Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. oby jedną :polew: :polew:
  2. no mi pierwszy MIRCO RC dostarczony przymiarka
  3. wejdz na forum i poczytaj MłodyA6 ma nick
  4. szkoda, że ułamany uchwyt ;( oj tam bierz nie gadaj
  5. Adamo zrobił co mial zrobić auto do garazu i tyle go będziemy widzieli mi sie osobiście biały nie widzi a co do mycia białego to ja dziękuję szkoda ze tyle wyrezane a auto wcale nie jedżdzi to chyba najabrdziej boli
  6. no te felgi fatalne musi być jakies pieknie 19
  7. ja myślałem ze A6 Klub to będa ludzie tacy jak tu ale po 4 postach juz mi sie tak nie wydawało jak załozyłem temat ze bym chciął Q załozyć to mi powiedzielei ze sie nie da bo buda nie jest przystosowana ja pisze ze w A4 klub załozyli to odpowiedz dostałem: w stylu: jak kogoś nie stac na A6 to kupuje A4 i dokłada zeby poczuć sie jak w lepszej furze to zwątpiłem ale i tak najwiecej spiec miał Młody
  8. no to trzeba im przyznac leszcze są straszne
  9. chyba na koty i wróble kótre są w garażu i ASO czasem bo fura awarynja w chooj
  10. daszek okleiłem 3M carbon zagłówki od Audi A4B7 i DLS T20 jedwab zamontowany
  11. no kurde Adaś ty robisz tą fure a na żadne zloty nie jezdzisz szkoda fury
  12. turla sie jakos :polew:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2011, 10:43_________________________________________________no i lupo wyglada tak Łukasz zrobil mi pare fotek https://picasaweb.google.com/lukaszekr/VWLupo2011?authkey=Gv1sRgCKjqj8T-vaXotgE#slideshow/5598787627935568258 zapraszam do galerii
  13. tez mam vinyl jest super łatwo sie nakłada
  14. Pasy OMP 4M Road zamówione będą dopiero za 3 tygodnie bo z włoch jadą Mocowania z karabińczykami do iFOXA sie wepne będzie kox pasy takie tylko ze czerwone
  15. Decyzja zapadła będą fotele Mirco RC-05
  16. :przebiegly: :przebiegly: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
  17. gdzie z tyłu są głosniki w A6 Młody wzmacniacz tez zmieniałeś ?? zdejmowałeś ochrone komponentu ??
  18. boberek odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Ja to nawet nic nie pisze wyglądaja KOX :kox: szkoda ze ja nie lubie BMW bo sam bym miał E30
  19. Malik powiem tak nie da sie ta tak zrobić auta zeby każdemu sie pododobało zreszta nie chce miec auta podobnego do mini morisa jakbym chciał mini to bym kupił mini to ma być zwykłe GTI seryjne ładne i błyszczące BBSy do GTI były zdecydowanie za wąskie dlatego są porsza Alvaro ładna sztuka wkładaj takie BBSy jak ja miałem w 16 calach i bedzie kox

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.