Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. Ja tam jak zwykle bede no nie w to nie uwierze :polew: :polew:
  2. Przestań się nabijać, bo dostaniesz kropka - to, że pokonuje tylko drogę z garażu do pracy (czyli jakieś 150m) to nie znaczy, że nie udało mu się tego sprawdzić Ostatnio jak pękła trytytka to musiał wzywać lawetę żeby mu 50m dalej do garażu przewieźli, bo nie można go pchać - tyle szpachli na aucie, że nie wolno się nawet opierać, a do dopiero pchać :kox: osz k**wa !!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:
  3. masz konkurenta widziany na starym mieście wczoraj
  4. no widzisz ja jestem innego zdania ja nie lubie firmy SRAM i wszystko co jest z nią związane
  5. Jak ktos napisał wyżej Scott Scale jest to wyścigówka to fakt ale ze Scotta można poszukać Reflexa www.scott.pl jest troche bardziej przejażdzkowy co do decathlonów hmm i firmy sram hmm ja mam mieszane uczucia nie kupił bym rowerku za 4 tys w decathlonie jesli chodzi o treki oczywiście jak najbardziej jesli zjajdziesz fakiegoś fajnego daj znac zapytam o cene mojego sponsora Ja bym sie skłaniał w strone CUBE albo RADONA albo składał sam
  6. Radon tez super wsumie to samo co Cube jak kolega pisze najlepiej szukać okazji przecen itp bo naprawde można trafic fajna fure za dobre pieniądze na scotta po sezonowego monza dostać nawet 20% jak sie dobrze pogada
  7. do 3,5 tyś można kupic dobry rower jakbyś sie zdecydował żeby złozyc rower i przeznaczyć te 3,5 tyś moge sie tego podjąć jak chcesz tylko najważniejsza będzie rama jaką byś chciął i nie droższa jak 700 zł mysle ze udało by mi sie złozyć cos na pełnym no moze prawie pełnym XT z domieszką SLXa ale nie wiem czy mi sie chce w to bawić ale jakbyś sie uparł jak chcesz moge Ci przedstawić jakis kosztorys bo wsumie to hobby moje mam troche zniżek na shimano ale lepiej chya kupic cały rower a najlepiej kupic z zeszłego roku ja yrwałem swój carbon za 6800 z przeceny 8400 zostawiłem tylko rame i amortyzator a reszte wymieniełem i sprzedąłem
  8. http://scott.pl/product.php?id_cat=231&id_prod=1276 Scott Scale osprzet ciut lepszy no i SCOTT http://www.allegro.pl/item911931822_cube_ltd_pro_black_anodized_2010_opole.html CUBE http://www.allegro.pl/item907182137_najnowszy_cube_ltd_team_black_2009_3619.html CUBE jak dla mnie kox http://www.allegro.pl/item915738932_cube_ltd_cc_2009_najnowszy_model_18_cali_okazja.html CUBE za***isty osprzet dla mnie wygrywa ma wszystko co można chcec tylko że uzywka niestety to są moje propozycje
  9. hmm zależy kto oczekuje czego od roweru ja mam np rower składany cena jego wyszła oj bagatela około 16 do 20 tyś ale ja to lubie i wiem czego oczekuje od roweru dlatego taki mam jesli ktos potrzebuje roweru do jazdy rekreacyjnej to wystarczy wydać max 3 tyś i jest sprzet na lata a to moje wozidło i do tego sam plastik znaczy włukno waga około 9 kg ja na tym rowerze jeżdze maratony ale wiekszośc tgo roweru to tylko moje widzi misie
  10. no to tak + dobry amor + dobra tylna przerzutka ale mogłaby być lepsza typu XT + hydraulika hamulcy fajnie ze jest bo to najniższy model shimano reszta ujdzie w tłoku zalezy do czego Ci ten rower i ile masz pieniędzy napisz cos wiecej kwocie jaka dysponujesz i do czego będzie Ci on potrzebny ile ważysz, jaki teren to moze coś Ci wiecej napisze
  11. a co chcesz zrobić ja jestem Ci to wstanie zamontować tylko napisz co chcesz [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 11:29_________________________________________________ jak można zdobyć nową mape
  12. joł biczysy :polew:
  13. No wyniki juz są http://www.blogroku.pl/kategoria.html?catId=45 Bartek zajął 6 miejsce i zakwalwfikował sie do kolejnego etapu Szczerze Wam dziekuje za głosy Odezwe sie jeszcze jak będzie kolejny etap Naprawde wielkie dzieki
  14. Panowie i Panie mam prośbe jesli komus nie szkoda SMSa prosze o wysłanie będe wdzięczny Kolega walczy o miejsce na najlepszy BLOG a chłopak ma maprawde talent zreszta prosze zobaczyć http://www.blog.sobanek.com/ Robi piekne zdjęcia pieknie opisuje miejsca w kórych był... "Pierwsze 10 witryn przejdzie do kolejnego, trzeciego etapu. I chciałem bardzo Was prosić o wysłanie SMSa o treści F00238 na numer 7144 (1,22 zł), gdyż oscylując wokół dziesiątej pozycji, każdy głos jest na wagę złota" Z góry Dziekuje za pomoc !!! Nie kosztuje to dużo ale może spełnić sie jedno z marzeń mojego kolegi a uważam ze na to zasługuje
  15. joł biczysy pospolite
  16. Panowie mam prośbe jesli komus nie szkoda SMSa prosze o wysłanie będe wdzięczny Kolega walczy o miejsce na najlepszy BLOG a chłopak ma maprawde talent zreszta prosze zobaczyć http://www.blog.sobanek.com/ Robi piekne zdjęcia pieknie opisuje miejsca w kórych był... "Pierwsze 10 witryn przejdzie do kolejnego, trzeciego etapu. I chciałem bardzo Was prosić o wysłanie SMSa o treści F00238 na numer 7144 (1,22 zł), gdyż oscylując wokół dziesiątej pozycji, każdy głos jest na wagę złota"
  17. no poduszke wymieniłem i nadal trzęsie wiec to nie od tego :polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 08:01_________________________________________________teraz czekam na ta z czujnikiem znalałem w idealnym stanie w ASO ponad 450 zł
  18. joł bicze
  19. no a co ja robie :D :polew: :polew: po drodze zabijam wszytsko co sie rusza i zbieram skarby :evil: jeszzce 2 pieczęcie do zebrania mam a to nie jest proste :polew: :polew:
  20. nie nie tylko XBOX
  21. OK zapamietane ale AC1 + Farcry 2 = 199 zł dlatego pytam ale OK kończe AC2 i zaczynam DARKSIDERS bede miał AC2 do sprzedania pewnie wciągu 3 Dni bo chce jeszcze troche pobiegać za piórkami
  22. gdzie i o której
  23. Kupiłem dziś gierke DARKSIDERS powiem ze bardzo dynamiczna dawno nie grąłem w cos takiego do sprzedania mam Jerycho - 40 zł Timeshift - 50 zł FEAR 2 - 50 zł Gears of War 2 - 90 zł NFS Shift - 90 zł [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 15:03_________________________________________________Powiedzcie mi czy warto kupic AC1 jak juz przesżło sie AC2 czy darować sobie ?? a i kto mi powie coś o grze FARCRY 2 ??? bo jest prompcja w Sautnie AC 1 i FARCRY 2 za 199 zł w jednaj paczce
  24. ktoś gdzieś sie bedzie dzis slisgał ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.