Treść opublikowana przez boberek
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ty no własnie ??? czemu odrazu tego nie zrobiłes ??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
spoko za grosze kupiłem skanuje planety bahahahhahahaaaaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:46_________________________________________________Alan Wake juz sprzedany
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
z pewnością ci sie to nie uda
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
kolejny festyn na desce kurde czy wy tego jakos zabudowac nie możecie ?? [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:27_________________________________________________ no takich pierdół to jeszcze troche pewnie będzie połowa rzeczy tak będzie dziąłac i nie działać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tam czekam na Assassina i CoD teraz męcze MASS EFECT II Alan Wake juz skończony (fajny ale za krótki zdecydowanie)
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jeszcze te lusterka musze koniecznie przemalować na czerwono
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Lupo wczoraj zajęło 1 miejsce na najładniejsze auto zlotu w Milanówku tu kilka fotek pucharek
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
wiec wracasz do mody z 2006-08 roku jesli tak uważasz do ok ale kół napewno nie pomaluje a z lusterkami to mam jeszcze jeden pomysł
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
był taki fajny amerykanski :polew: :polew:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie nie nie będzie polerka a lustra wracaja w kolor czerwony
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
porsche nie robi sie na biało !!!!!!!!!!!!!!!!
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
tak C2 8x16 i 9x16
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
super fota dzięki ale jeszcze te muchy mogli zdjąć z rejestracji
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
badam teren A4 bo coś tam planuje w tym kierunku [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:16_________________________________________________ to ja bym dał sliki badaj badaj czas wymienić to Vento bo juz przestarzałe troche
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ale ten samochód bedzie mial 300 koni gdzie tu bedzie trakcja nie wprowadzaj tu trendów z cultstyle bo ci sie to nie uda
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
czizes i ciebie tu przywiało chyba z nudów sie zarejestrowałeś bo na innych nie ma juz co czytać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ta
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
co z moja zaliczką ?? da sie ja jakaś odzyskać ??
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
dla mnie miazga na Evencie widziałem piekana fura
-
[ALL] Renowacja skóry (zobaczcie czy to sie da zrobić)
olałem sprawe i nie kupiłem skóry
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja mam w LUPO świece z porsche 911 RS2 Lupo idzie jak burza :polew: :polew: :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
No ja sie chciałem dowiedziec co ze zwrotem zaliczki ?? nie uda mi sie przyjechac z powodów zawodowych co sie stanie z zaliczka jesli nie zostanie mi zwróciona ??
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
widzaałem Przemek sprzedaje szkoda ze 4x108
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
taki mały detal tweeter zrobiony, wyszedł w miare ale nie tak jak bym chciał Takie małe conieco Przewody hamulcowe Goodridge Zestaw czyszczący do K&N oraz przewód podcisnieniowy SAMCO
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
450 ? stajesz sie juz irytujący