Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. tez tam tankuje sorry za OT tęsknisz za ludzmi wracaj na FB
  2. no w A6 jest w pakiecie coming
  3. ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ?? przetnijcie mu opony na spocie może być ciekawie
  4. ty w każdym temacie musisz robić bałagan i zadawac pytania nie związane z tematem ??
  5. ten z tyłu no załozyłem :polew:
  6. 280 mm z corrado albo golfa MK III GTI http://otomoto.pl/show?id=C20092743 zobaczymy jakie będzie zainteresowanie
  7. nie wiem ale jakbym chciał sprzedać to ze 25 do 28 tys zl musze wziaśc tak jak stoi ale czy czas na cos nowego hmm nie wiem nie chce mi sie chyba juz jesli sprzedam lupo to napewno nie kupie nic innego za stary na to jestem
  8. Ulica Radarowa róg Hynka wczoraj
  9. za daleko to raz dwa to nie jest zlot na który bym chciał pojechać
  10. żyje żyje zakurzone w garazu stoii nie ma za bardzo co w nim grzebać
  11. u mnie we władysławowie tak leje ze szok
  12. no tego nie wiem ale przyznaj ze chłopaki z CARSa sie nie postarali jak obszywali Twoja kiere
  13. no ICEK zajebiaszczo jak zawsze profi robota SPORT-TIGów
  14. Ragga zrobi to taniej i zdecydowanie lepiej
  15. rolki są ruchome spokojnie
  16. jest git ;D jak sie jezdzi ??
  17. oj gamonie ;D jesteście ;D :polew:
  18. :polew: :polew: :polew:
  19. ale ja nie kupie samego silnika kupie auto jakies własnie z angli czy jakiegoś rozbitka bez tyłu na chodzie
  20. powiem tak planów juz dużo nie zostało -rollbar -wydech -dolot i na końcu moze 1.8T
  21. szczał z czego w AUTOMACIE Launch Control - poczytaj, pogadamy ja nie wiem co wy sie tak spinacie :polew: każdy z was zawsze gada tylko Quatro i Quatro i tylko manual i manula powtarzam wasze a wy sie wsciekacie looz panowie looz
  22. W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik. [br][bR] Piotrze, wiem, wiem, Ty jesteś wierny quattro i nigdy nie splamiłbyś się "ośką". W takim razie moja "ośka" chętnie zmierzy się z jakimkolwiek "quattro" z Twojej stajni spoko kiedys sprawdzimy jak kiedyś bede miał Q :polew:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 14:51_________________________________________________ szczał z czego w AUTOMACIE
  23. pewnie do tego na slikach i na nowym asflcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.