Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no no teraz jeszcze AMI musze kupić i podłaczyc potem virusik i 19
  2. no to jak obnizałeś zawieszenie to zmienił sie zakres pracy wychodzi po za 3,5V pewnie i dlatego tak jest prawidłowy zakres pracy o ile pamietam jest 1,3V musisz popodginac blaszki żeby żeby zakres mieścił sie w widełkach -+3,5 V miąłem to samo ja tak miałem jak przechodziłem z 1BA na 1BE
  3. sprawdzalem moduł A6 nie pasuje do A4 nie da sie go zakodowwać
  4. no kolejny mod wzmacniacz JL Audio E1200 MONO do tego skrzynka JL Audio 10W0v4 mój zestaw jezdzi zemna juz w kolejnym aucie
  5. ale często go nie ma wiec ma małe szanse na to ze ktos obcy go trafi
  6. a mi mówiłeś nie kupuj AC1 teraz skończyłem AC2 i ACB i co teraz mam kupic AC1 tania jest nówka 49 zł w saturnie chyba
  7. Specu albo Tomek muszą uważać
  8. Ja polecam BOSTE dlatego ze to jedyna firma kótra mi dobrze ustawiła wszytsko w LUPO i naprawde znają sie na robocie ja wiem ze kawał drogi ale ja bym wolał pojechac gdzies gdzie sie dobrze ktos na czymś zna jest jeszcze Biernacki na chłodnej ale w chooj drogo
  9. Dzwoniłem już tam i za ustawienie geometrii + zbieżności chcą 100zł. Dowiadywałem się w norze to krzyknęli mi 195... Więc faktycznie norę trzeba sobie odpuścić Dzięki! polecam firma BOSTA w raszynie jesli chodzi o geometre
  10. super jestem za :kox:
  11. tampona wsadz sobie tam gdzie lubisz :kox: posta zgłosiłem bo prosiłem Cie tyle razy nie pisz mi po nazwisku nie uszanowałeś tego to co sie dziwisz. zejdz ze mnie ja zejde z Ciebie i nie wchodzmy sobie w droge i problem będzie z głowy chyba ze Cie na to nie stać !!!
  12. wszystko co napisałeś się zgadza a szacunek mam dla tych ludzi, którzy na niego zasługują a ty wiesz kiedy go straciłeś babska peplo tyle szkoda ze prawda Cie tak boli :kox: nie znasz umiaru i tyle każdy to wie i każdy kto Cie zna ma o Tobie zdanie takie jak każdy ty masz szacunek tylko dla siebie i zwojego EGO dla nikogo innego ale kiedys sie to na Tobie odbije i zostaniesz tak jak napisałem ze swoim WIMBLEDONEM EVO i swoim wielkim EGO wtedy zrozumiesz ze chyba coś k**wa robiłeś źle. :kox: na każdego przyjdzie pora to i na Ciebie trafi i tyle ode mnie
  13. wiesz co mnie najbardziej boli BRAK SZACUNKU dla innych ludzi nic pozatym. to ze masz mózg 4 latka to nie jest twoja wina tylko matka natura miała pewnie w tym jakiś cel tylko k**wa jaki ale Ty na tych Twoich dogryzkach i braku szacunku dla innych kiedyś sie przejedziesz i zostaniesz sam ze swoim WIMBLEDONEM w garsci zastanów się czasem nad swoim podejsciem do innych, bo może warto kiedyś k**wa dorosnąć.
  14. dla ciebie Bober to ja się aż tak poświęcę :kox: spoko jak se tam chcesz masz to na codzień więc co to za poświęcenie :polew:
  15. coś ty odsikam się wcześniej, a żebym nie zesrał się ze śmiechu to wsadzę sobie korek w d*pę spoko wiadomo jak lubisz zwieracze Ci nie trzymają ?? to do lekarza idz
  16. To lej z plaskacza Jak ci oddam to zobaczymy jak się będziesz wtedy uwijał, tłuscioszku nie wiem czy zdążysz bo pewnie najpierw zsikasz sie w gacie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.