Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. ty no własnie ??? czemu odrazu tego nie zrobiłes ??
  2. spoko za grosze kupiłem skanuje planety bahahahhahahaaaaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:46_________________________________________________Alan Wake juz sprzedany
  3. z pewnością ci sie to nie uda
  4. kolejny festyn na desce kurde czy wy tego jakos zabudowac nie możecie ?? [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:27_________________________________________________ no takich pierdół to jeszcze troche pewnie będzie połowa rzeczy tak będzie dziąłac i nie działać
  5. ja tam czekam na Assassina i CoD teraz męcze MASS EFECT II Alan Wake juz skończony (fajny ale za krótki zdecydowanie)
  6. jeszcze te lusterka musze koniecznie przemalować na czerwono
  7. Lupo wczoraj zajęło 1 miejsce na najładniejsze auto zlotu w Milanówku tu kilka fotek pucharek
  8. wiec wracasz do mody z 2006-08 roku jesli tak uważasz do ok ale kół napewno nie pomaluje a z lusterkami to mam jeszcze jeden pomysł
  9. był taki fajny amerykanski :polew: :polew:
  10. nie nie nie będzie polerka a lustra wracaja w kolor czerwony
  11. porsche nie robi sie na biało !!!!!!!!!!!!!!!!
  12. tak C2 8x16 i 9x16
  13. super fota dzięki ale jeszcze te muchy mogli zdjąć z rejestracji
  14. badam teren A4 bo coś tam planuje w tym kierunku [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:16_________________________________________________ to ja bym dał sliki badaj badaj czas wymienić to Vento bo juz przestarzałe troche
  15. ale ten samochód bedzie mial 300 koni gdzie tu bedzie trakcja nie wprowadzaj tu trendów z cultstyle bo ci sie to nie uda
  16. czizes i ciebie tu przywiało chyba z nudów sie zarejestrowałeś bo na innych nie ma juz co czytać
  17. co z moja zaliczką ?? da sie ja jakaś odzyskać ??
  18. dla mnie miazga na Evencie widziałem piekana fura
  19. olałem sprawe i nie kupiłem skóry
  20. ja mam w LUPO świece z porsche 911 RS2 Lupo idzie jak burza :polew: :polew: :polew:
  21. No ja sie chciałem dowiedziec co ze zwrotem zaliczki ?? nie uda mi sie przyjechac z powodów zawodowych co sie stanie z zaliczka jesli nie zostanie mi zwróciona ??
  22. widzaałem Przemek sprzedaje szkoda ze 4x108
  23. taki mały detal tweeter zrobiony, wyszedł w miare ale nie tak jak bym chciał Takie małe conieco Przewody hamulcowe Goodridge Zestaw czyszczący do K&N oraz przewód podcisnieniowy SAMCO
  24. 450 ? stajesz sie juz irytujący

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.