Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. nigdy Kolegi jakoś nie widujemy .... Ochota to nasze rewiry ( moje , Bajk-a i Buby ) ........... może jakiś mini spocik kiedyś :gwizdanie: Rafalex Ciebie się to też tyczy jak by co [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:27_________________________________________________ Gdzie , pisz szybko , pewnie przy zachodnim ja tez ja tez
  2. gratki makaron
  3. powiedzmy :polew: :polew:
  4. przecież Twoje tez opylałeś nie ? taka różnica w cenie była ?? ? malujesz te RS4 w grafit ??? w połowie :polew: :polew:
  5. pozdrawiam;) masz hidy 5000 czy 6000K? Ori bixenon 4300k D1S osram HIDy w moim starym audi niedopuszczalne
  6. 2.0 TDI http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/3.0l_V6_TDI_(BKS/BMK/BUN)
  7. dobre suczki
  8. no musisz troche poczytać nie da sie tego wytłumaczyc tak prosto są dwie procedury czyszczenia DPFa przymusowa czyli jak sie zapali kontrolka i taka bez kontrolkowa
  9. miałes mi gre pożyczyć i co ???
  10. w ząbkach sie umówiłes ?? to moze i ja podjade zobacze posmieje si etrochę
  11. a no to tak to jest w planach jak najbardziej
  12. michu było lupo kiedyś mastersa ja nie chce takiego ulepa tam wszytsko jest na trtrtytki za dużo zabawy spawania i dopasowywania to ma mi sprawiać frajde i wygladać a nie byc pospawane z 3 aut
  13. jak powiesz mi jak mam tam wsadzić 4x4 to ok to jak bedzie miało 1.8T to trakcji nie bedzie i tak juz nie ma wiec na co mi takie auto
  14. no tak juz to kilka razy mi powtarzałes
  15. no było i to strasznie Mariusz sie umęczył zeby to wszytsko usunąć ale teraz będzie git
  16. na dzień dzisiejszy lupo wyglada tak teraz będzie rozebrane na częsci i malowane
  17. http://gry.onet.pl/2249194,,Najbardziej_realistyczne_wyscigi_w_historii_gier,wiadomosc.html ciekawe
  18. boberek odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    super film :kox: :kox:
  19. kurde wdał bym sie w dyskusje ale rozsądek podpowieda mi ze lepiej nie :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.