Treść opublikowana przez boberek
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Lupas dostał dzis pare nowych gratów lupek juz na porszach no i naklejki na progi z Golfa MK4 GTI
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
nie to chyba znaczenie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
to czemu u mnie jest ok
-
Wąskie e30
a kto zmieniał fotele chyba nie Sebastian
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
V1 jest super moim zdaniem ale twarde V2 bym brał na amorkach koni ale ze w A4 jest choojowa regulacja nie pakował bym sie w koszta i wziął V1 a jak to ktos powiedział bogatemu wsyzsko wolno ale jakbym miał kase brałbym HRa na grubym tłoku bez zastanowienia
-
Wąskie e30
no Kamil sie starał zeby ta E30 była ładna
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
OK jutro zobacze bede montowal wkońcu dokładke z tyłu to ci zobacze
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ale koza to mój na s-line i na 19 i na 245/35 [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 08:24_________________________________________________młody mozesz mi zrobić foty z bliska tego spoilera z każdej strony bo jak szukam na allegro to nie wiem kótra klapa jest ze spoilerem a która nie on jest tak mały ze go nie widać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiertarka wystarczy wiertło 6 mm nawiercic ze dwie dziury przy samym mocowaniu i zejdzie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no z tymi DRLami tez tak mysle ale jeszcze poczekam moze Ci sie cos zmieni
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
na s-line będzie OK ja jestem zadowolony bose nie bede robił a rolety juz mam fabrycznie działaj z ledami z przodu
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
polsta firma MIRCO produkuje włąsnie takie zestawy http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=sedcar+symulator
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
ja co Ty ja nigdy nic nie biore na poważnie :polew:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jak 3/4 Twojego tematu o A4 :polew:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jeszcze do tego nie równo wszyty
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-regulowane-sportowe-jamex-i1547924656.html takie za 400 zł są Raguś by obszył i moze by lepiej pasowały niż typowe kubełki
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
:good: Widzę, że pan słucha co się do niego mówi. fotele juz dawno chciałem jedyny problem w tym aucie jest taki ze nie ma normalnego mocowania poziomego i nie jest takie proste zamontowanie kubełków trzeba kupic specjalne adaptery do LUPO koszt OMP czy sparco to w granicach 300 a 350 zł fotel z przesyłka 550 zł + do tego pasy 300 i wychodzi 1100 zł za jeden fotel troche dużo wiec za te pieniądze zrobie wydech a o fotelach pomysle w przyszłosci [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 12:30_________________________________________________ jeszcze takie są od GOLFA GTI MK4 i pasują bez problemu
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no ale wiesz zawsze chciałem cos bardziej rasowego
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Dwa przednie będą docelowo narazie nie stać mnie na dwa bo do tego mocowanie 300 zł + pasy ze 250 zł + 499 fotel [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 09:49_________________________________________________Audio w sobote zaczeło grać Rozpórka dół OMP załozona zmiana rozrządu załozony został INA na teflonowych paskach DEYCO czy jakos tak nie pamietam a tu se wisi na podnośniku jeszcze tylko dystanse trzeba ogarnąc i musze zaczac jezdzić bo mnie juz nosi fotele narazie sobie daruje ale pod koniec kwietnia robie kompletny układ wydechowy fotele jeszcze poczekają bo wsumie wczoraj sie przejechałęm to te nie są tragiczne
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
ja mam wsio nowe i jestem zadowolony
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Ja cie !!!!
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Daszek mi znalałzes
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no ja sie zastanawiam strasznie mi sie mirco RC podoba w tej konfiguracji kolorystycznej do tego czerwone pasy OMP i było by super zreszta tak naprawde to ja bym chciał tylko sztukę tego fotela drugi bym zostawił seryjny bo czasem sie trafi ktos wiekszy i co i d*pa nikogo nie bede mógl wozic i tak w 80% bede tym autem jezdził sam wiec myśle ze jeden fotel wystarczy wiem ze to głupo będzie wygladało ale moze z czasem dokupie drugi sam nie wiem [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 08:11_________________________________________________Ragus na Recaro mnie nie stać a replik chińskich ni ekupie napewno wiec wole kupić polskie które są dużo lepiej wykonane niż te badziewne repliki a kolorystcznie mirco rc 05 będzie wyglądał super
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no do lansu zeby srodek nabral troche fajnego wyglądu
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie głupi pomysł [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 10:13_________________________________________________Co myslicie o takich fotelach