Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. dobra troche sie nauczyłem a po 4 samochodach które miąłem jestem wstanie opanowac tylko RS4 jedyny nie wariuje po drodze ale shift-a nie zaliczam do łatwych undercover był szybszy w shifcie samochody skrecają za wolno :kox:
  2. Adas ja mam VIM Hacka i mi działa wszystko a co do tego kodowania to nie mam pojęcia
  3. http://zyciegwiazd.onet.pl/137783,0,sesja-zdjeciowa-seksownej-alessandry-ambrosio,fotonews_detail.html :kox:
  4. no FM3 jest kozak zakupie sobie po wypłacie
  5. ja tam cały czas oberki kręce dobra ide grać
  6. Kurde w NFS Shifta gram i padem nie da sie driftować masakra
  7. joł bjaczysy
  8. Skończyłem Cod MW2 znaczy skończyłem kampanie (mam 51,7%) Biore sie za SHIFTA i TIME SHIFT Kupiłem sobie Gears of War 2 za 49 zł w empiku bo pierwszą płyte rozwaliłem i bede tez młucił na kolejnych poziomach
  9. ciekawe jak on gra ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czy czasem podczas grania nie nagina na rowerze stacjonarnym :gwizdanie: nie mam szacjonarnego roweru
  10. :polew:
  11. tak ja tez skończyłem FEAR2 i masz racje koniec jest do d*py Zacząłem MW2 PS moskal Shift doszedł dzieki
  12. Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2
  13. http://moto.onet.pl/1585563,1,silnik-v10-dla-kazdego,artykul.html?node=23 zobacz jak działą
  14. a hambunger :polew: :polew:
  15. w każdym Fiacie 126p takie są musisz troche przyrezac
  16. Jeden dzień z życia Polaka*: Kiedy słońce stoi już wysoko nad horyzontem, mieszkający gdzieś w Polsce Kowalski obudzony sygnałem z koreańskiego, kupionego od Rosjan budzika, zapala kupionego na tym samym bazarku u ukraińskiego handlarza bezakcyzowego, przemyconego z Białorusi papierosa, włącza japońskie radio, z którego non-stop lecą angielskie piosenki, zakłada tureckie dżinsy, wietnamskipodkoszulek i chińskie adidasy, po czym z włoskiej lodówki wyciąga belgijski ser i greckie pomidory. Siada przed tajwańskim komputerem i przy pomocy karty kredytowej wystawionej przez amerykański bank kupuje coś on-line w internetowym sklepie w Irlandii. Kiedy coś przekąsi, wsiada do czeskiego samochodu żeby po zatankowaniu też bezakcyzowej, rosyjskiej albo białoruskiej benzyny, pojechać do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu zapasów o hiszpańskie owoce, francuskie albo chilijskie wino, czeskie, niemieckie albo duńskie piwo wraca do domu, siada na holenderskiej kanapie, pogada parę minut przez fińską komórkę i... rozpoczyna szukać pracy,studiując ogłoszenia w polskiej gazecie, w której większościowy kapitał mają Niemcy. Kiedy stwierdza, że znowu nie ma godnych uwagi ofert, długo zastanawia się: DLACZEGO,K.... MAĆ W POLSCE NIE MA PRACY!!!
  17. murkoszczyjki :polew:
  18. o kurde KOX :kox: :kox: :kox: masakra
  19. i co odjechałeś czy wybuchło S4
  20. tak zawsze mówiłeś :polew: :polew: :kox:
  21. kurde piekny !!!!!!!!!
  22. kurde to ja jakis zacofany jestem
  23. a to juz w kinach ??? to juz szukam na P2P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.