Treść opublikowana przez boberek
-
Strefa Śmiechu
długie ale miazga
-
Strefa Śmiechu
http://pokazywarka.pl/l8s34e/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pokazywarka.pl/l8s34e/ :kox: padłem na cyce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tra tatata hej hej hej jol biczersy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja już skończyłem tą grę ale trochę krótka ja tez juz skończyłem ale teraz pogram w Shifta i FM3 to zaczne jeszcze raz czeka mnie jeszcze kolejny raz z GoW2 FM3 dziś zaówie na allegro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.joemonster.org/art/12816/Klienci_sieci_Wal_Mart_czyli_kosmici_na_zakupach
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jeszcze ze 4 godzinki i kończe shifta mam na zamiane albo sprzedanie Jericho czy jakos tak i TimeShift
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
gdzie po tyle jest FM3
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skuter - Na pomoc :polew: :polew: joł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Czekaj, czekaj To znaczy, że nie wyszarpałeś modułu a kablem z Allegro podłączyłeś drugi :?: :?: Andy - Piotruś nie miał RNS-E więc nie miał modułu - miał zestaw ori telefonu ale inne okablowanie pod to było - podejrzewam ze z osobną centralką która nie musiała komunikować się z Symfonią tylko muta i głośnik miała spięty brawo- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u nas śnieg :polew: :polew:- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
zatłuke Cie :kox: :kox: Ja miałem wiązke bo miałem zwykły GSM by AUDI, 10 min Ci to tłumaczyłem przez TELEFON ale przeciągałem kabel bo nie chciało mi sie go we wiazce szukac !!!! a mialem od Andego kabel P&P- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no fotel wyjac to 9 min [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 11:27_________________________________________________pod warunkiem ze nie ma sie monitorów w zagłówku- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ak prawidłowo przydzielić obowiązki nowym pracownikom? 1. W zamkniętym pokoju umieścić 400 cegieł. 2. Wpuścić nowo zatrudnionych do pokoju z cegłami, zamknć drzwi. 3. Zostawić ich samych sobie, wrócić po 6 godzinach. 4. Ocenić sytuację: a. Jeżeli liczą cegły, dać ich do księgowości. b. Jak liczą po raz drugi, dać ich do audytu. c. Jak porozrzucali cegły po całym pokoju, dać ich do działu inżynieryjnego. d. Jak układają cegły w przedziwnym porządku, dać ich do planowania. e. Jak rzucają w siebie cegłami, dać ich do działu obsługi. f. Jak śpią, dać ich do działu zabezpieczeń. g. Jak pokruszyli cegły na gruz, dać ich do działu informatyki. h. Jak siedzą bezczynnie, dać ich do kadr. i. Jak mówią, że przetestowali rżne kombinacje i szukają dalszych, ale nie ruszyli ani jednej cegły, dać ich do sprzedaży. j. Jak już wyszli do domu, dać ich do marketingu. k. Jak się gapią przez okno, dać ich do planowania strategicznego. l. Jak gadają między sobą, a nie przełożyli ani jednej cegły, pogratulować im i dać ich do zarządu. m. Jak się obłożyli cegłami w taki sposób, żeby nie było ich widać ani słychać - dać ich na listy wyborcze do parlamentu. :polew: :polew: :polew:- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
może kiedyś był jakis fabryczny moduł albo cos- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł bjacz es- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grid jest w empiku po 69 zł- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Driving In Europe szok z masakrą- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no zobaczymy dziś tez bede trenował- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Albo oddaj Pada Doci i zobacz jak to się robi ta :kox:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja lubie taką zabawe na shifcie sie za bardzo denerwuje jak sie nie mieszcze w zakręty- [RS4 B7] Audi RS4 Black | Mały update
prawie jak sweterek konoonowicza FELA KOX- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tam Tatuśku co słychać :kox:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
albo za szybko jeżdzą albo ja nie wiem gdzie są hamulce :kox: :kox: - Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7