
dużo jest fajnych ale jak się nie potetuje to ciężko coś wybrac ale california daje radę świadczy o tym sprzedaż w przeciągu 2 tygodni 150 szt mi poszło na forum mało jakoś ale ogólnie jest spoko https://www.facebook.com/carscentspl zapraszam na fun page
-
zwykła c6 A będzię srebna LALA
super mod zaciski na czerwono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bede w arkadii
-
Zapaszki do auta
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/ Jak ktoś chce Californie to zapraszam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bede
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Promenada, Ostrobramska 75c parking przedostatni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko dziś promka więc będe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie spot jutro Promka czy Arkadia ? ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/#post4186199 zabrac komuś coś na spota jutro ??
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
dopiero kupiłem bahahahahaaaa
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Powtarzam się wiem jak na auto które jest do codziennej jazdy jest w sam raz
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Teraz chyba stoi OK
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
szyby są przyciemniane folią ale ich nie zdrapię bo mam dość nagrzanego auta w lato- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
HR wszystko wygląda bardzo dobrze widać że mało używane- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Się trafiło za dobrą kase- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
kurde to auto jest tak czarne ze nawet dobrze zdjęcia nie idzie mu zrobić musze znaleść jakiś białe tło może będzie lepiej- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie wdowa tylko karawan jeszcze do tego gwint kupiłem montiren w nastepną sobote- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
mam jeszcze żony auto na zimówkach wiec jak coś A6 zostanie w garażu ---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ---------- miałem czarne wszytsko miałem czarne w tym aucie ---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ---------- pomysle nad tym ale wtedy to już się całkowity karawan zrobi- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
niestety ten kolor nie ma numeru bo jest kombinowany oni sami nie wiedzą ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 17:38 ---------- Nie wytrzymałem wczoraj ZIMY JUŻ nie będzie- Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
no jak Artur tak mówi to tak jest ja bym się go słuchał w ciemno- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
o jakie ładne foty, ale balkon jaki za***isty ten kuferek na sprzedaż ?? i zderzak chyba od BMW Mpakiet biore w ciemno- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Nie chciałbym robić OT w temacie boberka, ale po-lift C6 też ma piastę 57,1mm:wink: To z jakiej paki na ori 19" od B8 które sprzedaję też jest numer zaczynający się od 4F0 ? Jak sprzedają je do C6-tki to dokładają ori pierścień ? Nie wydaje mnie się... Bober (tak wiem nie po nazwisku, ale to było z premedytacją... ) gdzie masz kod koloru dla mnie ?? dziś jest poniedziałek !!!!!!!!! PRAWDA wiec dziś bede u nich po 15 to sie zapytam gamoniu- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
tak marudzenie żebym sprzedał stare - [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn