Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. głosnik jeszcze nie jest przykrecony bo włąsnie nie wiem jak logo mam ustawić :polew: :polew: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 09:55_________________________________________________ W sumie 99 zl to nie jakies pieniadze wielkie zacznijmy od tego czy on działa :polew: był nowy w kartoniku moze działa ale tyle razy ile go rozkreciłem moze okazac sie ze bedzie to tylko atrapa
  2. szczerze to nie wiem po co ale była tam taka dziura i musiąłem cos wykombinowac wiec na aledrogo kupiłem monitor za 99 zł i wszpachlowałem go nie wiem czy go podłącze ale narazie będzie musiał zostac raczej bajer taki
  3. wam obu do tych RS4 i S4 jeszcze troche brakuje :decayed:
  4. cokolwiek robie a ty nawet kalkulatorem nie mozęsz zrobić
  5. no jak tylko ogarne dystanse do porszaków to wpadam sąsiad ma sie dziś zabrać za dorobienie szpilek [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 12:33_________________________________________________fura poskładana foty zrobie w weekend jak padac nie bedzie
  6. Piotrze, z Twoich ust to prawdziwy komplement Juz sie przyzwyczaiłem :naughty: :kox: :polew:
  7. pewnie wkońcu wszystko musi mieć naj :polew:
  8. wsumie chyba dla Ciebie to bez róznicy
  9. własnie z takiego załozenia wychodziłem trafiło sie wszytsko nowe za dobre pieniądze wiec nie ma za bardzo co marudzic ja do tego auta nie przywiazuje za bardzo wagi Lupo to moje oczko
  10. nie bede zrywał lakieru z nowych felg
  11. oj tam nic nie ruszam to ma tylko wygloadać jakotako
  12. Podniecacie sie ta furą a Adaś nawet nie umie normalnych zdjęć zrobić
  13. nie cena za nowe koła ATS promocja na motoricusie była opona jakas Acelera PHI identyczna jak conti 2 wszytsko nówki komplet cały wyszedł mnie nie cale 3200 zł wiec dla mnie git wiecej zostało zeby w lupka wpakowac te od R8 sie sprzedały
  14. no pojechały z b7 [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:53_________________________________________________koło jest 19 ATS Sirius 8x19 nie wazne ze nie za specjalne ale za cene 1544 zl nie było co wybrzydzać trafiła sie promocja to kupiłem opona 245/35/19
  15. fajne minusy kolor i automat a tak to super
  16. no ja moze w sobote jak wszytsko juz będzie
  17. ciekawe zdanie fuckkkkkkk tarcze od S4 i zacziski od A6 3.0 TDI 235 PSów pod tarcze 345mm
  18. Trezor założył tarcze od S4 do tego tarcze od S4 (345) i wszystko działa
  19. jeszcze nie trzeba najpierw kupic
  20. tak dokładnie wystarczyło jarzmo
  21. no koza straszna ja na szczęscie mam 1BE młody jakie masz tam opony ??
  22. ja juz w domu
  23. mazda jest pedzlem pomalowana róznice zobaczycie na żywo jest pomalowany super róznica w odcieniu jest nie dopuszczalna taki aparat jakie zdjęcie ja jestem zachwycony jak to wyglada w drzwiach sie można przeglądać bez polerki a co to bedzie dopiero po Łukasz szykuj sie na trochę pracy
  24. nie nie odebrany wtorek na 9 ale juz pomalowany [br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 09:05_________________________________________________Stało sie wczoraj odebrąłem lupka od lakiernika wygląda nieziemsko, za dwa tygodnie Mariusz kazał przyjechać na polerke paru śmiotków których nie chciał teraz ruszać Mówi niech postoi, poschnie dobrze mowi ze jakby cos wyszło to da sie to uratowac myśle ze za około 2 tygodnie auto będzie poskładane i bedzie smigać po warszawskich ulicach kable połozone juz trochę poskładany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.