Treść opublikowana przez boberek
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jak można skrzywdzić tak uato [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:59_________________________________________________ Idź, bo Cię łupnę no żartujemy umyty pachnący świecący i wstawiony do garażu
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
byłem tak od 11 auto małe i widać nie było szczerze jak na zlot to delikatna kaszana ale to tylko majówka kilka fajnych aut masa wieśniaków i aut zepsutych tjuningjem lepiej niż w zeszłym roku bo nie padało
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Łukasz czysty był i jest włąsnie wróciłem z garażu czyściełem te ptasie kupy szpachelką nie chciały zejść musisz cos z tym zrobić bo ryski zostały dziś lupo na obwodnicy Garwolina poleciało budzikowe 215 km/h musiąłem hamować na GPSie niedosyt 198 km/h [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:50_________________________________________________ nie nie aluminum nie rdzewieje [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 22:53_________________________________________________PS. Hamulce miazga tył sie podnosi jak hamuje
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
mokra szmatka wystarczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek coś dla Ciebie Adamo tez mozesz sie przypatrzeć
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
spoko spoko zapinam pasy
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no ludzie mówią ze pekają czy cos tam jak nie zobacze to nie bede sie przejmował Zimmerman tez miał pękać i mi w audi jakos jezdzi bardziej mnie zastanawia róznica w hamowaniu 256 a 280 bo hamulce i tak były żyleta to teraz będzie masakra [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:11_________________________________________________Taki zestawik przyszedł Przód Mikoda GT 280 mm + Ferodo Premium Tył Mikoda GT 232 mm + Ferodo Premium a tu porównanie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
powiem ci w sobote sam jestem ciekawy
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no to zamontowałem hamulce Mikoda GT 280 mm z Golfa G60 wymieniłem tylko jarzma i efekt miazga z tyłu tez jest mokoda GT ale taka jak seryjnie była montowana czyli 232 mm więcej fotek jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w promendzie spotują się gieje i pół gieje z gpsami na palcach :naughty: geje to jeżdzą Daewoo 2.0 T
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
takie mam przeczucie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja to cienko widzę tą przekładke ale trzymam kciuki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Fly ty chory jesteś najlepsza gara w jaką grałem odrazu po ACII
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
nie nie zartowałem naklejki sa i w najbliższym czasie zostają i możecie se pisac i pisać nie rusza mnie to
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no jeden buba ma racje bahahahahaha :polew: :polew:
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no wkońcu cos co sie nie podoba ale naklejki zostają jako taki kontrast żebyście nie mówili ze wszytsko jest och ach bahahahahaaaaaaaaaaa
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
wiedziałem ze z tymi tak bedzie ale mi sie podobają
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
dziś przyszło pare naklejek i jedna felga na zapas jeszcze nie wiem co z nią zrobie ale mam
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no mysle cały czas nad tą szachownicą
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no tak wyszło ale juz jest naprawione [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 10:33_________________________________________________No to skończyłem bagażnik jeszcze jakaś mała kosmetyka i będzie git ale w 90% koniec jak widzieliście wcześniej miałem 2 skrzynki po to aby nie wydawać kasy na jedną podwójną zrobiłem cos takiego ładnie dociąłem MDF Najgorzej było z dziurami ale jakoś sie udało Tu maskownica Polk Audio nic innego sensownego sie nie znalazło pomaluje je na biało pewnie albo na czerwono albo pół na pół albo cos jeszcze wymysle Tu juz obite materiałem A tu ze znaczkiem WCC który udało sie odkleic ze wzmacniacza
-
[ALL] plamy po umyciu samochodu
łożesz mać czizes szok i 13 przeraŻeŃ :polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://www.tvn24.pl/0,1660734,0,1,gracze-dostana--czego-chcieli,wiadomosc.html
-
PROSZĘ O POMOC
ode mnie tez poszło trzym sie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
mój dobry lakiernik robił mi tyle aut i wszystkie były igła ale tego to zmasakrował strasznie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
hokus pokus