Treść opublikowana przez boberek
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
oj tam oj tam czepiasz sie dziś ustawiłem zbierznośc i kąty auto odrazu lepiej sie prowadzi BBSy zakłądam w sobote
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Biała fela leży w garażu co do wysokości to wyrównam ale tył do przodu bahahaha a pod krawęzniki nie bede podjeżdzał
-
Mustang Bullitt
Oniak piekne masz te fury zazdraszaczam :kox:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Takie telefonowe foty auto z ustawionym gwintem zderzak przód na paczeke czarnych Malboro od ziemi niżej nie kłade bo sie nie da juz jezdzić Tył nie wyregulowany
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no co do wydechu to jedna końcówka odpadła dlatego tak wyglada ale wydech juz leży i czeka na zmiane wiec spoko spoko
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
oj tam raptem dwa razy :polew: :polew:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
take złudzenie wszystko jest OK kurde poskładałem Go foty wrzuce jutro [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 19:24_________________________________________________No wstepnie poskładany Gwint założony ale nie wyregulowany A tu środek
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
980 kg[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 12:51_________________________________________________ w 90% tylna klapa nie była malowana
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
http://www.allegro.pl/item994947252_oryginalne_nowe_dekielki_bbs_56mm_do_volkswagena.html zagadaj z kolesiem napewno ma wiecej [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 11:45_________________________________________________no dobra odebrałem dziś GTI A tak wygląda dziś odrazu po odebraniu juz zacząłem składać zreszta wróciłem właśnie do domu jutro ciąg dalszy fotek pozdrawiam
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
56 mm na allegro
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jeszcze do felg leca do mnie takie małe gadżety
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
czekaj Ty czekaj Ty niepełnosprytny Ty
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Też fakt przekaże Sławianowi z pozdrowieniami
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Wiesz ze masz mozliwość w Pomiechówku
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie nie takiej maniany bym nie odwalił [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 07:19_________________________________________________ Nie mam czasu, a przede wszystkim miejsca nawet na zrobienie swojego k**wa nie grzesz
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
śruby kupa bo są z nierdzewki nic sie na nich nie trzyma
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
tak jak pisałem wczesniej 195/40/16 toyo T1R
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Possible Symptoms Cruise Control not working. Possible Causes Wiring defective. Possible Solutions Check wiring. Special Notes If cruise control was retrofitted, check if the necessary wire between J527 (Steering Wheel Electronics) and Engine Control Module was installed too! This applies for the following models: Audi A3/S3 (8P) 2004+ Seat Altea (5P) 2004+ Seat Leon (1P) 2006+ Seat Toledo (5P) 2005+ Skoda Octavia II (1Z) 2005+ VW Caddy (2K) 2004+ VW Eos (1F) 2006+ VW Golf/Jetta/Bora V (1K/5M) 2004+ VW Touran (1T) 2003+ co do tempomatu niedziałającego to ma też jeden z kolegów z B7 ma tempomat wszytsko widzi VAG czujniki OK a tempo nie działa nie mam pojecia co to jest- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Nie. :polew: on tylko maca fury- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
szkoda że nie do mojego za daleko mieszkasz- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no ja myśle ze przyłozysz do niego łapki- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Kilka fotek z blacharni a to kółka znaczy częśc kółek a to zawiasik przód na tył jeszcze czekam a to tłumiczek- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Juz prawie wszystko skompletowałem Gwint jest Koła są Opony są Audio prawie kompletne tylko samochodu brak :polew:- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Cabrio wylądowało w warszawie [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 09:38_________________________________________________Wzmacniacz kupiony do mojego RF-a za całem 225 zł z przesyłką koleś chyba nie wiedział co sprzedaje - Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)