Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. po co tu zdjęcia robić to był ostatni mod w A6 teraz Lupo idzie w ruch
  2. no wyglada super u mnie wszytsko podpasowało tak myślałem obliczyłem itp dzieki wielki jeszcze raz
  3. no kox fajnie ze pasują moje tez juz zamontowane
  4. d*pa wołowa !!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. dobra dzwonie [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:47_________________________________________________no i koles mi mówi ze nic nie rozkreca i jak chce moge kupic całą klapę
  6. juz tak pisalem do kilku żaden nie odpisał
  7. ty mi lotke załatw a nie kombinujesz ze swoją
  8. Witam mam pytanie kto by znalazł chwile czasu i zaprojektował jakies logo rowerowe nie mamy jakiegos pojetego grafika ja sie na tym nie znam moze ktos ma chwile czasu Drużyna nazywa sie ROWER-MOT dodać mozna MTB TEAM albo coś chodzi zeby np zamiast literek O była zebatka albo cos podobnego jakis rower czy cos cos śmiesznego z jajem miesliśmy takie chciielibyśmy miec jakies fajne logo rzucające sie w oczy kolory zielony czerwony czarny biały szary proszę o pomoc
  9. 470 zł za kawałek folii mi całe lupo na czarny mat chcieli okleić za 1500 zł
  10. no to weź załatw bo ja chetnie wezme bo nie chce kupowac całej klapy bo na allegro znalażłem ale na chooj mi klapa
  11. kurde ja juz pół roku szukam i nie moge trafic jak zobaczysz gdzies czy cos dawaj znaka
  12. zabije Cie gdzie to znalazłeśśśś!!!!!!!!!!!
  13. siema mam do sprzedania pare gier z racji tego nie nadchodzi lato wiec grał raczej nie bede GRY XBOX360 RED DEAD REDEMPTION - 109 zł (prawie nówka) nie podeszła mi jakos CALL OF DUTY BLACK OPS - 149 zł raz przeszedłem i wsadziłem potem do pudełka NEED FOR SPEED HOT PURSUIT PL - 99 zł UNREAL TOURNAMENT 3 - 29 zł SNAJPER - 49 zł + koszta przesyłek 11 zł paczka priorytetowa
  14. nie wiem zobacyzmy narazie jade do Austri na GTI Treffen
  15. Lupo wczoraj zostało prawdopodobnie pomalowane w nocy stan na 15.03.2011 godzina 11 Auto w sobote do odbioru
  16. no nie sedan !!!!!!!! miron !!!!!!!!!!! :polew:
  17. nie no ten kolor granatowy jest dla mnie nie do przyjęcia :>
  18. http://www.youtube.com/watch?v=NKbZsgvO2Ec&feature=player_embedded#at=34 :polew:
  19. nie poszerzałem nić tylko ranty zaklepywałem znaczy Mariusz zaklepywał GTI ma fabrycznie szersze wiec nie ma potrzeby
  20. ja tam juz wszystko przeczytałem [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 19:42_________________________________________________Tak wyglada częsc Lupo W czwartek idzie w lakier w przyszłym tygodniu odbieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.