Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. nie tego robił nie bede moim zdaniem bezsessowny mod
  2. trzeba ustawic jest 90stopni i przekrecic tak mi sie wydaje
  3. spoko :polew:
  4. oj jak ta prawda Cie boli siusiu majtku :polew:
  5. dodam to samo ale nie bede sie wypowiadał trafił swój na swego :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. no maja 10 led a nie 6 i maja brewke na górze ale az takich wydziwiaków robił nie bede jak bede robiił to normalne jak są po lifcie
  7. spoko swieczka sie znajdzie :polew:
  8. vaga mam a czy sie da nie wiem ja nic nie rozwaliłem nie jest to trudne więc damy rade
  9. mapa sciągnięta z chomika tą co jest na forum wszytsko zabanglało bez problemu nie wiem dokładnie co to jest za rok ale chyba 2010. wypaliłem to na pierwszej lepszej nagywarce w lapku progamem power ISO i wszystko zadziaałało mozę sciągnij i spróbuj co do menu pikus tez sie bałem ze cos nie tak zrobie ale tak jak było w instrukcji tak zrobiłem podniosłem do 5150 tez CD sciagnąłem potem BT co trwało około 50 min troche czasu nie wiem czemu bo najpierw kasuje potem instaluje wiec trwa to wa razy 5750 czy tam 5730 nie podnosiłem bo chcialem PL menu wypaliłem płyte PL wsadziłem do napędu zrobiłem tak jak kazali i zadziałało bez problemu oczywiście robie to tylko i wyłącznie na Twoja odpowiedzialność zgodnie z insrtukcją ledów nie dorezałem bo jakos mi sie nie spieszy ale pewnie dorezam z czasem
  10. no dziwni sa tam ludzie ale ważne ze jesteście Wy rezacze :polew: :polew:
  11. nie wiem jakies na S cos tam oni zachowują sie jak oderwani od pługa wsiadac i jechać i nic wiecej jest moze ze 3 szt takich co cokolwiek ogarniają reszta to stare wieśniaki które wiedzą jak kluczyk przekręcić jak żaden z nich nawet LEDów nie dorezał do A6 no ja tego nie rozumiem jeden moze dwóch zmieniło zderzak od s-line wstyd k**wa wstyd ja tam nie wchodze bo nie ma po co zaraz zaczne sie z nimi droczyć i mnie zbanują :polew:
  12. Pewnie aktualizacje też chesz MM2G mapa 50 zł aktualizacja 50 zł ale to troche trwa
  13. no skasowali mi wątek bo mam 2.0 TDI a mogłem miec 3.0 TDI to im tłumacze ze wybrąłem 2.0 z rozsądku i ze chce dołozyć Q to mi napisali ze sie nie da :polew: i ze nie da sie załozyć Q do budy FWD :polew: bo nie ma jak no i napisałem im ze małą macie wiedze i ze jesteście ograniczeni w rezaniu i mi temat skasowali :polew:
  14. no najbardziej mi chodzi o długośc wału i długość skrzyni w 2.0 TDI A4 Q no zobaczymy mam duzo czasu do następnej zimy jak mi sie bedzie chciało to to ogarne
  15. Fly a czym sie rózni skrzynia A4 i A6 2.0 TDI :polew: mocowania są identyczne !!! myslisz ze skrzynia z 3.0 TDI będzie pasowała do 2.0 TDI to szczerze wątpie jedyne rozwiązanie skrzynia JEE z A4 2.0 TDi Q Adaś narazie zrobie to co mam zrobić z Q może będe kombinował ale to w przyszłym roku
  16. Przeciez to sie przydaje 2x w roku bardziej z ciekawości czy sie da bo gratu to nie duży koszt i fajnie miec cos jedyny w polsce 2.0 TDI w Q w A6 no nasze warunki nie przydaje sie dość często ale moze fajnie by było to dołozyć no nic mam cały rok zeby to wyrezać ale na forum A6 twierdzą ze jestem idiota i skasowali mój temat dotyczacy Q w 2.0 TDI dla mnie największą zagadką jest długość wału czy jak kupie skrzynie od A4 Q 2.0 TDI i most tył od 3.0 TDI A6Q to czy wal będzie odpowiedniej długości bo miejsca jest tak w chooj w podwoziu
  17. młody zacznijmy od tego ze nie po nazwisku kupiłem zderzak od s-line przed liftem
  18. Q to sie pomyśli jak sie do A4 dało to tu tez sie da koła to mi sie jedne podobaja i to w 19 calach do tego oponka 245/35/19 i będzie kozak ale najpier S-liney przód tył i program
  19. ja Cie ale fura :kox: :kox:
  20. wezme wezme
  21. wracalem niedawno do domu, zahaczylem o parking przy sggw... ale juz sie nie da jezdzic, wszystko zmrozone, nie ma to jak swiezy puszek... mam nadzieje, ze do soboty popada, bo bedzie grany Wrobel na Bemowie każda wymówka jest dobra i znowu do końca zimy Fly będzie siedział w pracy mając 2.7 biT Q Bry panowie
  22. robimy zapraszam wszystkich tych, ktorzy twierdza, ze Q przydaje sie tylko 2 dni w roku walisz w latarnie czy w poźka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.