Treść opublikowana przez boberek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie tego robił nie bede moim zdaniem bezsessowny mod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba ustawic jest 90stopni i przekrecic tak mi sie wydaje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj jak ta prawda Cie boli siusiu majtku :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dodam to samo ale nie bede sie wypowiadał trafił swój na swego :polew: :polew: :polew: :polew:- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no maja 10 led a nie 6 i maja brewke na górze ale az takich wydziwiaków robił nie bede jak bede robiił to normalne jak są po lifcie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko swieczka sie znajdzie :polew:- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
vaga mam a czy sie da nie wiem ja nic nie rozwaliłem nie jest to trudne więc damy rade- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
mapa sciągnięta z chomika tą co jest na forum wszytsko zabanglało bez problemu nie wiem dokładnie co to jest za rok ale chyba 2010. wypaliłem to na pierwszej lepszej nagywarce w lapku progamem power ISO i wszystko zadziaałało mozę sciągnij i spróbuj co do menu pikus tez sie bałem ze cos nie tak zrobie ale tak jak było w instrukcji tak zrobiłem podniosłem do 5150 tez CD sciagnąłem potem BT co trwało około 50 min troche czasu nie wiem czemu bo najpierw kasuje potem instaluje wiec trwa to wa razy 5750 czy tam 5730 nie podnosiłem bo chcialem PL menu wypaliłem płyte PL wsadziłem do napędu zrobiłem tak jak kazali i zadziałało bez problemu oczywiście robie to tylko i wyłącznie na Twoja odpowiedzialność zgodnie z insrtukcją ledów nie dorezałem bo jakos mi sie nie spieszy ale pewnie dorezam z czasem- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no dziwni sa tam ludzie ale ważne ze jesteście Wy rezacze :polew: :polew:- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
nie wiem jakies na S cos tam oni zachowują sie jak oderwani od pługa wsiadac i jechać i nic wiecej jest moze ze 3 szt takich co cokolwiek ogarniają reszta to stare wieśniaki które wiedzą jak kluczyk przekręcić jak żaden z nich nawet LEDów nie dorezał do A6 no ja tego nie rozumiem jeden moze dwóch zmieniło zderzak od s-line wstyd k**wa wstyd ja tam nie wchodze bo nie ma po co zaraz zaczne sie z nimi droczyć i mnie zbanują :polew:- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Pewnie aktualizacje też chesz MM2G mapa 50 zł aktualizacja 50 zł ale to troche trwa- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no skasowali mi wątek bo mam 2.0 TDI a mogłem miec 3.0 TDI to im tłumacze ze wybrąłem 2.0 z rozsądku i ze chce dołozyć Q to mi napisali ze sie nie da :polew: i ze nie da sie załozyć Q do budy FWD :polew: bo nie ma jak no i napisałem im ze małą macie wiedze i ze jesteście ograniczeni w rezaniu i mi temat skasowali :polew:- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no najbardziej mi chodzi o długośc wału i długość skrzyni w 2.0 TDI A4 Q no zobaczymy mam duzo czasu do następnej zimy jak mi sie bedzie chciało to to ogarne- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Fly a czym sie rózni skrzynia A4 i A6 2.0 TDI :polew: mocowania są identyczne !!! myslisz ze skrzynia z 3.0 TDI będzie pasowała do 2.0 TDI to szczerze wątpie jedyne rozwiązanie skrzynia JEE z A4 2.0 TDi Q Adaś narazie zrobie to co mam zrobić z Q może będe kombinował ale to w przyszłym roku- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Przeciez to sie przydaje 2x w roku bardziej z ciekawości czy sie da bo gratu to nie duży koszt i fajnie miec cos jedyny w polsce 2.0 TDI w Q w A6 no nasze warunki nie przydaje sie dość często ale moze fajnie by było to dołozyć no nic mam cały rok zeby to wyrezać ale na forum A6 twierdzą ze jestem idiota i skasowali mój temat dotyczacy Q w 2.0 TDI dla mnie największą zagadką jest długość wału czy jak kupie skrzynie od A4 Q 2.0 TDI i most tył od 3.0 TDI A6Q to czy wal będzie odpowiedniej długości bo miejsca jest tak w chooj w podwoziu- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
młody zacznijmy od tego ze nie po nazwisku kupiłem zderzak od s-line przed liftem- [A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Q to sie pomyśli jak sie do A4 dało to tu tez sie da koła to mi sie jedne podobaja i to w 19 calach do tego oponka 245/35/19 i będzie kozak ale najpier S-liney przód tył i program- [B6 AVF] Kokosowa A4 B6 1,9 TDI QUATTRO
ja Cie ale fura :kox: :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wezme wezme- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wracalem niedawno do domu, zahaczylem o parking przy sggw... ale juz sie nie da jezdzic, wszystko zmrozone, nie ma to jak swiezy puszek... mam nadzieje, ze do soboty popada, bo bedzie grany Wrobel na Bemowie każda wymówka jest dobra i znowu do końca zimy Fly będzie siedział w pracy mając 2.7 biT Q Bry panowie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
robimy zapraszam wszystkich tych, ktorzy twierdza, ze Q przydaje sie tylko 2 dni w roku walisz w latarnie czy w poźka - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.