Treść opublikowana przez boberek
-
Ceny paliwa marzec 2026
tez tam tankuje sorry za OT tęsknisz za ludzmi wracaj na FB
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
no w A6 jest w pakiecie coming
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ?? przetnijcie mu opony na spocie może być ciekawie
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ??
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ten z tyłu no załozyłem :polew:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
280 mm z corrado albo golfa MK III GTI http://otomoto.pl/show?id=C20092743 zobaczymy jakie będzie zainteresowanie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie wiem ale jakbym chciał sprzedać to ze 25 do 28 tys zl musze wziaśc tak jak stoi ale czy czas na cos nowego hmm nie wiem nie chce mi sie chyba juz jesli sprzedam lupo to napewno nie kupie nic innego za stary na to jestem
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
na glebe go
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ulica Radarowa róg Hynka wczoraj
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
za daleko to raz dwa to nie jest zlot na który bym chciał pojechać
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
żyje żyje zakurzone w garazu stoii nie ma za bardzo co w nim grzebać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie we władysławowie tak leje ze szok
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
no tego nie wiem ale przyznaj ze chłopaki z CARSa sie nie postarali jak obszywali Twoja kiere- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no ICEK zajebiaszczo jak zawsze profi robota SPORT-TIGów- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ragga zrobi to taniej i zdecydowanie lepiej- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
rolki są ruchome spokojnie- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
jest git ;D jak sie jezdzi ??- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
oj gamonie ;D jesteście ;D :polew:- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
:polew: :polew: :polew:- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
ale ja nie kupie samego silnika kupie auto jakies własnie z angli czy jakiegoś rozbitka bez tyłu na chodzie- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
powiem tak planów juz dużo nie zostało -rollbar -wydech -dolot i na końcu moze 1.8T- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
szczał z czego w AUTOMACIE Launch Control - poczytaj, pogadamy ja nie wiem co wy sie tak spinacie :polew: każdy z was zawsze gada tylko Quatro i Quatro i tylko manual i manula powtarzam wasze a wy sie wsciekacie looz panowie looz- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik. [br][bR] Piotrze, wiem, wiem, Ty jesteś wierny quattro i nigdy nie splamiłbyś się "ośką". W takim razie moja "ośka" chętnie zmierzy się z jakimkolwiek "quattro" z Twojej stajni spoko kiedys sprawdzimy jak kiedyś bede miał Q :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:51_________________________________________________ szczał z czego w AUTOMACIE- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
pewnie do tego na slikach i na nowym asflcie - [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]