Treść opublikowana przez boberek
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
głosnik jeszcze nie jest przykrecony bo włąsnie nie wiem jak logo mam ustawić :polew: :polew: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 09:55_________________________________________________ W sumie 99 zl to nie jakies pieniadze wielkie zacznijmy od tego czy on działa :polew: był nowy w kartoniku moze działa ale tyle razy ile go rozkreciłem moze okazac sie ze bedzie to tylko atrapa
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
szczerze to nie wiem po co ale była tam taka dziura i musiąłem cos wykombinowac wiec na aledrogo kupiłem monitor za 99 zł i wszpachlowałem go nie wiem czy go podłącze ale narazie będzie musiał zostac raczej bajer taki
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
- [B6 AWX] RS4 diesel edition
wam obu do tych RS4 i S4 jeszcze troche brakuje :decayed:- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
cokolwiek robie a ty nawet kalkulatorem nie mozęsz zrobić- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no jak tylko ogarne dystanse do porszaków to wpadam sąsiad ma sie dziś zabrać za dorobienie szpilek [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:33_________________________________________________fura poskładana foty zrobie w weekend jak padac nie bedzie- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Piotrze, z Twoich ust to prawdziwy komplement Juz sie przyzwyczaiłem :naughty: :kox: :polew:- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
pewnie wkońcu wszystko musi mieć naj :polew:- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
wsumie chyba dla Ciebie to bez róznicy- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
własnie z takiego załozenia wychodziłem trafiło sie wszytsko nowe za dobre pieniądze wiec nie ma za bardzo co marudzic ja do tego auta nie przywiazuje za bardzo wagi Lupo to moje oczko- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie bede zrywał lakieru z nowych felg- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
oj tam nic nie ruszam to ma tylko wygloadać jakotako- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Podniecacie sie ta furą a Adaś nawet nie umie normalnych zdjęć zrobić- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie cena za nowe koła ATS promocja na motoricusie była opona jakas Acelera PHI identyczna jak conti 2 wszytsko nówki komplet cały wyszedł mnie nie cale 3200 zł wiec dla mnie git wiecej zostało zeby w lupka wpakowac te od R8 sie sprzedały- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no pojechały z b7 [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:53_________________________________________________koło jest 19 ATS Sirius 8x19 nie wazne ze nie za specjalne ale za cene 1544 zl nie było co wybrzydzać trafiła sie promocja to kupiłem opona 245/35/19- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
fajne minusy kolor i automat a tak to super- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
no ja moze w sobote jak wszytsko juz będzie- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ciekawe zdanie fuckkkkkkk tarcze od S4 i zacziski od A6 3.0 TDI 235 PSów pod tarcze 345mm- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Trezor założył tarcze od S4 do tego tarcze od S4 (345) i wszystko działa- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
jeszcze nie trzeba najpierw kupic- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
tak dokładnie wystarczyło jarzmo- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no koza straszna ja na szczęscie mam 1BE młody jakie masz tam opony ??- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
ja juz w domu- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
mazda jest pedzlem pomalowana róznice zobaczycie na żywo jest pomalowany super róznica w odcieniu jest nie dopuszczalna taki aparat jakie zdjęcie ja jestem zachwycony jak to wyglada w drzwiach sie można przeglądać bez polerki a co to bedzie dopiero po Łukasz szykuj sie na trochę pracy- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie nie odebrany wtorek na 9 ale juz pomalowany [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 09:05_________________________________________________Stało sie wczoraj odebrąłem lupka od lakiernika wygląda nieziemsko, za dwa tygodnie Mariusz kazał przyjechać na polerke paru śmiotków których nie chciał teraz ruszać Mówi niech postoi, poschnie dobrze mowi ze jakby cos wyszło to da sie to uratowac myśle ze za około 2 tygodnie auto będzie poskładane i bedzie smigać po warszawskich ulicach kable połozone juz trochę poskładany - [B6 AWX] RS4 diesel edition