Treść opublikowana przez boberek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no no teraz jeszcze AMI musze kupić i podłaczyc potem virusik i 19
-
[B6 AVF] Poziomowanie bixenonów, pomoc w analizie błedów
no tak tak jak najbardziej
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
cały czas oklejają
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
bo folia została zdjęta to i lakier ładny
-
[B6 AVF] Poziomowanie bixenonów, pomoc w analizie błedów
no to jak obnizałeś zawieszenie to zmienił sie zakres pracy wychodzi po za 3,5V pewnie i dlatego tak jest prawidłowy zakres pracy o ile pamietam jest 1,3V musisz popodginac blaszki żeby żeby zakres mieścił sie w widełkach -+3,5 V miąłem to samo ja tak miałem jak przechodziłem z 1BA na 1BE
-
[B6 AWX] Moje pierwsze cztery kółka ... na masce :) 170KM 350Nm - będzie więcej ?!
fatalny środek niebieski bo to z TAXI
-
[B6 AVF] Poziomowanie bixenonów, pomoc w analizie błedów
obniżałes auto ??
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
sprawdzalem moduł A6 nie pasuje do A4 nie da sie go zakodowwać
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no kolejny mod wzmacniacz JL Audio E1200 MONO do tego skrzynka JL Audio 10W0v4 mój zestaw jezdzi zemna juz w kolejnym aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale często go nie ma wiec ma małe szanse na to ze ktos obcy go trafi
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a mi mówiłeś nie kupuj AC1 teraz skończyłem AC2 i ACB i co teraz mam kupic AC1 tania jest nówka 49 zł w saturnie chyba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Specu albo Tomek muszą uważać
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
nic :polew:
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
PIXI teraz Q i będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja polecam BOSTE dlatego ze to jedyna firma kótra mi dobrze ustawiła wszytsko w LUPO i naprawde znają sie na robocie ja wiem ze kawał drogi ale ja bym wolał pojechac gdzies gdzie sie dobrze ktos na czymś zna jest jeszcze Biernacki na chłodnej ale w chooj drogo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzwoniłem już tam i za ustawienie geometrii + zbieżności chcą 100zł. Dowiadywałem się w norze to krzyknęli mi 195... Więc faktycznie norę trzeba sobie odpuścić Dzięki! polecam firma BOSTA w raszynie jesli chodzi o geometre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
super jestem za :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tampona wsadz sobie tam gdzie lubisz :kox: posta zgłosiłem bo prosiłem Cie tyle razy nie pisz mi po nazwisku nie uszanowałeś tego to co sie dziwisz. zejdz ze mnie ja zejde z Ciebie i nie wchodzmy sobie w droge i problem będzie z głowy chyba ze Cie na to nie stać !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszystko co napisałeś się zgadza a szacunek mam dla tych ludzi, którzy na niego zasługują a ty wiesz kiedy go straciłeś babska peplo tyle szkoda ze prawda Cie tak boli :kox: nie znasz umiaru i tyle każdy to wie i każdy kto Cie zna ma o Tobie zdanie takie jak każdy ty masz szacunek tylko dla siebie i zwojego EGO dla nikogo innego ale kiedys sie to na Tobie odbije i zostaniesz tak jak napisałem ze swoim WIMBLEDONEM EVO i swoim wielkim EGO wtedy zrozumiesz ze chyba coś k**wa robiłeś źle. :kox: na każdego przyjdzie pora to i na Ciebie trafi i tyle ode mnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiesz co mnie najbardziej boli BRAK SZACUNKU dla innych ludzi nic pozatym. to ze masz mózg 4 latka to nie jest twoja wina tylko matka natura miała pewnie w tym jakiś cel tylko k**wa jaki ale Ty na tych Twoich dogryzkach i braku szacunku dla innych kiedyś sie przejedziesz i zostaniesz sam ze swoim WIMBLEDONEM w garsci zastanów się czasem nad swoim podejsciem do innych, bo może warto kiedyś k**wa dorosnąć.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla ciebie Bober to ja się aż tak poświęcę :kox: spoko jak se tam chcesz masz to na codzień więc co to za poświęcenie :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś ty odsikam się wcześniej, a żebym nie zesrał się ze śmiechu to wsadzę sobie korek w d*pę spoko wiadomo jak lubisz zwieracze Ci nie trzymają ?? to do lekarza idz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To lej z plaskacza Jak ci oddam to zobaczymy jak się będziesz wtedy uwijał, tłuscioszku nie wiem czy zdążysz bo pewnie najpierw zsikasz sie w gacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
!
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.