Treść opublikowana przez boberek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
dobra troche sie nauczyłem a po 4 samochodach które miąłem jestem wstanie opanowac tylko RS4 jedyny nie wariuje po drodze ale shift-a nie zaliczam do łatwych undercover był szybszy w shifcie samochody skrecają za wolno :kox:
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Adas ja mam VIM Hacka i mi działa wszystko a co do tego kodowania to nie mam pojęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://zyciegwiazd.onet.pl/137783,0,sesja-zdjeciowa-seksownej-alessandry-ambrosio,fotonews_detail.html :kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no FM3 jest kozak zakupie sobie po wypłacie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja tam cały czas oberki kręce dobra ide grać
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kurde w NFS Shifta gram i padem nie da sie driftować masakra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł bjaczysy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Skończyłem Cod MW2 znaczy skończyłem kampanie (mam 51,7%) Biore sie za SHIFTA i TIME SHIFT Kupiłem sobie Gears of War 2 za 49 zł w empiku bo pierwszą płyte rozwaliłem i bede tez młucił na kolejnych poziomach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:kox:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ciekawe jak on gra ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czy czasem podczas grania nie nagina na rowerze stacjonarnym :gwizdanie: nie mam szacjonarnego roweru
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:polew:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
tak ja tez skończyłem FEAR2 i masz racje koniec jest do d*py Zacząłem MW2 PS moskal Shift doszedł dzieki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.onet.pl/1585563,1,silnik-v10-dla-kazdego,artykul.html?node=23 zobacz jak działą
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
a hambunger :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w każdym Fiacie 126p takie są musisz troche przyrezac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeden dzień z życia Polaka*: Kiedy słońce stoi już wysoko nad horyzontem, mieszkający gdzieś w Polsce Kowalski obudzony sygnałem z koreańskiego, kupionego od Rosjan budzika, zapala kupionego na tym samym bazarku u ukraińskiego handlarza bezakcyzowego, przemyconego z Białorusi papierosa, włącza japońskie radio, z którego non-stop lecą angielskie piosenki, zakłada tureckie dżinsy, wietnamskipodkoszulek i chińskie adidasy, po czym z włoskiej lodówki wyciąga belgijski ser i greckie pomidory. Siada przed tajwańskim komputerem i przy pomocy karty kredytowej wystawionej przez amerykański bank kupuje coś on-line w internetowym sklepie w Irlandii. Kiedy coś przekąsi, wsiada do czeskiego samochodu żeby po zatankowaniu też bezakcyzowej, rosyjskiej albo białoruskiej benzyny, pojechać do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu zapasów o hiszpańskie owoce, francuskie albo chilijskie wino, czeskie, niemieckie albo duńskie piwo wraca do domu, siada na holenderskiej kanapie, pogada parę minut przez fińską komórkę i... rozpoczyna szukać pracy,studiując ogłoszenia w polskiej gazecie, w której większościowy kapitał mają Niemcy. Kiedy stwierdza, że znowu nie ma godnych uwagi ofert, długo zastanawia się: DLACZEGO,K.... MAĆ W POLSCE NIE MA PRACY!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
murkoszczyjki :polew:
-
[RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
o kurde KOX :kox: :kox: :kox: masakra
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co odjechałeś czy wybuchło S4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
tak zawsze mówiłeś :polew: :polew: :kox:
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
kurde piekny !!!!!!!!!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
kurde to ja jakis zacofany jestem
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
a to juz w kinach ??? to juz szukam na P2P