Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. Lupas dostał dzis pare nowych gratów lupek juz na porszach no i naklejki na progi z Golfa MK4 GTI
  2. nie to chyba znaczenie
  3. to czemu u mnie jest ok
  4. boberek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    a kto zmieniał fotele chyba nie Sebastian
  5. V1 jest super moim zdaniem ale twarde V2 bym brał na amorkach koni ale ze w A4 jest choojowa regulacja nie pakował bym sie w koszta i wziął V1 a jak to ktos powiedział bogatemu wsyzsko wolno ale jakbym miał kase brałbym HRa na grubym tłoku bez zastanowienia
  6. boberek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    no Kamil sie starał zeby ta E30 była ładna
  7. OK jutro zobacze bede montowal wkońcu dokładke z tyłu to ci zobacze
  8. ale koza to mój na s-line i na 19 i na 245/35 [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:24_________________________________________________młody mozesz mi zrobić foty z bliska tego spoilera z każdej strony bo jak szukam na allegro to nie wiem kótra klapa jest ze spoilerem a która nie on jest tak mały ze go nie widać
  9. Wiertarka wystarczy wiertło 6 mm nawiercic ze dwie dziury przy samym mocowaniu i zejdzie
  10. no z tymi DRLami tez tak mysle ale jeszcze poczekam moze Ci sie cos zmieni
  11. na s-line będzie OK ja jestem zadowolony bose nie bede robił a rolety juz mam fabrycznie działaj z ledami z przodu
  12. polsta firma MIRCO produkuje włąsnie takie zestawy http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=sedcar+symulator
  13. ja co Ty ja nigdy nic nie biore na poważnie :polew:
  14. jak 3/4 Twojego tematu o A4 :polew:
  15. jeszcze do tego nie równo wszyty
  16. http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-regulowane-sportowe-jamex-i1547924656.html takie za 400 zł są Raguś by obszył i moze by lepiej pasowały niż typowe kubełki
  17. :good: Widzę, że pan słucha co się do niego mówi. fotele juz dawno chciałem jedyny problem w tym aucie jest taki ze nie ma normalnego mocowania poziomego i nie jest takie proste zamontowanie kubełków trzeba kupic specjalne adaptery do LUPO koszt OMP czy sparco to w granicach 300 a 350 zł fotel z przesyłka 550 zł + do tego pasy 300 i wychodzi 1100 zł za jeden fotel troche dużo wiec za te pieniądze zrobie wydech a o fotelach pomysle w przyszłosci [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:30_________________________________________________ jeszcze takie są od GOLFA GTI MK4 i pasują bez problemu
  18. no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego
  19. Dwa przednie będą docelowo narazie nie stać mnie na dwa bo do tego mocowanie 300 zł + pasy ze 250 zł + 499 fotel [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:49_________________________________________________Audio w sobote zaczeło grać Rozpórka dół OMP załozona zmiana rozrządu załozony został INA na teflonowych paskach DEYCO czy jakos tak nie pamietam a tu se wisi na podnośniku jeszcze tylko dystanse trzeba ogarnąc i musze zaczac jezdzić bo mnie juz nosi fotele narazie sobie daruje ale pod koniec kwietnia robie kompletny układ wydechowy fotele jeszcze poczekają bo wsumie wczoraj sie przejechałęm to te nie są tragiczne
  20. ja mam wsio nowe i jestem zadowolony
  21. Daszek mi znalałzes
  22. no ja sie zastanawiam strasznie mi sie mirco RC podoba w tej konfiguracji kolorystycznej do tego czerwone pasy OMP i było by super zreszta tak naprawde to ja bym chciał tylko sztukę tego fotela drugi bym zostawił seryjny bo czasem sie trafi ktos wiekszy i co i d*pa nikogo nie bede mógl wozic i tak w 80% bede tym autem jezdził sam wiec myśle ze jeden fotel wystarczy wiem ze to głupo będzie wygladało ale moze z czasem dokupie drugi sam nie wiem [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:11_________________________________________________Ragus na Recaro mnie nie stać a replik chińskich ni ekupie napewno wiec wole kupić polskie które są dużo lepiej wykonane niż te badziewne repliki a kolorystcznie mirco rc 05 będzie wyglądał super
  23. no do lansu zeby srodek nabral troche fajnego wyglądu
  24. nie głupi pomysł [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 10:13_________________________________________________Co myslicie o takich fotelach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.