Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. osz k**wa :polew: :polew: :polew:
  2. widziałem w niedziele na HBO jedziemy na te dyskotekę Krzyńka ? :kox: tak tak umawiaj sie z chłopakami poczekaja na ciebie do niedzieli i pojadą sami :polew:
  3. radze sobie dobrze jesli chodzi o ośkę Fly ty nie mów ze Ci sie nudzi bo znowu 3 razy na plac wyjedziesz co do mojego A6 hmm biere sie w weekend robie oleje itp rozrząd jade na hamownie do rogala zobaczyć ile to ma i może odrazu zawirusuje tego DPFa i glinka i jakis mały wosk bo zniego woda nie spływa on nigdy wosku nie widział
  4. tłumacz sobie jak chcesz chciałem mam i jestem zadowolony ile ta zima u nas trwa bez przesady
  5. Ale ja nie rozumiem po co tak piszecie wy tym nie jezdzicie
  6. ja sie zastanawiam czym kieruje sie producent wkladając do tak ciężkiego auta tak kiblowaty silnik , tam gama powinna sie zaczynać od 2.7 Poziek wiesz dlaczego bo jak patrze na ciebie ze kupujesz rozpadjąca sie safrane po to żeby EVO stało i pachniało to wolalme 2.0 TDI
  7. nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7 nie chciał automatu i sedana sedanów to na pęczki chciał czarny miał być s-line i manual jestes głupi jak but, żeby kupować FWD może i tak moze i nie [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 13:45_________________________________________________ szukaj na forum
  8. nie biedny tylko ja nie chciał 3.0 ani 2.7 nie chciał automatu i sedana sedanów to na pęczki chciał czarny miał być s-line i manual
  9. a co był Moderatorem i zdegradowali? Norbi mordo ty moja kochana
  10. auto sprzedane można zamknąć mam nadzieje ze nowy właściciel będzie kontynuował temat :polew:
  11. no ja mam zamiar kupic auto z takim silnikiem i z tego co w historii w ASO mi powiedizli jest po naprawie tego badziewia mowa o silniku BRE napisane jest w historii ze sprawdzone cisnienie oleju oraz demontaz miski olejowej wiec pewnie to zostało zrobione ale to auto z DE wiec latało na LL
  12. boberek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no chyba ze wczesniej jeb...niesz szostke w totka,w niedziele z cala rodzina ide do najblizszej parafii sie o to pomodlic nie martw sie zrzuce sie z toba na zbiornik paliwa
  13. http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-duza-navi-felgi-od-r8-polecam-i1285011906.html to to samo auto ??
  14. http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=13422181 w tej chwili nie ma tych naklejek
  15. no ja to juz sie doczekac nie moge
  16. boberek odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    masakra widziąłem wykres widziąłem fure naprawde chłopaki sie postarali
  17. allegro pan nazywa sie corss nysa
  18. 1.4 D [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 14:30_________________________________________________ Temp: 27,6 :decayed: no zamkneli sie albo nachuchali na czujnik
  19. chyba i ja zaraz tam podjede zobacze jak korby lecą
  20. dobra przeszedłem Medal of Honor kampanie dla jednego gracza gra super ale za krótka zdecydowanie
  21. no pewnie nawt w sklepach gry sa tanie LBP kupiłem za 49 zł
  22. no ja mam to samo nic z tym nie zrobisz niestety
  23. Ale że co niby przez przypadek postawi Ci klocka na szkła ????? :shocked: to nic dla Poźka on tak lubi
  24. jaki masz model jak masz 3004 i soft wiecej jak 5,50 to zapomnij
  25. bahahahaaaaaaaa :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.